Kızlar erkek kıyafetlerini neden çalıyor? Erkekler neden bazı kıayfetlere hapisoluyor?

Kızlar son dönemlerde erkeklerin pantolon,şort, ceket..vs hatta tayt külotlu çorap(çok eskiden ilk erkekler giymiştir) birçok kıayfetini erkeklerin elinden almıştır bu bir haksızlık değilmidir şimdi birçok arkdaş erkek pantolonu ayrı kız pantolunu ayrı diyecek ama hiçte öyle değil bu ayrım sadece erkekler için var erkekler erkek pantolunu giymek zorunda ama kızlar öyle değil gayette erkek pantolonlarını giyip gezebiliyorlar bu tip kızlar toplum gözünde tatlı olurken ama bir erkek likralı bir kız pantolonunu giyse eşcinsel oluyor kardeşim unutuyorsunuz pantolon zaten erkek kıayfeti desende seni dinleyen yok.. şortlarda öyle artık kısa şort giyemiyorsun onuda kızlar aldı dizde giymen lazım biraz kısa zaten yapılmıyor zar zor bulsan bile yine eşcinsel damgası yersin nedir bu haksızlık neden erkekleri bazı kıyafetlere hapis ediyorlar merak ediyorum doğrusu yetti artık çalcak bişey kalmadı ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Nedense güldüm soruya içten içten.Haksızlık demişsin bayanların pantolon,ceket giymesine.Ya hu Kadınlara yapılan milyon haksızlığın listesini versem sana cevaplayabilecek misin hepsini ? Haksızlık bu değil arkadaşım.Eğer öyle görüyorsan da,bu kadar dertlendiysen de giy eteğini ve ortamını değiştir.Sana eşcinsel damgasını vurup dalga geçecek irticai insanlardan uzak dur.Kendin gibi açık fikirlilerle ol.Tabii sen de öyleysen.Ki olmadığına eminim..

1|0
    0|0
    • tanımadan nekadar çoktsa yargıya varmışsın benim hakkımda insanları tanımadan konuşma bence benim kadar eşitlikçi ve demokrat birini göremezsin sen

• Tamamen demedim.TAVSİYELERLE DOLU dedim.Evet,eminim.Çünkü eğer açık fikirli bir insan olsan sana eşcinsel demelerine takılmazsın.Bunu bir düşün derim.

• takılma durumu değilki bu giysen taşlaycaklar durum bu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• mesela siz de bizim küpe olayını çaldınız.

ne gereksiz konular kardeşim bunlar sen dar pantolon giymek istiyon tırsıyon mu bu mu içinde ki öfke fdlkglşdfk

tamam etek giyelim kadınsı şeyler giyelim etraftaki abazaları temizlicen mi ?

0|0
    0|0
    • etekte sizin değilki ? ancak uzun etekler giyerlemiş kadınlar öyle fazla gösterişli olmayan şeyler yani

• sen hiç yeşilçama bakmadın mı ?

• Bu konuda size hak veriyorum ama ne yapıyorsanız kendinize yapıyorsunuz.Bence kıyafetlerin hepsi unisex olmalı.Bir erkekte etek giyip rahat edebilmeli.Ama bu mümkün değil.Neden?Çünkü siz kendinizi alay konusu haline getiriyorsunuz.

0|0
    0|0
    • çok doğru konuşuyorsun ama ben etek giyip çıksam en çok kızlar tepki gösterir inan bana ?

• Bahsettiğin ''kızlar'' sana güler geçer.Ama adamın(!) biri çıkar sen erkek misin der çıkarır silahı vurur.Bu yüzden bu şekilde söyledim.

• işte ama aynı şey kızlar için olmuyor kızlar erkek kıayfeti giydiğindede vuranya da döven birileri olmuyor... burda bir eşitsizlik yokmu ? (ama lütfen başka konulara girmeden sadece bu konuya özgü bir cvb ver)

• erkekler görünüşüyle eşcinsel damgası yer kızlar ise hareketleriyle...

olay bu arkadaşım...söylediklerinin tüm açıklaması bu.!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tayta ilk erkek giymis küpe yine aynI ne özentisiniz yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...