Antidepresan cinsel istegi azaltir mi?

2 aydir antidepresan kullaniyorum ve neredeyse sifir istek diyebilirim. Bu durum canimi sıkmaya basladi. Acaba normal mi?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Depresyon zaten cinsel arzuyu etkiler, Depresyon ilaclari bazi insanlarda ayrica yan etki olarak kendisini belli eder ve normal, doktorunuzla görüsün alternatif ilaclar var, gerekiyorsa onlardan versin veya depresyonla cinsel isteginiz arasinda bir tercih yapma imkaniniz var mı , tekrar bir degerlendirsin..
    Depresyonunuzun derecesini siz ve doktorunuz bilir, belki atmanizda gerekmeyebilir..

Iyi tarafi, ilaci biraktiginizda cinsel arzu ve isteginiz eski halini alir.. Gördügüm kadariyla yasiniz genc ve bayansiniz, eger evlilik ve seks yapmaniz gerektiren bir iliskiniz yoksa, cinsel isteksizlik su an icin sizin icin daha yararli degilmi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• haplardan kaynaklanıyor bırakınca düzelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İsteka azaltır o tür ilaçlar.

0|0
    0|0
  • Bak sen Lustral kullan.
    Cinsel gücü etkilemiyor. etkilerse de + yönde oluyor. 15 mg.
    Her sabah kahvaltı sonrası.
    kanı cıvıtıyor ve enerjikte hissediyorsun :)

0|0
    0|0
    • Baska ilac kullaniyorum benim 40 mg

• Ilacin adini bilsem sana yardimci olurdum bilmedigim icin bise diyemiyorum

• Tavsiye ettigin ilac cok agir yan etkileri olan bir ilac bunlar arasinda cinsel isteksizlikte var..

• Normal

0|0
    0|0
  • antidepresanlarda olabiliyor öyle..

0|0
    0|0
  • azaltir, erkekte bosalma suresini uzatir ama kaldirirsa :)

0|1
    0|0
  • Yan etki olarak evet ama kişiden kişiye değişiyor. Ben kullandığımda tersi olmuştu. Doktor sormuştu isteksizlik var mı diye aksine daha çok istekliyim diyince epey gülmüştü😎😁

0|0
    0|0
    • 😂😂😂😂😂😂

• Hehehe bir de bayan doktordu aklıma gelince utanıyorum 😊😊

• doktora başvurunuz,

0|0
    0|0
  • Evet azalır normal bu

0|0
    0|0
  • Normal, antidepresanların böyle bir etkisi olabilir.

0|0
    0|0
  • evet normal. kullanma onları

0|0
    0|0
  • Evet azaltıyor.

0|0
    0|0
  • ya farkına vardıysan psikolojik o zaman antidep. kullanan kisi farkına varmaz ki

0|0
    0|0
  • ilacı kullanma bide o zaman bak durum nasıl kendi kendine çözebilirsin

0|0
    0|0
  • Azaltir hemde cok

0|0
    0|0
  • Seni azdiracak biri var mi ki

0|0
    0|0
  • Normal bende kullandım hiç istekli olmuyorsun

0|0
    0|0
  • Evet fena halde azaltir

0|0
    0|0
  • İstekli mi olmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Evttttttttttttttt

0|0
    0|0
  • Evet azaltır eşimde kullandı bizimde sıfıra indi cinsellik zorla ite kaka gidiyo

0|0
    0|0
  • Antidepresan haplar cinsel isteği azaltmaz antidepresan zaten kişinin gevsemesi rahatlamasi için kullanilan ilaçlar dır. Cinsel istediğini düşüren şey depresyonda olman bunlar depresyon belirtileri doktorun ile görüş mg si daha yüksek bir ilaç versin neden antidep kullandığını bilmiyorum ama ilaç + terapi kısa sürede raylari düzene oturtur

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatın varmı?

0|0
    0|0
    • Partnerim ile birlikte yok

• Hayir olmadi 2 yil ilacsiz mucadele ettim ama fayda olmadi aksine daha cok ilerledi hastaligim

• Bu hayatta kafana tokadan başka bir şey takmayacaksın aslında ölümlü dünya ömür geçiyor bu antidepresanlara fazla bağlanmadan sorunları önemsememeye kafandan silmeye bak

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet azaltır

0|0
    0|0
    • Senin gibi sevgilim olsa günde 3 kutu antidepresan da alsam bana mısın demezdi.

• erkeklik hormonun fazla çokğalma olabilir ben antidepresan çok kullandım azalma hiç olmadı full time istek :)

0|0
    0|0
  • Evet öyle bir yan etkisi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...