Erkeklerin en büyük sorunu?

pen*s boyum 15-16 cm bunu kafama çok takıyorum. sizce reklamlarda gösterilen ilaçlar güvenilir mi kullansam faydası olur mu?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• bir erkek arkadaşım en doğru çözümün ucuna taş bağlamak olduğunu söylemişti ama bilmiyorum yani

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Manyakmısın kardeşim :D Dünyada zaten erkek penis boy ortalaması 12 CM sen penis boyunun 15-16 olmasından söz ediyorsun, zaten ortalamanın üstündesin, Johnny Sins gibi olmaya gerek yok, p*rno filmlerinden gördüğün elemanların hepsi büyütüyor penislerini.

Johnny Sinsin penisi daha büyük olsun diye omurgasından kemik koydurdu hatta penisine. Sende böyle yapacaksan buyur yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnce kullan uzamalı

0|0
    0|0
    • sana laf çakmak için açığını ararken girdim profiline.. Memelerin gözüme çarptı, daha doğrusu küçüklüklerinden çarpamadı.. :D :D @pelinsuyıldırım

Erkekler Ne Diyor 9

• senin için o kadar önemli olan şeyi bilmediğin ilaçlar tedavi etmek ya da öyle olduğunu sanmak doğrumu ya durduk yere başına iş alcan

0|0
    0|0
  • Bnde 20 cm var hiç büyütüp başına dert alma derim

0|0
    0|0
  • Öz güven eksikliği var sende

0|0
    0|0
  • kafana niye takıyosun kardeş karıya tak

0|0
    0|0
  • Hahaha

0|0
    0|0
  • La benim de 17 cm hiç dert etmiyorum bir kadına yeterde artar bile takma kafana

0|0
    0|0
  • güvenli değil ve 15 de iyidir.

0|0
    0|0
  • Benim 17.5 cm komple aklında yetiyo da takma kafana sen kadını memnun et yeter

0|0
    0|0
  • benimki 20 cm

0|0
    0|0
Yükleniyor...