Erkekler kendi istekleriyle mi?

Erkekler kendi istekleriyle mi sperm bankasına sperm veriyorlar?

0|0
337

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Hayır. Olur mu hiç öyle şey.
    Nasıl banka soyan hırsızlar varsa sperm hırsızları da var. Geceleri uyurken eve girip erkeklerin spermlerini çalıyorlar. Geçen gün bizim eve de girdi bir tanesi. Yıllardır biriktirdiğim spermlerimi çalacaktı namussuz. Ben halbuki onları gözüm gibi koruyordum. En kaliteli spermlerimi ayırmıştım. Einstein gibi zeki olanlar, Dostoyevski gibi başarılı yazarlar, Usain Bolt gibi başarılı atletler hep spermlerimde saklıydı. Hatta son anda Ali Ağaoğlu kılıklı bile vardı içlerinde.

Geçen gün haciz geldi eve. Her şeyi kaldırdılar. Benim Ferrari koleksiyonundan tutun da Picasso'lara kadar hepsini aldılar. Fakat yine yetmedi. Mecburen kasayı açtım. Dedim, tamam. Alabilirsiniz spermleri ama yeter ki ev bizde kalsın. Ben de dike dike verdim spermlerimi.

2 ay önce Muhsin abiyi kaçırmışlar. Bunu ormana götürüp bir güzel... Sonra da spermlerini alıp kaçmışlar. 3 Hafta sonra çalınan spermleri bulmuşlar. Sperm Bankasına yatırmaya çalışıyorlarmış. Hayırlı polisler buldukları spermleri geri getirdiler. Ama bir kısmı hala kayıp. Muhsin abi çok üzgün.

6|4
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...