Erkekler kendi istekleriyle mi?

Erkekler kendi istekleriyle mi sperm bankasına sperm veriyorlar?

0|0
3|37

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de öyle bir şey yok. Yabancı ülkede evet para karşılığı veriyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Hayır. Olur mu hiç öyle şey.
    Nasıl banka soyan hırsızlar varsa sperm hırsızları da var. Geceleri uyurken eve girip erkeklerin spermlerini çalıyorlar. Geçen gün bizim eve de girdi bir tanesi. Yıllardır biriktirdiğim spermlerimi çalacaktı namussuz. Ben halbuki onları gözüm gibi koruyordum. En kaliteli spermlerimi ayırmıştım. Einstein gibi zeki olanlar, Dostoyevski gibi başarılı yazarlar, Usain Bolt gibi başarılı atletler hep spermlerimde saklıydı. Hatta son anda Ali Ağaoğlu kılıklı bile vardı içlerinde.

Geçen gün haciz geldi eve. Her şeyi kaldırdılar. Benim Ferrari koleksiyonundan tutun da Picasso'lara kadar hepsini aldılar. Fakat yine yetmedi. Mecburen kasayı açtım. Dedim, tamam. Alabilirsiniz spermleri ama yeter ki ev bizde kalsın. Ben de dike dike verdim spermlerimi.

2 ay önce Muhsin abiyi kaçırmışlar. Bunu ormana götürüp bir güzel... Sonra da spermlerini alıp kaçmışlar. 3 Hafta sonra çalınan spermleri bulmuşlar. Sperm Bankasına yatırmaya çalışıyorlarmış. Hayırlı polisler buldukları spermleri geri getirdiler. Ama bir kısmı hala kayıp. Muhsin abi çok üzgün.

6|4
    0|0
  • Silah zoruyla verildiği de oluyor. Kafamıza pompalı tüfeği dayayıp zorla mastürbasyon yaptırıyorlar.

1|0
    0|0
  • Hayır birisinin zorlaması ile.

1|0
    0|0
  • yok zorla alıyolar. yakışıklı zeki görünce al bunu al al al diye banka yetkilileri yaka paça götürüyolar adamı

1|1
    0|0
  • Ulkemizde yok o bankadan. Olsa ne güzel olurdu di mi herkes elindekini oraya yatirirdi :)) ne gobek deliginde ne pecete aralarında ne de lanet olasi prezervatif diplerinde zayi olurdu zavalli yaratiklar. İçeri atamayan basini sıktığı gibi en yakın bankanin veznesine puskurturdu allah ne verdiyse. Artik gişe memurunu belediye temizleye :):):)

0|0
    0|0
  • yok kafasına silah dayıyorlar:) kendi istekleri tabi. Haberlerde gördüm bir ülkede adam dıyodu 10000 tane cocugum var falanD:

0|0
    0|0
  • dur hatırlatma o geceyı bana:((( aklıma geldıkce kadınlardan nefret edıyorum hepınız aynısınız

0|0
    0|0
  • yok borca karşılık haciz koyuyo banka

0|0
    0|0
  • yaa başka nasıl olacak :)

0|0
    0|0
  • hayır, genelde komşuları gecenin bir yarısı kapı çalıp zorla sağıp götürüyorlar

0|0
    0|0
  • hayır, tehdit ediyorlar o yüzden veriyoruz

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yok evimizden aliyor maskeli adamlar.

0|1
    0|0
  • Sperm bankası burada yok.

0|0
    0|0
  • Faiziyle veriyorlar :P

0|0
    0|0
  • nasıl yani?

0|0
    0|0
  • tabiki öyle ama zorla alınmasınk isticek bir ton insanda bulabiliriz

0|0
    0|0
  • Yok zorla alıyorlar :D Askerlik gibi. Allam ya :D

0|0
    0|0
  • Erkeğin sperm bankası testisleridir dostum :)

0|0
    0|0
  • bilmem vermedim

0|0
    0|0
  • Manyakmisiniz lan ben istemem oyle bisey dusunsene bilmedigin yerlerde cocuklarin olucak abov

0|0
    0|0
  • evet canım

0|0
    0|0
  • Ben o bankayla çalışmıyorum, eşimim bankası daha iyi 7/24 açık bana 😃😃

0|0
    0|0
  • Zorla alcak halleri yokya tabi kendi istekleriyle

0|0
    0|0
  • Yok zorla alıyorlar.

0|0
    0|0
  • yok zorluyolar knk

0|0
    0|0
  • yok banka haciz işlemiyle alıyor

0|0
    0|0
  • Yok, açıyorlar çükünü osbir çektirip alıyorlar spermini.

0|0
    0|0
  • banka eve baskın yapıp zorla inek gibi sağıyor erkekleri.

0|0
    0|0
  • Evet kendi isteklerinle çok verdim yardım yaptım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• zorla verecek halleri yok ya mkk.. gerçi bizim ülkede yok diye biliyorum ben

1|3
    0|0
  • o ne ya?

0|0
    0|0
  • Heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...