Bayanlar önemli bir soru görüşünüz lazım?

Bayan arkadaşlar yurt dışına giden pek çok ülke gezmiş ve pek çok ülkede çapkınlık yapmış bir arkadaşımla sohbet ederken konu bayanlardan açıldı. Bana gittiği ülkelerin bayanlarının özelliklerini tek tek anlattı. Peki bu kadınların hiç ortak noktası yok mu dediğim de bana ''Hepsi de tüysüz kaymak gibi'' dedi ve ekledi ''Ulan zaten biz Türkiyede bayanla sevişmiyoruz resmen maymunlarla ilişkiye giriyoruz, kadın dediğinin sakalı bıyığı olur mu be'' dedi. Bu kıl ve tüy problemi bütün kadınlarda mı var?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayir ben tertemizim her seyimede ozen gosteririrm arkadasin sallamis asil umursamayanlae yurtdisindakiler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşınla ilişkiye giren bayanlarda bir erkekle değil kılı tüyü olmayan bir hayvanla ilişkiye giriolar artık arkadaşın ne kadar iğrençsen türk kızındada iğrençliklere rastlıo sakin bna yurt dışındakiler deme kimse türk kozı kadar akıllı ve türk erkeğinin ne mal olduğunu bilemez

0|0
    0|0
    • Vallahi öyle bir anlattı ki kerata ben korkmaya başladım traş takımımı hanımımla paylaşmak zorunda mı kalacağım diye.

• İlk okul seviyesi tavsiyen için sağol , senin gibiler olmasa biz nasıl aydınlanırdı.

• İlkokul seviyesi soruya işkokul seviyesi tavsiye ne demek her zmn bekleriz

• Ilginc

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hakli pozisyon fakiri olur turk kadini ayriyetyen
    Kezban lar

0|0
    0|0
Yükleniyor...