Ne yapacağıma karar veremedim..

Merhabalar; Aslında konu çok uzun ama kısaltarak yazıcam.Şimdi kendi üniversitemde ve üniversite dışında bir yerde evlerimiz yakın. Üstelik benim bölümümde kız.Yaklaşık 8 ay önce tanıştık,o zaman sevgilisi vardı ama sevgilisi bana demesine göre köpek muamelesi yapıyordu.Kız beni beğenmiş fakat bana yaklaşamadığından başka bir erkekle çıkmış ve halen devam ediyor. Ben daha önce herhangi birisine dokunmadım fakat erkek arkadaşıyla birşeyler yaşamış.Geçmişi çok fazla önemsemiyorum böyle olmama rağmen fakat kız hem ondan kopamıyor,hem de benden. Hayatımdan çıkarmama rağmen defalarca bana geldi.Ben seni hayatım boyunca kalbimde taşıyacağım,içimde yaşatacağım seni diyor.Öyleyse bırak gel dedim (ne kadar doğru tartışılır),korkuyorum vs. diyor.En son kendimde onu bırakacak cesaret bulamıyorum diyor.Ben seni ilerim için düşünüyorum diyor. Bende kendimi ertelenecek bir plan olarak görmüyorum vs. baskı kurunca hayatımdan çıkma vs. kelimeler diyor. Biraz kötü kelimeler kullandım,ona rağmen hayatından çıkarmak için söylüyorsun bunları vs. dedi.Açıkcası güvenemiyorum da. Çünkü sevgilisini benle aldattı,yarın öbürgün de aldatırmı beni demekten karşı koyamıyorum. Ben biraz kötü şeyler söyleyince artık ilerisi de içinde sana yanaşacak cesaretim kalmadı diyor. Halen bakire olduğunu söyledi , bu konuda inanabilirim ona. Siz bu durumda ne yaparsınız? Şuanda ayrıyız , daha da görüşmeme kararı aldım.kötü sözler söyledim.Ben bu durumu anlayamadım arkadaşlar.Yaptığım doğrumu yoksa yanlışmı bilmiyorum.Onu anlamıyormuyum veya yaptığım doğrumu? Hem kızlar , hem erkekler kendi açılarından cevap verirse sevinirim...

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kısa halimi konunun :D:D:D

1 - bu kız edepli olsa idi o diğer çocuktan korkan birisi olsaydı asla seninle görüşmezdi ..

2 - nerede bunun korkusu ? eğer aşk ilişkisi olsaydı gözü dışarda olmazdı kızın.

3 - bir güzel yatıp kalkıyorlar.

4- kız onda bir gelecek görmedi

5 - eee ne yapsın bu durumda ...el bir tane iyi birisi var.

6- o da sensin .

açıkça demiş ben seni ilerisi için düşünüyorum..

küfür etseymiş. BU NEYİN PAZARLIĞI ARKADAŞ ?!

1|0
    0|0
  • bunu kısaltarkakmı yazdın ? neyse

kız zaten kşar olmasaydı iki kişiye birden ümit vermezdi sende bul birini bırak onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...