Anal ilişkiden zevk almıyorum sorun Bende mi?

Acıdan başka bir şey hissetmiyorum ben millet nasıl zevk alıyo anlamıyorum işkence resmen

0|0
3|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadın analdan zevk alamaz. Analdan zevk alabilmen için ya erkek ya da hermafrodit yani çift cinsiyetli olman gerekir. Erkeklerin G noktası anüsün içinde bu yüzden zevk alıyorlar

0|1
    1|4

Erkekler Ne Diyor 35

• Analdan zevk almassın ve erkek olarak söylüyorum bu igrenç birşey orası kadında sevişmek icin degil sıçma gorevi icin vad sadece sıcmaya yariyor tabi abazalıkdan banklara ördege damacanaya tecavuz eden sapık zihniyet buldugu delige sokuyorrrr

3|2
    0|1
  • Kısaca anlatıyorum:

1. Anal seks istediğinizden emin olun. Gerçekten istiyor musunuz? Cevabınız hayır ise anal seks yapmayın. Cevap evet ise,
    2. Evinize misafir gelmeden önce temizlik yaparsınız değil mi? Anal seks öncesi de temizlik şart ;)
    3. BOL kayganlaştırıcı sürmeniz iyi olur. Hem partnerinizin penisine, hem kendi anüsünüze kayganlaştırıcı sürün.
    4. Küçük başlayın, bir parmak sokun mesela, alışınca ikinci parmağı, sonra da üçüncü parmağı sokun. Üç parmak alıyorsanız penisi de rahat rahat alırsınız.
    5. Kayganlaştırıcı kurudukça sürmeye devam edin, ve tadını çıkarın ;)

0|0
    0|0
  • Sorun yok. Acıyorsa zevk alamazsın.

0|0
    0|0
  • zaten alsan sorun sende olurdu kanks

0|0
    0|1
  • Anal dan kizlar zevk almaz sadece daha dar oldugundan zorlanip girdiğimiz nden penis sahafa uyarilir erkek zevk alir

0|0
    0|0
  • Alma yapma zorla mı tövbeee.

0|0
    0|0
  • Anal erkeğe zevk verir, kadına acı verir.

0|0
    0|1
  • Anüs çeperinde sinir olmadığı için zevk alınmaz. Anal seks, vajinaya çok yakın olduğu için zevk verir. Partner çok önemli, aceleci davranılırsa yaralanmalara bile neden olunabiliyor.

0|0
    0|0
  • anal acı verir, zevk vermez

0|0
    0|1
  • alma da yapma da

0|0
    0|0
  • Partnerin isi bilmiyor ondan

0|1
    0|0
  • anal seks hayavani bir olaydır Dışkı yaptıgın yere penıs gırmesının neresı zevktır Erkekler prostatit rahatsızlıgı olur ki olsunlar da dunyanın dort bucak oldugunu gorsunler

0|0
    0|0
    • Bu erkeklerin doyumsuzlukları ya başka bir şey değil

• Dötün bozulmuş bacım.

0|1
    0|0
  • oyle bır zevk yok zaten mıllet caresılıkten yapıyo ne bılıyım ya sevgılısı bakıredır yapıyodur baska bı açıklaması yok bence

0|0
    0|1
  • Anal seks de erkek çok iyi bilmeli ki kadın zevk alsın. Yoksa sadece acı olur.

0|1
    0|0
  • Anüs cinsel ilişkiye uygun değildir zaten

0|0
    0|0
  • Sert sevenler alır

0|0
    0|0
  • gönül rızasıyla olmuyorsa işkence olur partnerinde işi bilmiyo demekki

0|0
    0|0
  • Zaten bayanlar zevk almaz erkeğe zevk aldırır. Hemde sağlıksız yapma boşuna

0|0
    0|1
  • Kanaldan bayanlar zevk alamaz 😊

0|0
    0|1
  • o zaman devam etme

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki anala?

0|0
    0|0
  • seksı bılmeyen becerıksız bırı ıse hıc bır yerden zevk almazsın

0|0
    0|0
  • Acıdır zatenn

0|0
    0|0
  • Penis küçüktür

0|0
    0|0
  • sorması ayıp anal illişki ne oluyor

0|0
    0|1
  • Panpa kimisi alıyo kimisi almıyo kadından kadına fark eder bu

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi tabiki aci vernesi dogal

0|0
    0|0
  • anala hiç bulaşma

0|0
    0|0
  • Yapa yapa alışacaksın analdan kadınlar ilişkileri düzene girdiğinde zevk almaya başlıyor. Rahat ol zamana bırak ve vajinanı da okşa aynı anda :)

0|0
    0|0
    • Ya affedersin tuvaletim geliyo onu hissediyorum bir de acı başka bir şey değil ya

• Bolca kayganlaştırıcı da kullanın. Ben kız arkadaşımla ilk beraber olmaya başladığım ay onda da öyleydi fazla keyif almazdı. O zamanla geçecek bizim 3 yıl oldu haftada 4 5 defa mutlaka yaparız. Esneyip uyum sağladığında o acı gitcek ve sert davranabilecek sende keyfini sürmeye başlayacaksın :) sabret sadece ve yap yapabildiğiniz kadar ;)

• İçini iyice temizle suyla şırınga kullanıp ve o his geldiği zaman gevşet kendini iyice korkma birşey çıkmaz uyarılmaya başlıyor :)

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadinin analdan zevk alamayacagini iddiaa edenlere bakma yok oyle birsey. Eger partnerin dogru yaparsa cok degisik bir zevk alirsin. Aceleci olmamasi gerek, icine girmesi uzun surebilir. Girerkende, tamamen girdigindede beklemesi lazim ordaki kaslarin kendini biraz birakmasi icin. Tabi seninde kendini skmaman onemli.

0|3
    0|0
  • İlk birkac defasında zevk olmuyormuş. Öyle diyor çok bilenler. Ama dediğin kadar işkence de olmuyor bence

0|2
    0|0
Yükleniyor...