Bir kızın lezbiyen olup olmadığı nasıl anlaşılır?

arkadaşlar bir kızın lezbiyen olup olmadığı nasıl anlaşılır?

0|0
1038

En İyi Kız Görüşü

• anlasılır hemen soylım bır kız bacagını koyun postu olmus dereecesınde almıyorsa ve erkekelrın yanında bacak bacak ustune atıyorsa kıç çatalını gstererek ayakkabı baglıyorsa bn erkekelrın cıgerını bılırım havalarında kımseye ılgı duymayıp kanka takılıyorsa tabı gıyım kusam o bıcım delıkanlıysaaa o kızdan korkacan lez o. aysegulu merveye aşkım nıye gec cevap verıyon dye trıp aatrken yakaladım :D

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• -durup dururken kız arkadaşlarına abartılı iltifatlarda bulunuyorsa

-kız arkadaşlarıyla şakalaşırken çok fazla dokunuyorsa

-erkek arkadaşınızı anlatırken ayrılmanız için bütün kötü özelliklerinin altını çiziyorsa

-ben erkek olsaydım seni kaçırmazdım diyip duruyorsa

-gel kafamıza göre erkek bulamıyoruz hollandaya gidelim esprisini sık sık tekrarlıyorsa şüphelenebilirsiniz.kadının lezbiyen olduğunu sizin de bilmenizi istemesidir. gerisi zekanız ile sizin nasıl keşfedeceğinize kalmıştır. o istemedikten (ve yatakta basmadıktan) sonra asla bunu anlayamazsınız.kıçınızı da yırtsanız, kendi belli etmek istemediği sürece anlayamazsınız. bunu bilin istedim. saygılar.

0|0
    0|0
  • valla yatmadan anlayamazsın galiba. ben de merak ettim cevaplara baktım, kızlarla çok haşır neşir olursa, kızların orasına burasına bakarsa, kızları ellerse falan denmiş; o zaman bütün kızlar lezbiyen mi şimdi? iyice kafam karıştı.

0|0
    0|0
  • tek seferlik bir cinsel kaçamak şansı verildiğini düşünsün kızımız..

bu şansı yakışıklı bir erkekle mi güzel bir kız la mı değerlendirir sorusuna cevabı güzel kızsa bu kızımız lezbiyendir.

0|0
    0|1
  • Lezbiyenin erkeklere ilgisi hiç yoktur. Biseküelse zor anlarsın. Onlar hemcinsi ilede karşı cinselede ilgilenirler. Hiç bir cinsle ilgilenmiyorsada aseksüeldir.

0|0
    0|0
  • suya attığın zaman yüzeye çıkıyorsa heteroseksüel, ortada kalıyorsa biseksüel, dibe çöküyorsa lezbiyendir

1|1
    0|1
  • Ters çevirip totoya şaplak atarsın, el izi kırmızı çıkarsa lez, Mor çıkarsa fetiş, küfür ederse normal dişidir (:

0|1
    0|0
  • Bizim okulda iki kız hiç ayrılmazlardı dışarıda içeride fark etmiyordu facede birlikte resimleri falan vardı her tenefüs lovobaya giderlerdi kızlara lezbiyen diyorlardı bu artık gerçek mi değil mi bilemem sende bu belirtilere bak

0|0
    0|0
  • Kısa saçlı erkek gibi takılan etek giymeyen sürekli pantolon ile gezerler genellikle etekten makyajdan nefret ederler falan fişman

0|0
    0|1
  • Anlaşımaz.

Hal ve hareketlerinden bir nevi anlarsın, insan sarrafı değilsen anlayamazsın.

0|0
    0|1
  • bunu anlamak zordur. bir kadın bile çoğu zaman kendi hemcinsini çekici buluyorç kıvrımlı bir vücut bakımlı bir ten her kıza çekici gelir. hatta kadınların çoğu lez p*rnoları izlerler. ama bu lezbiyen oldukları anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • Tayyar Ayar'a sorarak.

0|0
    0|0
  • anlasılmaz erkek olsa hareketleri kadın gibi olur ama kadınlarda zaten erkek gibi olanlar var bu normal görülüyo

0|0
    0|1
  • fazla uğraşmaya gerek yok. benimle ilk randevuda ilgisini belli etmiyosa lezbiyendir.

0|0
    0|1
  • O zamanı geldiğinde sana sarkar anlarsın. Yada erkeklere karşı verdiği tepkilere bak.

0|0
    0|1
  • sdc.com a gir...

0|0
    0|0
  • lezmisin de

0|1
    0|0
  • Sen lezmisin diye sor bakmana gerek yok :)

0|0
    0|0
  • göz bebeklerine bak kırmızı veya yeşilse lezdir

1|0
    0|1
  • anlayamazsın onu

0|0
    0|0
  • Erkeklerden Tiksinir. Her erkeği tersler.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızlarla ilgili fikirlerini sor ona ya da yolda seksi bir kız görürs en kızdaki goguslere bak ve onun fikirlerini sor beğeniyor musun falan de

0|1
    0|0
  • sürekli kızlarla haşırneşir oluşundan anlayabilirsin.erkeklere ilgisizdir lezbiyenler kızların heryerine dokunmak isterler

0|0
    1|0
  • kız alenen belli etmedigi sürece anlayamazsın.

1|0
    0|1
  • Anlayamazsın :(

0|0
    0|0
  • Çözersen bize de soyle

0|0
    0|0
  • Hiç denk gelmedim geldiysem de görünen üzre anlamamışım.

0|0
    0|1
  • "Memişlerin benimkilerden büyükmüş" diyerekten ellerler kırçiçeem.

0|0
    0|1
  • hal hareket yalnızlıktan

0|0
    0|0
  • sürekli kiz cevresi olur samimi olur el sakalari felan olur sade kizlara fecesi olur bir yigin kiz dolu olur erkek görse kusasi gelir aslinda oral olmasa lez olcamda vajina emek bana igrenc gelir diye olmadim penis tatli emesi

0|0
    1|0
Yükleniyor...