Ertesi gün hapını bu ay iki kere kullandım?

Bir hafta önce ve dün ertesi gün hapi kullandım yani iki kez oldu. bir sorun olur mu. Sevgilim ile 10 kez ilişkiye girdik ve 3 kere içime boşaldı birsey fark eder mi gebe kalma durumum olur mu bir hap daha almalı miyim hastalık takintim var bilgisi olan var mı

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Adı üstün de ertesi gün hapı her ilişkiye girdiğin de almalısın yoksa riski var. Tabi üstüste ilişkiye girince değil ayrı günler de ki ilişkiler de.

1|0
    0|0
    • Ama iki kez alınması zararlı yazıyordu bir yerde

• Bişey olmaz ondan ama dediğim gibi hormonal haplar ve her insan da hormanal düzen farklı işler.

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Hap adet düzenini bozar. Bir daha korunman sağlığın için daha iyi olur.

1|0
    0|0
  • o haplar sağlık açısından çok zararlı ve adet döngüsünde 1 kez kullanılıyor ve adet gecikmesi adet duzensizligi yapıyor ve birlikte oluyorsun içine boşalmasına neden izin veriyorsun hamile olma riski hala var bu şekilde birlikte oluyorsanızda içine boşalmasına izin verme o hapıda bir daha kullanma basite alabilcegin bir hap degil ölümle sonuçlanan yan etkileri var agri kesici icmiyorsun arkadaşında seni sadece kullanıyor kendini seks objesi gibi hissetmek istemiyorsan sevişcegin insanı bile iyi seç

1|0
    0|0
  • bu haplar sık sık kullanılmaz ilişkinize ceki düzen verin hiç bir hap veya konturol yöntemi yüzde yüz degildir unutma

1|0
    0|0
  • Iyi degil surekli kullanmak. Normal bir dogum kontrol metodu kullanin.

1|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı 48 tl ul*n. Kondom almak daha uygun ve güvenilir değil mi?

1|0
    0|0
  • ölmezsen yaz :D

1|0
    0|0
  • Ne yemissin dermanin kaldimi peki

0|0
    0|0
  • Olur

1|0
    0|0
  • Bu çocuk bununla evlenmezse evlenen yandı intihara kalkışmış başkasının hor kullandığı belkide çocuğu olmayacak eşi olacak

1|0
    0|0
    • Ne demek istiyosun

• Sevgilin için hava hoş bulmuş senin gibisini çakıp çakığ duruyor içinede boşalıyor o haplar tecavüz hapı ve vücuda ciddi yan etkileri var o çocuğa koyan bir şey yok

Kızlar Ne Diyor 2

• vücudun hormon dengesini bozmamak için ayda en fazla bir kez öneriliyor. bidahaya başka korunma yöntemleri deneyin bence kendini ilaçlarla riske atma

0|1
    0|0
    • prezervatif sevmiyoruz demişsin. o zman ertesi gün hapı yerine doğum kontrol hapı kullan daha sağlıklı diğerine göre hem adet günlerini de düzenleyebilirsin onunla

• Ben demişim boşalma diyecektim boşal demişim 😀

• hahahahha tabi bahanesi mi bu gercek mi 😂

• kız siz kafayı mı yediniz :)

1|2
    0|0
Yükleniyor...