Kızlar, Suphedeyim ya?

Evliyim fakat dogum kontrol hapi kullanıyorum. Ama regl olmadım 42 gün oldu. Doğum kontrol hapini 9 aydır kullanıyorm ama hamile olma ihtimali var mi?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmayın şu zıkkımı kısırlaştırıyo yaaa :(

0|0
    0|0
    • Doktor kısırlık yapmaz dedi ama birakicam bu gidisle

• Hangi eczaneden aldıysan o eczaneye git durumu anlat ilacı kullandım 40 gundur adet olmuyorum de olmazsa doktorunada anlat

• Tmam sağolasın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Ufak bir ihtimal var ama sen genede bir doktora git baktir derim ve esin korunsjn sen degil cunku haplar birsuree sonra kisrlastirabiliyrmus dikkat et bunseferde cocuk istersin cocugun olmaz

0|0
    0|0
    • Doktor kısırlık yapmaz demişti ama ben de duydum öyle bir sey doktor yapmaz deyince kullanmaya basladim 42 gündür olmuyorum hamilelik testi alip yapsam doğru sonucu alabilir miyim

• Onu yaparim o zaman teşekkür ederim canım

• Rica ederim nedemk

• hapını hiç aksatmadan aldıysan sıkıntı yok... normal bir şey olmadıysan kadınlar senede bir kere gecikme yaşar sıkıntı stres yüzünden korkma sakın... şüphen varsa hamilelik testi al bak.

0|0
    0|0
    • Duzenli aldim aksatmadim. Doğru sonucu alirim demi

• hamilelik mi korkma yahu değilsin :D ;)

• :D :D

• Hapları kullnmamaya çalş ya çok skntlı onlar, eşin korunsun, hamilede olduğunu düşnmyorum gecikmeler normal sen yine bir test yap

0|0
    0|0
    • Doktor kontrolünde kullandım adet dönemim sancili geciyo diye normalde her ay duzenli oluyodum bu ay böyle bir gecikme yasadim o yüzden suphelendim canım

• Bana doktor demisti ama doktor gozetiminde birakicam bu gidisle

• En güzeli eşinn korunmasi canm kullanmamaya özen göster bence

Yükleniyor...