Evlilikte cinsellik tabuları!

Sizce evlilikte cinsel konular nasıl olmalı? Yorgan altı mı? Işıklar kapalı mı? Yoksa her şeyin alenen olması mı gerekir? Ve evlilikte korunma yöntemleriniz nelerdir?

Mesela evli bir çiftin bana göre prezervatif gibi yöntemlerle korunma durumu bana göre biraz utangaçlık veriyor. İlk gece olacak birleşmede eşin üzerine boşalma durumu da yanlış geliyor?

Sizin düşünceleriniz nelerdir?

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum tamamen kadının ve erkeğin yapısına göre değişkenlik gösteren bir durum. Erkekler evlilik olduğunda daha muhafazakar olabiliyorlar, sevgili sürecine oranla. Bence merkezdeki kadındır her zaman, erkeğini yönlendiren, konunun yorgan altı olup olmayacağını etkileyen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yahu cinsellik ayıp birşey değilki,hayatının geri kalanı geçireceğin biriyle mutlulugunu pekiştirmek için bir ihtiyaç,utanmanın sıkılmanın anlamı yok bana göre.

Tabiki çiftlerin ilk gecesiyle tatlı bir utangaçlık olur ama istenmeyen gebelikler içinde prezervatif gerekiyor.Daha önce ilişkye girmemiş bir bayansa,ria falan takmak imkansız.

Düğünden önce dogum kontrol hapı kullan demekte pek hoş değil.

tabiki birşeyleri ilk kez yaşayan bir partneriniz varsa üzerine boşalmak biraz şaşırtıcı olabilir ama aman tanrım bana nasıl böyle bişey yapabilir diyede dramatize edilmez sanırım.

1|0
    0|0
  • Prezervatif kullanmasını istemiyorsun, üstüne boşalmasını istemiyorsun, o zaman tek çare hap kullanacaksıni bu da sende hormonal bozukluklara yol açacak, aşırı kıllanma yaratacak falan filan...

0|0
    0|0
  • Ne alaka korunmanın tabusu olur mu? Tabiiki prezervatifte kullanacak üstünede boşalacak. Öyleyse sen korunacaksın hapla falan.

0|0
    0|0
  • evlilikte bende değişik şeyler denenmelidir. kah bir gün yorgan altı kah öbür gün ışıklar açık kah diğer günler alanen ... prezervatif eğer erkek dayanamıyorsa,erken boşalma oluyorsa şarttır bence .ilk günde hamile kalınmasın ki evliliğin tadı çıksın

0|0
    0|0
  • Şu ilk gece fantazini yazmasaydın yorum yapardım ...

0|0
    0|0
  • evlenmek ahhh evlenmek nasıl bişey acaba:))ama gerçek olan şu prezervatif iyi bişey değil:)ilk gece üzerine boşalma olayıda iğrenç ilk gece denince sende heyecanlandınmı yanlış anlama heyecanlı geldi biraz bu kelime

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum sana sonuçta evlisin neyi kimden saklıyosun yada kim kimden utanıyor herşey şeffaf ve doğal olmalı...:)

0|0
    0|0
  • tüm bunlarin çaresi içki :) içersin içkini tabu felan kalmaz

0|0
    0|0
  • bu saydıkların sadece evliler için mi geçerli.

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayın ama şimdi netten her imkan sağlanıyor prezervatif değil jel var hem boşalmak normal ışıklar açık göz göze olmalı doğum kontrol hapları var siz gerçekten 26 mısınız

1|1
    0|0
    • Bunları biliyoruz zaten. Biz yaşanması gerekenin nasıl olması gerektiği ile alakalı bir tartışma durumundayız.

• her gün seks olmaz sonuçta iş güç iki üç günde bir içinden geldiği gibi yaşayacaksın sınır koymayın araya

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabu olmamalı bence varsa da saygı duyulmalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...