Sevgilinizin gay olduğunu öğrendiniz..

Sevgilinizin sizinle ilişkisinden önce gay olduğunu öğrendiniz ne yapardınız?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• gaydır gubbak cemilem i ona armağan ederdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• o zaman o adam gay değil, biseksüel demektir. e olsun ne oluyor ki, hem bu sayede vazgeçebilir de eski huyundan.

0|0
    0|0
  • Nerde yakaldaginla bir sonuc cikarmak lazim mesela yatakta yakalarsan ikiside ciplak ve dogg pozisyonunda artik hangisini altta hayal ediyorsan o senn hayal gucune kalmis birde parkda el ele kol kola dudaktan opusurken yakalasan duygularinin bile burda degisecegini dusunuyorum

Acikcasi benim sevgilim bni bi erkekle aldatacagina bi kadinla aldatmasi bnde daha az sigorta atmasina neden olur.

Tabi bn aldatmaya v aldatilmaya karsi degilim hersey insanlar icin:)

0|0
    1|0
    • adamın teki sürekli buna ulaşmaya çalışıyordu,sonra bir gün bana ulaştı o söyledi yani alt alta üst üste durumu yok eskiden kalma.

• Faruk abi ?

1|0
    0|0
  • Sorun etmezdim hatta memnun olurdum ve muhtemelen anlattigin biseksuel oluyor. Kaldi ki ben zaten biseksuelim. Ama kiz arkadaslarimin hepsi heteroydu =/

0|0
    0|0
  • Allah belanı versin der hayatımdan silip çıkartırım engellerim ignore ederim ne biliyim miğdem bulandı bak şimdi .s :D

0|0
    0|0
  • hayatında bir miladım milattan öncesini unut derdim:)

0|0
    1|0
  • arkadaşını da çağır derdim

1|0
    0|0
  • sevgılım oyle olsa problem yok davet ederım ıkısınıde

0|0
    0|0
  • Yapcak bırsey yok seni aldatmasına göz yumacaksın..

0|0
    0|0
  • bununla yaşayabileceksen devam et

0|0
    0|0
  • terkederdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Vay bee gay'i bile ayartıp ilişki kıvamına getirmişim der kendi omzumdan öperim.

1|2
    0|0
    • onu geçtim zaten ama düşünsene erkekle beraber olduğunu :S midem kalkıyor bak yaa

• bana iğrenç gelmedi ya, ilerde anlatır arkadaşlarla gülersiniz işte ayrılma

• Tüüü allah belanı versin derim... Noktayı koyarım oracıkta...

Doğum günün de de etek yollarım :)))))))))

0|0
    0|0
  • olabilir ama yine de insani icten ice dusunduren seyler bunlar. en yakın kız arkadaslarımdan biri annesi oldukten sonra (bence gerek annesının yoklugundan ona duyulan ozleminden vs) kızlara karsı baska bi ilgisi olmustu bi donem bi kızla iliskisi vardi hatta sonra uzerinden uzun zaman gecince bi cocuk buna cok asık oldu bu basta ıstemıyodu derken asık oldu o daşu annormal ve 2senedir cıkıyolar..

0|0
    0|0
  • Boşarımm nan :S

0|0
    0|0
  • biseksüel olsa hadi diyecem de gay olması cok kötü nan =S resmen dolandırılmış gibi hissederdim =D

0|0
    0|0
  • geçmişe takılmamak lazım

0|0
    0|0
    • emin misin :S

• benimle ilişkisinden önce gay olduğunu öğreniyorum değil mi ? benimle berbaberkende bu tercihi geçerliyse emin değilim. ama sadece önceden böyle bir durum yaşamışsa ve ben onu çok seviyorsam, geçmişi kurcalamam. kabulumdür.

• hakikaten kırmızı tehlike işareti demekmiş ama kablo yu bilmem şaka tabii ki sevginize şapka çıkardım ama çıkardığım yerde unutmuşum şapkayı şimdi yana döne şapkamı arıyorum.

• bilmem paralardım heralde sırf çevresin de kabul görmek için beni kullanması...

0|0
    0|0
  • Olsun, o da insan. Yazık.

0|0
    0|0
  • Ross face.

0|0
    0|0
  • GAY ?

BYE !

0|0
    0|0