Nasıl yaklaşmalıyım kafam karışık? Uzun ama lütfen okuyun, konu standart değil.

Tecavüze uğramıştım. Cinsel soğukluk ve korku vardı iki yıldır. Onunla tanıştığım akşam hayran kaldım. Mental olarak aynı uçlardayız. İkimizde entellektüel ve dobra insanlarız. Yanında oldukça içten ve rahat haraket edebiliyorum ve ilk defa birisini istedim ki asla isteyemem diye korkuyordum (evlilik olduğunda kötü bir durum), sonuna kadar gitmek istedim ama ilk yakınlaşmada, ileri gitmesine izin vermediğim gün, bakiremisin die sormuştu, (ikimizde kasıntı insanlar değiliz her konuyu rahatça konuşabiliyoruz), Bakire değilim ama seks yapmadım diyerek kendimi kezban gibi göstermeye aslını saklamaya çalışan kişiler gibi oldum ki nefret ederim ve dürüst olmak adına yersiz bir cevap oldu. Velhasıl ilişkiye girdik. Ama çok utangaçtım tavırlarıma şaşırdı ama cinsel soğukluğumu onunla yenmiş olduğumu anlamış oldum ki bu çok önemliydi. Ama daha bir gün önce aşk olmazsa olmaz diyordum (belkide hiç olmazda demiştim), bir gün sonra birlikte oluşum, sebebimi bilmediği için çok absürt oldu, bu yüzden gerçeği itiraf etme gereksiniminde bulundum dün itiraf ettim ve dün buluştuğumuzda, ona mesafeliydim, konuşuyordum ama dokunmasına yaklaşmasına izin vermedim, ve e-devletten davamı görüntüledim. Şaşırdı, e-devletten göstermeseydim buna asla inanmayacak kezban gibi durmaya çalıştymı sanacaktı. Göstermemin sebebini de açıkladım, kendisiyle ilişkiye girmemin sebebinide (halı hazırda birisini istemişken bu hastalıktan kurtulmam için bir fırsattı o bunu yok edemezdim), duygulandı anlatınca, gerçekten birlikte olmaya razı gelince şaşırmıştım ya söylediklerinin arkasında durmadığını yada başka sebebin olduğunu düşünmüştüm başka sebebin varmış demek dedi. Konu kapanınca kalabilme imkanım olmasına rağmen kalmadım ve arkadaşça seviyeli bir vedayla yanından ayrılıp kız arkadaşımın yanına gittim.

Ayrıca onun gözünde çizdiğim profil; zeki, alabildiğine güçlü bir kız, kriterleri olan değer sahibi, dobra, entellektüel ve sorumluluk sahibi.

Ona mesafeli davrandım ama ondan vazgeçmek istemiyorum çünkü onunlayken benliğimi buldum çok rahatım.Fakat o kadar yakışıklı ki gördüğüm en yakışıklı insan; bu tamamen bir risk ve talibinin çok olması gözümü korkutuyor. Ona standart yaklaşınca feth edemeyeceğimi biliyorum, rakibim çok. Onda da uyandırmış olduğum olumlu izlenimleri baz alarak ve ne yazik ki yaşanmışlığı :( Böyle bir insan için bundan sonra ki adımlarımı nasıl ayarlamalıyım?!

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun.

Cidden saygı duyulacak birisin yahu.Uzun bir aradan sonra bu kadar mantıklı ve okurken sıradanlıktan uzak bir yazı gördüm ki cevap vermesem kendime saygısızlık yapardım heralde.

Karşındaki insan kim olursa olsun ikili ilişkilerde hep riskler vardır,bazı korkularını yenmişşin,üstesinden gelip dimdik ayakta durmussun.Bu ilişkinizde ne olursa olsun bunu başarısızlık diye sanmamalısın özellikle.Bunu söylüyorum önce ki,olabilitesi düşükte olsa her türlü ihtimalde,hayata bu kadar sıkı baglanmışken,bunca imkansızlık varken,asla olamaz derken.

Karşına birden seni bu denli etkileyebilen bir insan çıkmış.

Asıl soruna gelirsek,insan cidden karşındakini sevdimi kendini bir köşeye koyup uzaktan baktıgında sevdiceğini kendinden muhteşem,daha üstün görebiliyor.Bazısına göre sen daha üstünsündür,kimine göre o,kimileride denksiniz derler.Bu biraz yoruma açık bir konu.

Sen şu anki durumuna kendin gibi davrandığın için geldin,o seni öyle sevdi.

Sadece kendin olmaya devam et,bu sırada birbirinizi kırmamaya özen göstermeniz lazım tabi.

Alttan almak özür dilemek ayıp değildir.küçükte düşmezsin.

Birinden özür dilemek küçüklük değildir,bilakis ona verdiğin değerin senin egondan yüksek oldugunun göstergesidir.

Özellikle bu konuda sorunlar yaşanıyor çünkü.

senin yapman gereken onun için sınırlanırını zorlamak,tabi oda sana aynısını yaptıgı sürece.

0|0
    0|0
    • Özrün var olmasını gerektirecek ne gibi bir durum var ki bilemedim şimdi :S

• ve evet pek vakit geçirmedik.

• Biraz ilgilen derim ben,onu alistir kendine sonra onun adim atmasini bekle.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben dürüstçe davranıp herşeyi anlatmandan dolayı seni tebrik ederim önce sorunun cevabına gelecek olursak eğer dediğin gibi gerçekten çok yakışıklı biriyse gerçekten işin çok zor olur etrafında bir sürü kız olur devamlı ve sadece sana sadık kalacağından emin olamazsın o yüzden riskli bir durum çok fazla bağlanma derim ben.

0|0
    0|0
    • Evet ve bende standartın biraz üstünde bir güzelliğe sahibim. Albenim var ama onun yanında tamamen sönük. Hani parmakla gösterilecek bir yakışıklılığı var. Buna zeki olması, entellektüel ve kibar bir insan olması da eklenince. Talibinin çok olması çok çok çok normal. İşin içine aşk girmediği sürece birisine ait olmaya gereksinim duymucak bir çocuk.

• Yok kolay oklay sarsmaz bu tür şeyler beni.Denerim olmazsa olmaz sıkılırım ama üzülcymi sanmıorum.

• Yani insan en iyi kendisi bilir tabi ki de özelliklerini benim için tanımadığım bir yabancısın sen öyle diyorsan öyledir, gerçi senin ne kadar sağlam, dik bir duruşun olduğu başına gelen bu olaydan sonra tekrar hayata çabuk uyum sağlamandan anlaşılıyor güçlü kadınları her zaman sevmişimdir.

• Hani şu durumda ne denir bilmiyorum ama hikaye baya bir etkileyici.Dilerim Allahtan mutlu olursunuz istedigini alırsın belki arkadaş belki sevgili orası sana kalmış

0|0
    0|0
    • Üzülmüştü anlatınca. Ama acındırarak anlatmadım tabi. Yalın bir dille sadece adalet sistemine küfrediyordum o kadar. Onun benim hakkımda takdir etmesi dışında ne düşündüğünü kesinlikle kestiremiyorum.

• Sen olsan nasıl düşünürdün?

• Ben sabredip sadece beklerdim

• geçmiş olsun bu duruma rağmen birine yönelmek bence cok cesur ve güzel bir hareket.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bundan sonra adım falan atma.. Sıra onda.. Zaten sana karşı hisleri varsa mutlaka gelicektir ama gelmesse de seni kırmak istemediği içindir. Durumun biraz daha farklı çünkü. Bu arada geçmiş olsun, senin adına çok sevindim korkunu yendiğin için. inş istediğin gibi olur herşey.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. O halde bu olayı anlatmadan önce ve anlatırken ve sonrasında ona mesafeli davranmam çok yerinde olmuş. Zira durumumun farklılığı karşısında mesafe koyma gereksinimi duyma olasılığı vardı, ama ben o mesafeyi zaten koymuş oldum. Hatta espri yaparak, cinsel soğuklum hakkında; beni kullandın yani diyerek espri yaptı bende dülüm eet kullanmış oldum sorun olmadı umarım dedim güldüm.

• Bana duyduğu saygıyı, ve benim onla zaman geçirirken hissettym rahatlıı kaybetmemek adına, duygusal umutlarımdan sıyrılarak, yaşanmamış gibi kabul edip arkadaş olarak doyasıya vakit veçirebilirim. Yine de duygumu belli etmek bir risk. Fakat omzuna yatıp dokunmasına izin vermeden sabaha kadar onunla uyucam. En iyi o zaman anlarım diye düşünüyorum.

• evet çok mantıklı düşünüyosun sen zaten, ben sana değil sen bana akıl verirsin o derece:) eğer bu dediklerini uygularsan sonucu bana bildir merak ettim:)

• bilemedim şimdi kendin ol yani

0|0
    0|0
    • Kendim olma kısmını baya baya aştğımı düşünüyorum. Ben yaklaşım olarak soruyorum.

Yükleniyor...