Gerızekalı kafam?

Nısanlımla 3 gün arka arkaya korunmadan ılıskıye gırdık. Ve üçünde de ıcıme bosalma olmadı. Sonra zevk suyu denen bırsey varmış, onu duydum. Tabı etekler tutuştu benım, gerızekalı kafam. Hamıle kalma olasılığı nekadarr? Ellayı bugün kullansam Yardım eder mı?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Dışarı boşaldıysa hamile kalma riskin yok. Binde bir ihtimalle erkeğin zevk suyu ile beraber sperm gelmiş olabilir

1|0
    0|1
    • Disari bosaldiysa risk yok mu? O zevk sivisinin adi aslinda pre-cum ve iliskiyi kolaylastirmak icin kayganlik saglamasi amaciyla uretiliyor. Tahmin et nerede uretliliyor? Testis. Tahmin et icinde ne var? Sperm. Normal bosalmaya gore çok daha az sperm icermesine ragmen hamilelige sebep olabiliyor. Sunu unutmamak lazim. Hicbir korunma yoku % 100 basari gostermez. Condom ve dogum kontrol haplarinin bile % 100 basarili olmadigi bir konuda disari bosalmak hamile borakmaz demek ne kadar akillica olur tartisilir.

• @ozanbartu Ozan bey bende yazımın devamında küçük de risk olduğunu belirtmişim dikkat ederseniz.

En İyi Kız Görüşü

• adet olman hamile olmadığın anlamına da gelmeyebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Adet gününe kaç gün var şu an?

0|0
    0|0
  • İyi oldu sana kezban

1|1
    0|0
  • Üçüz kanks

0|0
    0|0
  • çok zor bir ihtimal o dediğin

1|0
    0|1
  • Icine bosalmadiysa olmaz

1|0
    0|1
  • Yarın nikahı yapın hemen

0|0
    1|0
  • 0.0000001% ihtimalle hamile kalabilirsiniz. Belki daha da az.

0|0
    0|0
  • Zevk suyundan hamile kalmazsın heralde. Sperm başka zevk suyu başka

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin amin.

1|0
    0|0
  • zevk suyunda sperm olabilir adetden kaç gun sonra oldu bu

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz zaten evlncksnz

0|0
    0|0
  • Ellayı 5gun içinde kullanman lazım. 5. gunj geçtiyse pek yararı olmaz sanırsam

0|0
    0|0
  • Yuhh artık yaas

0|0
    0|0
  • adetin ne zaman bitti ya da ne zaman başlıcak bu önemli

0|0
    0|0
    • Bende hormon bozuklugu var. Adetim kendi kafasina göre gelip gidiyor. Bazen bir ayda iki kere olabiliyor, bazen de 2 ay hic olmuyor.. o yuzden nezaman gelicek bilmiyorum malesef..

• hımm inşallah hamile deilsindir

• insallah :/

• Kısmet erken evlenirsiniz

0|0
    1|0
  • Ellaa sen :)

0|0
    0|0
  • yuksek

0|0
    0|0
  • :D :D inşallah çocuğun olur

0|0
    0|0
  • zevk suyuyla hamile kalma olasılığın yok denecek kadar az ama 1 damla sperm girdiyse o zaman ihtimal var

1|0
    0|0
  • İsmi ne olacak?

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • ilk ilişkiyi mütabık ella 120 saat içinde kullanılması gerek ve her geçen saat risk oranı dahada artar

0|0
    0|0
  • %50-50

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cocuk yolda

0|0
    2|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0