Boşalma refleksimizi kontrol etmeyi nasıl öğrenebiliriz?

Yaptığım araştırmalara göre kadınlar erken boşalan erkeklerden hoşlanmıyormuş.İstediğimiz zaman boşalmayı nasıl öğrenebiliriz tek başımıza.Kontrol nasıl bende olur yani.Bilen varsa anlatırsa sevinirim.Mastürbasyonda çok kısa sürede boşalıyorum çünkü.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu öncelikle psikolojik ve çözümü olan birşey. Ben yaptıklarımı anlatayım.

Öncelikle masturbasyon yaparken daha sakin olacaksın.

Aldığın zevke yoğunlaşacaksın, başka şeyler düşünmek kontrolü geliştirmiyor.

Boşalacağını anlayınca duracaksın ve biraz soğuyacaksın.

Sonra tekrar başlayacaksın. Bu sefer biraz daha yoğun olacak hisler ama kontrolü kaybetme.

Ve yine duracaksın. Tekrar başlayıp yine duracaksın.

Arabayla hızlı viraja girmeyi öğrenmek gibi, başlarda erken fren yapıp duracaksın ama zamanla limitleri öğreniyorsun ve daha geç frene basıyorsun. Mesela boşalmadan önce 5 kez dur kalk dene ve 5. de boşal. Bunu her masturbasyonunda yap.

Buna bir süre alıştıktan sonra durmak yerine tempo düşültmeye geç. Yani boşalmaya yaklaşınca durmak yerine yafif tempo ile devam ederek soğu ve tekrar başla.. Böyle devam et.

İleride sevgilinde sana masturbasyon yapabilir ve dur-kalk yada yavaşlamayı deneyin. Başkası yaparken heyecan& his daha fazla oluyor.

Birkaç ayda kendini kontrol edecek duruma gelebilirsin. Düzenli olarak devam et, zaten zamanla otomatikleşmeye başlayacak haz kontrolün.

Bir de sevişirken önce sevgilini orgazm et. Ona oral yaparak veya parmaklarınla onu doruğa ulaştır. Öncesinde güzel bir ön sevişme yaşayın. O orgazm olunca soğumayacağı için devam edebilir ve sen birleşmede henüz tam kontrol edemiyorken boşalıp da soğumandan rahatsız olmayacaktır.

MsDidint'in yazdıklarından sonra gerçi bunlar gereksiz kaldı. Güzel anlatmış.

1|1
    0|1
    • Dur başla tekniğini duymuştumda şöyle bir sorun sorun var.Boşalma isteği çok çabuk geliyor.Uzun süre yapamıyorum dur-başlat tekniğini.Bunu nasıl başarıcam.

• Şöyle yapınca boşalmıyorum yanlız.Kayganlaştırıcı kullanmadan okşarsam penisimi zevk hissi çabuk gelmiyor.Çok zevk almadan çekersem boşalmadan duruyorum ama kayganlaştırıcı kullanırsam zevk çabuk geliyor tutamıyorum.Faydası kesin olur mu kuru kuru okşamanın sence?

• İstersen önce kuru başla bence, daha az hissettiğin için durmak daha kolay olur. Daha sonra kayganlaştırıcı kullanırsın. Boşalmadan durman gerekiyor zaten, boşalmaya yaklaştığın anı hissedip orada durabilmelisin. Zor ama oluyor :) çok geç kalınca zaten istemesende boşalıyorsun. Alışmak zaman alıyor. Amaç aslında durmak değil, o noktadaki kontrolü geliştirmek sonra yavaşlayarak kontrol edebilesin diye.

Kızlar Ne Diyor 1

• erken boşalandan hoşlanmıyorum... Ama ben geç boşalıyorum demek için saatelerce üzerimde at gibi tepinen erkektende hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
    • Ne kadar süre yeterli sence?

• 10 dakkada olur yeterki ateşli ve tatmin edici olsun:)

• Yaklaşık 15-20 dk arası kendimi tutabiliyorum ama sabredemeyip boşal diyen çok oldu tabi bu arada kadın çoktan zevkten çıldırmış, kendinden geçmiş oluyor :) Aklından başka şeyler geçirmeye çalış mesela günlük kızdığın bir olay yada seksten soğutacak herşey ereksiyon kaybolmuyor ama boşalmayı engelliyor. Kendini ne kadar çok tutarsan boşalma okadar şiddetli ve tazyikli oluyor..

Erkekler Ne Diyor 9

• Boşalmıycam diye aklınızdan saçma sapan olayla tamamen alaksız abzurt şeyler düşünün diye çok öneride bulunuyor millet ama bence bu aldatmalarım en büyüğüdür. Orada kendisini sana açmış bir güzellik varken başka başka şeyler düşünmek büyük haksızlık bence hemnde çok büyük haksızlık.

Bence kendinizi şuna inandırın yeterli. Gözlerinizin içine bakan o güzel yaratığa hissettirebileceklerinizin en güzelini hissettirmeli ve onu doruk noktasına ulaştırıp rahatlatmalısınız. Bu bilinçle yaparsanız kendinizden tamamen soyutlandığınız için yeterli zaman boyunca boşalmadan iliişkiyi sürdüreceksinizdir.

0|0
    0|0
  • Erken boşalmanın ilk başta en büyük nedenlerinden biri düzenli seks olmayışıdır.

Yani penis o zevke alıştıktan sonra boşalma süresi uzayacaktır.

Bunun dışındakiler tıbbi vakalara girer.

Fuck body hesabı takılmayan kızlar da erkeği erken boşalıyor diye cadılık yapmasınlar. Ona bu problemi aşmasında en büyük yardımcısı siz olmalısınız. ;)

0|0
    0|0
    • H iç cinsel hayat yok zaten.Mastürbasyonda erkekn boşalıyorum.İlişki yaşadıkça öğrenebilir miyim boşalma kontrolünü?

• Mastürbasyonla cinsel ilişki bir değil. Ya da en azından bana göre.

Mastürbasyonda bende erken boşalıyordum ama sonralarda bu süre uzamasına rağmen ilişki sırasında öyle.

Çünkü o yönde bir tecrübe yok.

Heyecan tavan yapıyor ve kendini kontrol edemiyorsun.

Psikolojik bir durum yoksa ilişkiye girdikçe zamanla düzelecektir diye düşünüyorum.

• *"Mastürbasyonda bende erken boşalıyordum ama sonralarda bu süre uzamasına rağmen ilişki sırasında öyle değil."

(Bu cümle böyle olacaktı.)

• düzenli sex yapmak ve aynı kişiyle yapmak her önüne gelenle yaparsan zaten ne zevk alırsın nede uzun sürer

0|1
    0|0
  • kendini kaptırıp illa boşalacağım diye kendini odaklama.zevk almaya bak.boşalacağını anladığın an hareketlerini yavaşlat ve biraz durakla sonra tekrar devam et.ilişki süresi vajinanın darlığına göre de değişiyor.benm normalde 20 dakıkayı buluyor ama vajinası çok dar olan biriyle en fazla 10 dakıka sürdü.birde bayan işi biliyorsa vajına kaslarıyla penisi sıkıyorsa içindeyken o da etkili oluyor.çok zevk alıyorsun ama süreyi kısaltıyor.

0|0
    0|0
  • zaman yer ve yoğunlaşmayla alakalı. banyoda hemen 2 dk da olsun bitsin dersen bu olmaz.

yavaş yavaş ve yoğunlaştığın zaman farklı şeyler düşünerek bu zaamanı uzatabilirsin

0|0
    0|0
  • korktugum nokta tekrar aldatılmaktan ... onu becermedim diye aldatan olmuştu beni...

0|0
    0|0
  • deneyerek

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar çat diye boşalırsın sonra düzelir ve süre uzar...

0|0
    0|0
  • duzenlı bır cınsel hayatın alunca sende duzelırsın merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...