Kalçasına ağda yapan erkek varmı?

Arkadaşlar eşim kalçalarına ağda yapmamı istiyor. Neden sadece kalçanı almami istiyorsun dedigimde Hijyen için ve kıl dönmesinden korktuğundan aldırdığını söylüyor. 2 aylık evliyim ve bu durum rahatsiz ediyor beni. Eşcinsel olabilirmi. Aynı durumda olanlar var mı ben abartiyormuyum?

0|0
8|53

En İyi Kız Görüşü

• abartıyorsun ayrıca ağda tetikler kıl dönmesini sağlıklı değil yapma izah et onada

1|1
    0|0
    • Ciddimisin

• Bunu kendisine açiklayacam teşekkür ederim.

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 53

• Temizlik ve hijyen ne zamandır eşcinsellik oldu

2|1
    0|0
  • Erkekler kalça kıllarını temizlik için alırlar ama kendilerinin alması ordur. jilet kıl dönmesi yapar. eşinize yardımcı olun

1|3
    0|0
  • Kıl dönmesi ameliyatı geçirdim, düzenli olarak temiz olması gerekiyor, hak vermelisin bence.. Çok sıkıntılı bir durum bu kıl dönmesi.

1|1
    0|0
    • Yorumlarda almak kil dönmesini teetikledigini söyledi. Doktor tavsiyede bulundumu size

• Kuzenim uzman genel cerrah , ameliyatımın sonrasında görüştüm düzenli olarak temizlememi o söyledi, ona mı inanayım buradaki yorumlara mı? Herkes yüzdeki kıl dönmesiyle karıştırıyor, sanıyırlar ki kesince hemen yüzeyde dönme oluyor, tam tersine bir süre uzadıktan sonra tersi yönde büyüyo gidiyor kıl, daha sonra iltihaplanıyor ve size kıl dönmesi olark geri dönüyor.. Ameliyat olduğunda bakarım diyosanız yapmayın :)

• Mantikli tsk ederim.

• Eşin fantazya pesınde heralde kanks

0|0
    1|0
  • Escinsellikle alakasi yok bir erkek herhangi bir sebepten kalcasiyla ilgilenilmesini istediginde neden dirwk gaymi acaba diye dusunur kadinlar anlayamiyorum

1|0
    0|0
  • neden eşcinsel olsun ki? belli ki adam kıldan tüyden hoşlanmıyor... vee aklında sana yaptırmak istedikleri var belli ki

1|0
    0|0
  • belki de temizlik için istiyodur günahını alma boşuna. ben sıcak suyun altında yoluyorum o da öyle yapsın

1|0
    0|0
  • Temizlik için istiyordur bence.

0|0
    0|0
  • Aksine, kıl dönmesi sorununu azdırır diye biliyorum ben.

0|0
    0|0
  • yok kız ne alakası var. kıl dönmesinden yaptırıyodur. eş cinsel olsa hep ağda yaptırır. makine çalışıyomu eniştenin

1|0
    0|0
  • saçmalama ya adam sadece kanka gibi olmak istemiyordur temizlik önemli tabi

1|0
    0|0
  • Kocasına eşcinsel diyen karı mı olur la

0|2
    0|0
  • İlgisi yok ağda acı verici ama daha zor çıkarıyor. Sende aynısını ondan iste hakkın var hatta ful ağda çektir erkek bunu yaptırıyorsa yende yaptır.

0|0
    0|0
  • Gaylar yapar

0|0
    1|1
  • adam haklı popo içindeki kıl çok rahatsız ediyor insanı al bence eşcinsel olduğunu sanmam

1|0
    0|0
  • Kıl aldırmak ile eşcinsel olmak arasında alaka yok, eşcinsellerin bir çoğu kıllı erkek sever. Feminen olabilir biraz, ama bu da kötü bir şey değil. Ben biseksüelim, tüm vücut kıllarından nefret ediyorum, ve tüm vücut lazer epilasyona gidiyorum, ama bu biseksüel olduğum için değil, vücut kılından nefret ettiğim için. Aynaya baktığımda kılsız güzel bir vücut görmek istiyorum sadece :)

Eşiniz eşcinsel olsa sizinle sevişmez, size bakınca penisi sertleşmez, kalkmaz.

0|0
    0|0
  • Bende hijyen için ve terlediğinde kaşındırdığı için alıyorum fakat eşcinsel değilim

1|0
    0|0
  • Ben yapıyorum

1|0
    0|0
  • Hal ve hareketlerini takibe al.
    İstediği ağdayı yap ve durumundaki farklılık var mı onu takip et.
    belki mutlu olacaktır. İç çamaşırındaki tercihine de bak.
    Diyelim ki adam gay...
    Ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • Yahu rahatsız ediyodur adamı sen eşinde bir eşcinsellik görüyomusun başka hal hareket vs

1|0
    0|0
  • Koltuk altına yapiyorum

0|0
    0|0
  • yok be ne alaka eşcinsellikle

0|0
    0|0
  • Töbe Bu ne :/

0|0
    0|0
  • Velev ki Biseksuel? Ayrıca metroseksuel bir Kocan var ne guzel

0|0
    0|0
  • Yok artıkkk :D Yok ARTIKKK :D

0|0
    0|0
    • Kalçadan kasıt makatın olduğu yer mi yoksa yanaklar mı? Eğer yanaklarsa bence gay :D Ama makatın olduğu bölgeyse kıl dönmesinden korktuğundan olabilir doğru. Bir de hani geçmişteki amcalar dayılar dedeler kimsede o rahatsızlık yoksa çokta takmasın kafay

• Yoktur

0|0
    0|0
  • Kıçında ciddi ciddi saç kadar yogun kıllanma varsa eyvallah..
    Yoksa ki saçma, ilk defa duyuyorum topitopdur aynen

0|0
    0|0
  • saçmalık, kesinlikle izin vermeyin.

0|0
    0|0
  • Escinsellikle alakasi yok dedigi gibi hijyen temizlik hepsi bu aklina kotu bisey gelmesin

0|1
    0|0
  • Zahaha gay lara sor 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 7

• Her kil aldiran escinsel olmaz tatlim temizlik acisindanda iyi olur.

1|0
    0|0
  • Adam doğru söylemiş. Yap gitsin.

1|0
    0|0
  • kalçaya ağda nedir abi ya.

0|0
    0|0
  • Gaylikle ne alakası var lan?

0|0
    0|0
  • Daha önce kime yaptiriyormus