Yardımcı olur musunuz?

en son 15 aralıkta ilişkiye girdim ama içime boşalmadı 19 aralıkta regl oldum şimdi reglm 3 gün geçti acaba neden bir kez daha böyle olmuştu doktor adet söktürücü verdi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin kafanı bozmak veya heyecanlandırmak istemem fakat bil diye söylüyorum, eğer erkek arkadaşın prezervatif kullanmamışsa, ve dediğim gibi içine boşalmamışsa ''genede riski var'' çünkü yapılan araştırmalara ve söylenen bilgilere göre ilişki sırasında erkekten çıkan ''zevk suyu'' içerisinde çok az miktarda olsa sperm gelebiliyor. Çok riskli işler yapıyorsunuz ya arkadaşına söyle prezervatif alsın ya da sen git hamilelik hapı al ilişkiden sora iç, ne derdin kalsın ne tasan.

0|0
    0|0
    • hazırlıksız yakalndık bir anda ama zaten boşalma gelmeden 3 4 dakika öncesinden çıktı :(
      zaten hesapladım gebe olsaydm 4 haftalık olucaktı ve buda idrarla yapılan testlerde belli olurdu ama testte yaptım sonuç negatif

• Düzensiz olabilir

0|0
    0|0
  • erkek mi kız mı olacak diye merak et artık? Zina yaparsın evlenmeden sonra yok hamıle kalır mıyım kalmaz mıyım doktor muyuz muayene edelim

0|0
    0|0
    • namus bekçileride geldi canım zinayı yapan ben sana ne oluyor? sana mı sordum ben yardımcı olur musunuz soru baslığı yardımcı olmuyormusun bide gelmiş boş laf kalabalığı yapıyorsun sen 4 4 lük müsünde laf kalabalığı yapıyorsun !

• onun etkisi geçmiş olmaz

0|0
    0|0
  • tamam işde doktor sorunu cözmüş arada olur böyle seyler

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz

0|0
    0|0
  • En son 15 kere ilişkiye girmiştim diye okudum hgggffggg :D

0|0
    0|0