Bakire miyim emin değilim mastürbasyon yaparken patlama ihtimali nedir?

sadece 2 kere mastürbasyon yaptım onda da boşalamadım bile ama parmağımı soktum kan geldiğini görmedim gelen kan çok az bişey mi fark etmemiş olabilir miyim yoksa fark edilir mi merak ediyorum

Güncellemeler:
Parmağımı tamamen soktum tahminimce 8 cm falan içimde hissettim oynattım ama ne bir ağrım ne de kan gördüm hatta kan var mı diye vajinama baktım ama yoktu yinede sizin yazdıklarınızdan sonra iyice tedirgin oldum bozulmuş mudur ?
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar içimi az da olsa rahatlattınız, peki bu kendimiz anlayabiliyomuşuz aynada bakıp onu detaylı açıklayabilen varsa yazarsa sevinirim, teşekkürler

0|0
5|23

En İyi Kız Görüşü

• Şanslıymışsın ki bozulmamış.Sakın birdaha öyle saçmalık yapma çünkü parmak sokmayla kızlık zarın yırtılabilir

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 8 cm soktuysan zar girişten 2 cm fialn geride.Eğer esnek değilse bozulmuş olabilir.gelince buraya bana haber ver mutlaka.

0|0
    0|0
  • Biraz daha sakin olmaya çalış masturbasyon yaparken . İnce ve küçük parmaklıysan belki hasar vermiş olabilirsin . Her kızlık zarının yırtılmasında acı olmadığı , bazılarının yırtıldığı halde damarsız olduğu için kanamadığı bilinen hymen tipleri arasında . En doğrusunu bir jinekoloji uzmanından öğrenirsin her türlü olasılık var .

0|0
    0|0
  • muhtemelen kızlık zarın yavaş hareket ettiğin için zarar görmemiş sert hareket yapmış olsan zarar verebilirdin. kontrol etmek için bacaklarını aç vajinanın önünde bir ayna koy vajina dudaklarını yanlara doğru ayır içeride göreceksin zarı yani deliğin derinliğini değil zar göreceksin zardan kastım kapalı olduğunu göreceksiniz

0|0
    0|0
  • bu kadar girdiyse kızlık zarın esnek veya parmagının capı bozamıycak kalınlıktaysa bozulmamıstır ama diger durumda bozulurdu ama sanırım sen erkeksin bozulmasına imkan yok

0|0
    3|1
    • Erkek olup kızlığımın bozulmasından endişeleniyorum sende haklısın

• masturbasyon yapan kişiyi eleştirmiyorumki bakire bir kız masturbasyon yaparken içine parmak sokmaz kızlık zarı vajina dudaklarını gectikden sonra döl yolu girişindedir dudakların kalınlıgına göre 2 veya 2.5 cm girmesi yeterlı olabılır dip kızlık zarları vardır onlar daha geridedir ve orayı asan bişe olmadıgı sürece bozulmaz senin aklında bir süphe varsa jinekologa gidersin ögrenırsın bir sürü cesidi var senin kızlık sogan zarı gıbıyse bir ıkı damla kanamıs olabılır oda saydam kansa fark etmemıs

• bakire masturbasyonlarında genelde oksama ve sürtünme teknigi kullanılır masturbasyon teknıgını ogrendıgınde kritorisini oksayarak orgazm ı yasıyabılır kritorisin ne oldugunu bılıyormusun

• parmagını ıcınde hissetmediysen bozulmamıstır masturbasyon yaparken dikkat etmen gereken vajinanın ıcıne bıse sokmamak kanı fark etmesende hafif bi acı hıssedersın... masutbasyon yaparken kritorisini oksa o zaman zevk alırsın istersen mesaj at daha detaylı anlatıyım...

0|0
    0|0
  • Umarım zarın esnektir, yoksa kendim ettim kendim buldum olur.

0|0
    0|0
    • internet'ten şekillerine bakıver ve ayna yerine parmaklarınla açıp dijital fotoğraf makinasını gecikmeli çekime alıp karşılaştırabilirsin.

• bir ayna al küçük bacaklarını iki yana aç vajina dudaklarını iki yana elinle ayır içerideki derinliği göremeyeceksin zar yani sıkı bir delik göreceksin bu kızlık zarındır.

0|0
    0|0
  • % 01

yada

%2 tahmini ihtimal olarak hesapladım -,-

0|0
    0|0
  • bence bozulmadı,içini ferah tut, ayrıca mas. teknikleri var, al bir tane şarjlı diş fırçası sokmadan hallet işini,bana göre kız oğlan kızsın.

0|0
    0|0
  • Kırmızıyı kes.

1|1
    0|0
  • PAT! diye bi ses gelmediyse patlamamistir korkma.

0|0
    0|0
  • 8 cm parmak maşallah sen nesin öyle :)) yok bozulmamış anlattığına göre :))

0|0
    0|0
  • parmağını soktuysan %90 bozulmuştur kan çok az gelebilir normal ama zarın çok şaşırı esnekse buda olabilir

0|0
    0|0
  • zarın esnek bence bir daha sokma zırnagınla patlatırsın yoksa esnek bıle olsa

0|0
    0|0
    • aynada gorebılırsınya da telefonunun kamerası ıyıse cek bak bacaklarını ıyıce ayır bak

• kesin bozulmustur yarın doktora git kımse almaz evde kalırsın bak oyleyım :))

0|1
    4|0
  • Bazı zarlar esnek oluyor seninki de esnek galiba. Daha dikkatli ol .

0|0
    0|0
  • Kızlığın bozulurken acıyacak zaten sen onu hissetmedin mi

0|0
    0|0
  • 8 cm sokmuşsan muhtemelen yırtılmıştır zar.kan gelmeyebiliyor..

0|0
    0|0
  • elbette farkedebilirsin ne kadar içeriye soktunki...

0|0
    0|0
    • Kalınlık önemli mi bilmiyorum ama normal bir bayan parmağı işte parmağımı soktum

• Normalde mutlaka az bi miktarda olsa kan gelmesi gerek ve acı yumalısın...

• Aynada bakmak için yazabilirsiniz...

• kızlık zarı vajinanın yaklaşık 7-8 cm içindedir.patlamış olma ihtimali var.

0|0
    0|1
  • aynada kendin kontrol edebilirsin

0|0
    0|0
  • Virajlara sert girersen kayar patlar bak dikkat et :)

0|0
    0|0
  • Parmaktan parmağa değişir. Benim parmağım olsa ağzından çıkardı mesela bunu niye dedim lafı uzattım bilmiyorum. Parmağa bağlı sonuç olarak.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnşallah bozulmuştur,haketmişsin çünkü

0|0
    3|0
  • parmaktan bozulmuş ola bilir canım bende öyle bozdum herhalde

geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • fazla zorlamadiysan parmakla bozulmaz bi arkadasim iliskiye girdi ilk seferde bozulmamis bile ikinci defa iliskiye girdinde kan gelmis yani zar bu sagi solu belli olmaz :)

0|0
    0|0
  • kiltoris orgazmıyla yetin, sonra arkadan verenler oral ustaları kız çıkar, senden kan gelmezsede doğru ana baba kapısına... korkma canın yanıyormuş kızlık bozulurken.

0|0
    0|0
Yükleniyor...