Her iliskide kasinti oluyor?

Arkadaslar iliskiden sonra orasi yarim saat civari bir kaşıntı oluyor sonra geciyor sizce neden olabilir

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• partnerin mantar canım sanada başlangıç olmuş travazol krem al düzenli kullan geçer çocuga söyleme erkekler böyle şeyleri acayip sorun ederler kırılır kabul etmez :D

0|0
    0|0
    • Kesin oyle mi dersin o nerden mantar oldu acaba

• eğer çok kuruysan ilişki esnasında oda yapmış olabilir tahriş ama tabi öyle birşey yoksa eğer onla ilişkide bulunmadığın zamanda kaşıntın varsa sende mantar var herşeyden olabilir nemli iç çamaşırı oturulan klozet stres sigara genital bölgeye uygulanan sabunlar dediğim gibi ilişkiden hemen sonra oluyorsa ondan kaynaklı senin sürekli devam eden bir kaşıntın varsa senden sebebi pek önemli değil dediğim kremi kullan sorunun çözülür ama düzenli kullan

• Mantar aslında mantıklı bir açıklama. Hemen sonra oluyorsa muhtemelen mantar bulaşması söz konusu değildir. Mantarın bulaştıktan sonra üremesi, çoğalması ve enfeksiyona dönüşmesi için en aşağı 2-3 gün vakit gerekir. Hemen sonra kaşınma oluyorsa denildiği gibi tahriş olabilir. Bu arada sağlıklı bağışıklık sistemi olan ve florası da sağlıklı bir kadın kolay kolay mantar olmaz. Bunlar eksikse ve mantar oluyorsa zaten ilişkiye gerek de yok, başkasından bulaşmasa bile fırsatçı olarak yaşayan mantar ve mayalar yeterlidir enfeksiyon için.

Erkekler Ne Diyor 10

• Mantardan o.

0|0
    0|0
  • normal değil

0|0
    0|0
  • neresi anlşmadım

0|0
    0|0
  • Karsıdakinde sorun var

0|0
    0|0
  • Çok fazla zorlanmaktan olabilir diye düşünüyorum ben 😊

0|0
    0|0
  • krem var onun icin kullan rahatlarsın

0|0
    0|0
  • tahriş oluyo kayganlaştırıcı kullan

0|0
    0|0
  • Sokan beceriksi

0|0
    0|0
  • demekki ilişkiye girdiğin kişi kaşıntını gideremiyo :D

0|0
    0|0
  • o bölgeyi temiz ve kuru tutman iyi olur mantardan korunmak için.

0|0
    0|0
    • Temiz her zaman ama her zaman kuru degil yani kadinlarin her zaman kuru olamaz ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...