Şiddetli kasık ağrısı ve vajinamın sızlaması napıcam bilgisi olan var mı?

Vajınamın içi yara olmuş resmen ilaç sürdüm geçmesi acısı sıcak su koydum hissetmıyorum bıle noldu bana? Acıdan uyuyamıyorum yardımcı olun napıcam ben?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• mantar çıkmış olabilir doktora gittin mi_?_?_?_?

1|0
    0|0
    • Sabah olmasını beklıyorum gıdıcem ama çok kotuyum :(

• mantarsa ilaçla tedavisi var uzun sürmez geçer benim ayaklarımda var sıkıntı değil ama genital bölgede olunca sıkıntı uğraştırır

• eig için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• kadın hastalığı kesin doktora git

1|0
    0|0
    • Vajinada erkek hastalığı bekleyen tek koca yürekli insan :D

• @Murdoc38 ya kesinlikle doktora gıt demiş kız ne dalga geciyorsun sataşacak yer aramayın

• @Murdoc38 cahilsin net! sana neden o ayrıntıyı söylediğimi söylemeyerek ceza veriyorum. cahil kalmaya devam et.

Erkekler Ne Diyor 7

• Doktora gidecen sen.

1|0
    0|0
  • Oyş çok geçmiş olsun 🌺🌺

1|0
    0|0
    • Teşkkr ederm asi erkek

• Rica ederim umarım bir an önce eski sağlığımıza kavuşursunuz hayırlı sabahlar 😊

• Tahriş olmuştur ya da temizligine sikkat etmiyorsundur iç çamaşirlarini utuleyip giy ve agri icin bir doktorla gorus

1|0
    0|0
  • Doktor bilir çözümünü ablacım senin yarın ilk işin doktor olsun

1|0
    1|0
  • Panpa hacı şakirle ice köpürt yıka şaka değil 1 sate bir 3 kere yap ice kurula temiz çamaşır giy 3 saat sonra bana dua et :D

0|0
    0|0
    • Yataktan kalkabılırsem yaparım :(

• Söz

• Geçmese gel keseden çıkacam niki silecem söz :) anlarım panpa o işlerden :D saate 1 3 kere bikerede bile oh be diceksin ve temiz çamaşır giy

• c4 koy patlat...

0|0
    0|0
    • Dalga gecenın başına gelır inşallah

• buraya yazmanın mantığı ne. doktora gitmeyi akıl edemiyo musun? ne tuhaf insanlarsınız ya...

• Ya bu saatte gıdemıyorum gidicez herhalde he değilim okadar evde ağrımı dındırecek bir fikri olan vardır dıye sordum ben😡

• Zımpara ile mi mast yaptın?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ılık duş al üstüne kalınş eyler giyme eklem yerlerine ıslak bez koy ayva yaprağı çayı ayva ateş düşürücü etkisi var mı :) Sanırım grp olmuşsun allah kolaylık versin sınavdada :) inş iğleşirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...