(bu ciddi bir soru) Bir bayana dokununca bile cinsel organda hareketlenme hissetmek nedir?

Merhaba herkese, bir sorum var ancak rica ediyorum sahte kullanıcılar, yaşı 15 olup da 25 gösterenler, seks hikayeleri okumak isteyenler cevap yazmasın. Gayet ciddi bir soru soruyorum ve kimsenin egosuyla veya ona buna kerkinmesiyle uğraşmak istemem. Sorum şu: bayanlarla sürekli flört vs dahi yaşayan birisi değilimdir, cinsel tecrübem dahi olmadı ama yakın arkadaşım olan bir sürü bayan arkadaşım mevcut. Abazalık yaftası yapıştırmaktan uzak durun, haramdan korktuğumdan cinsellikten uzak durdum. Arada ister istemez duygusal yakınlıklarım oluyor o kadar tutmak zor oluyor malesef. Bazen herhangi bir bayanın dokunması sonucunda penisimde sanki damardan geçen kanın şiddetlendiğini hissediyorum, ancak bu bayan sınırlamasında yaş pek farketmiyor, tabi "olgun bayan" kavramının üstü yaştakiler hariç o kadar da değil ve bir de çarşıda pazarda koşuşturmaca olan, aklımın daha çok işlerle meşgul olduğu durumlar hariç, bu durumlar dışında bayanlar dokunduğunda genelde böyle bir hissiyat oluyor bazen anlık bazen belli bir süre. Bu durumu çözmüş olan, tedavisini bilen var mı? yardıma ihtiyacım var. Özellikle bayanlara sormak istediğim ise: bir erkekle (muhtemelen hoşlanıyorsunuz ve flört tarzı bir ilişkiniz var) vakit geçirirken onun durup dururken veya siz ona temas edince , sarılınca cinsel organında az veya çok miktarda sertleşme görmek hakkında neler söylersiniz. Bir bayan arkadaşım var ve onlayken başıma geliyor, bir gün fark edecek diye akla karayı seçiyorum. Sorumu gerçekten yardım almak için soruyorum, burası toplumda herkesle açık açık konuşamadığımız bazı konuları, gizli kimlikli vatandaşlarımızla daha rahat dertleşmek için dekullandığımız bir yer olsun, lütfen gereksiz mesajlar yazmayın.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben öyle birşey görsem yan yanayken biraz geri çekerim kendimi çünkü bir arkadaşımla birlikte olmam bunun için de onu boşu boşuna tahrik etmeye gerek yok

0|0
    0|0
    • zaten birlikte olmak gibi bir durum söz konusu değil. Benim öğrenmek istediğim böyle bir durumu farkedince tepkin ne olur? terslemek aşağılamak.. ya da olur böyle vs.. ?

• Ben kendimi geri çekerim işte ya da yanında giyimine hareketlerine dikkat ederim seni azdirmmk icin

• Flört ediyorsam hoşlandığım kişinin beni arzulaması kadar hoşuma giden bir şey olmaz :) tabi flört aşaması olduğu için pek bir şey yapamazdım utandırmamak adına görmezden gelirdim gözgöze gelip anladığımı farketsede gülerdim sorun edilecek bir durum değil

0|0
    0|0
    • yani "bu ne utanmazlık, çok kötü, ne yaptığını sanıyorsun, bana ne gözle bakıyorsun" vs.. lik bir durum olmak zorunda değil, senin dediğin gibi de olma ihtimali var?

• Tabikide o gözle bakmasan zaten flört olmaz 😂

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen aşık olmuşsun kardeşim. Hiç kimse ile düşünmediğin şeyleri onla düşünüyorsun.

0|0
    0|0
    • buyuur, aşık değilim. Nasıl böyle bir kanıya vardın?

• Bir bayan arkadaşım var ve onlayken başıma geliyor, bir gün fark edecek diye akla karayı seçiyorum.

Burada belli.

• açıkcası bayanların hoşlanmayacağını ya da rahatsız olacağını düşündüğümden öyle. bir de böyle bir şeyin ortaya çıkması utandırıcı olur o yüzden. Yoksa aşık olmadığıma eminim

Yükleniyor...