Cinsellik neden iğrenç geliyor?

18 yaşındayım. şu an eğlenmeyi düşünmüyorum zaten. Evlenmeden de yapmam. Ama düşüncesi bile kötü geliyor bana. Arkadaşlarım arasında evli olan da var, sevgilisiyle birşeyler yaşayan da. Hep konuşuyorlar bu konuları. Herkeste merakla dinliyor. Ama bana çok kötü geliyor. Yani bir insan insana bunu yapar mı 😂 Hakketen saçma geliyor. Muhtemelen benim düşüncem de size saçma gelicektir. Ama bu yüzden evlenmek de istemiyorum. Öyle birşey yaparsam tecavüze uğramış gibi hissederim. Diyeceksiniz ki aşık ol falan istersin o zaman. Ama yine ayni düşüneceğim. Haksızlık yani sonuçta. Afedersiniz de neden erkek kadına yapıyor yani. Karşılıklı olsaydı belki anlardım. Ama hani kadın istese bile yine erkek yapıyor yani. Ne dediğimi anlamışsınızdır herhalde 😄 var mı benim gibi düşünen kızlar?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım erkek kadını öldürmüyor erkek kadınla seks yapıyor , erkeğin kadına yaptığı bişey değil zaten bu ikisi ortak yapıyor. Karşılıklı zevk var tek taraflı değil. Ayrıca orgazm halinde kadının erkekten 9 kat fazla zevk aldığını düşünürsek asıl haksızlık bizden yana :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Asfds akşam akşam iyi güldürdün ya ahahaa. 😂😄
    Aseksuel olmalısın. Ama bence seks, aşkın en yoğun yaşandığı muhteşem ve eşsiz bir andır. Sevdiğin insanla tek beden olduğun. Başka hiç bir şey düşünmeyip o özel anın tadına vardığın.

Umarım yaşarsın bunu. :) 🌹

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yanlış düşünüyorsun. Neslin devamı için birliktelik şart. Bide diyorsun neden hep erkek yapıyor. Buna karşın kadın erkekten daha fazla zevk alıyor. Bende 18 yasındayim ama cinsellik benim icin en son planda. şu an da gerçek aşkımı bulmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Cinsellik güzel

1|0
    0|0
  • nasıl bir mantık, sen kendini leyleklerin getirdiğini inananlardan olmalısın

1|0
    0|0
  • Allah öyle yaratmış, O iş olmadan çocuk sahibi olamayacağını biliyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • Zamanla güzelleşir

1|0
    0|0
  • tr kızları cidden hormonsuz

1|0
    0|0
  • Herkes senin gibiydi canım biraz büyüyüp kabugundan çıkınca insan anlıyor neyin ne oldugunu

1|0
    0|0
  • Kendine bir dildo alıp sende onu becerebilirsin. Gerçek gibi olmasa bile zevk verir. Bunu çok isteyip haksızlık olarak görüyorsan Eğer. Karşılıklı olarak yaparsınız. İkisi bir arada, takma gerçek.

0|0
    0|0
  • İnsan insanı şey yapar mı ya 😂😂

1|0
    0|0
  • Konunun özeti hep sevilen kadın oluyor diyorsun o öyle değil canım beni seven kadınlara ne diyeceğiz

1|0
    0|0
  • Kızım sendeji zar bende olsa ben reddetmezdim Allah emri

1|0
    0|0
  • sen kafayı yemıısn ınsan ınsana onu yapıyor
    Yat kalk dua et sız 1.50 boyunda olup bızede gergadan gıbı alet vermemısler adelaet var

0|0
    0|0
  • Saçmalamak için mi dünyaya geldin. Bu fikirlerini ulu orta konuşma rezil edersin kendi.

0|0
    0|0
  • Tamam sen bana yap ozmAn 😊

0|0
    0|0
  • Evlenince düzelir

1|0
    0|0
  • Bak aslında bakışını şu şekilde değiştirmen lazım erkek verir kadın alır ayrıca sekstende en çok zevki siz alıyorsunuz daha belanımı istiyorsun :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu dusuncenin temelinde erkeklerin kufur hakaret ederken o organlarini kullanmalari yatiyor bence. Sanki sadece erkeklere ait bir eylemmis gibi sanki kadin asagilikmis gibi vs. Bu dusunceyi kafandan atmalisin

1|0
    0|0
  • Bende öyle düşünüyorum bazen..

1|0
    0|0
  • Ayni yastayiz ve dusuncelerimiz tamamen ayni 😄 yasimizdan kaynaklanan bir sey olabilir belki cinsellik icin kendimizi yeterince olgun hissetmiyo olabiliriz

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar takılmayın buna bir çocuk aklı daha işte

1|1
    1|0
    • Ahahah çok komiksin canım . Çocuğum belki ne var bunda?

• Ay anladık tamam. Sanki çocuk olmak suçmuş gibi konuşuyorsun.

• Yaş kaç peki😊😊

Yükleniyor...