Vajinadaki yanma ve kotu koku?

Iliski sirasinda vajinamda yanma oluyor iliskiye giremiyorum bu yuzden sokup cikarinca bile feci derecede yaniyor, akintim var ve kotu kokmaya basladi napicam ben? Doktora da gidemem utanirim? Napicam ben bunu gecirmek icin onerisi olan?

Güncellemeler:
Utanilcak bisi yok bunda ve utanmasi gereken sensin suanda ne seviyssiz adamsin la sen pardon adam dedim soktumun gizlisi
Beni tanimadan etmeden sen kimsin yargiliyorsun zavalli

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok sık ve kuru birleşme tahriş etmiş olabilir ayrıca iltihap var sanrım. koku varsa iltihap var bu kesin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım mantar var bunun içinde doktora gitmen lazım evde gecirebilecek bir yöntem yok. Cok rahatsız edici bir durum doktora gitmez ilerlediginde çok daha rahatsız olursun. utanılacak birsey yok odadan ciktiktan sonra doktor seni coktan unutmus olacak hatirlamayacak.2dk lık bir muayene sürecek ilaç verecek bikac günde kurtulacaksin. ilişkiye görmene şu an sakıncalı erkek arkadaşınada bulaşır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• doktora git

1|0
    0|0
  • Buyuk ihtimal terse giden biseyler var kesinlikle doktora gitmelisin

1|0
    0|0
  • adet olmuşsun demek bekle geçsin

0|0
    0|0
  • çok yüksek ihtimalle mantar var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora gideceksin mecbur... senin bu halde problemin varken niye hala ilişkiye giriyorsun... hem senin acindan hem o kişinin acisindan cok sagliksiz... bir durum... sen ona bulaştiriyorsun... tam iyi oldum derken o sana bulaştiriyor... dikkat et... sonu kötü olmasin...

1|0
    0|0
  • mantar olmuş doktorA gitmeden geçmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...