Böyle bir olay başınıza geldi mi?

Bir arkadaşım vardı ben o zamanlar 16 yaşlarında falan bir rus kız süper o bicim mavi gözlü sarısın at gibi birşy dedi gaza getirdi benı neyse iş cıkışı beraber gitik eve o zamanlar liseyi bırakmıştm calışıyordm işte kadının evine geldik müşterim var diyip bizi yolluyordu arkadaşa diyordm hadi gidelim birazda korkuyordm ilk kez olcaktı benım arkadaş biraz ısrarcı biz dışarda beklıyorz kadını ikna etmiş gelsin demiş işte kapıyı caldm kapıyı benım 2 katım bir kadın açtı saçları siyah en aşa 100 kilo neyse girdik evin içi full karanlık içerde kediler var bir tek tv ışıgı yanıyor geç odaya soyun dedi cekınıyorm neyse soydundu gögüslerini açtı baktm kadın gögüsü degil şişko erkekler olr ya onun gibi hafif gögüsü var neyse küçük falan dedim geçiştirdim yataga uzandık kadın herşeyi kendi yönleriyor kalcasına bir attım elime birşey geldi aynı benımkıler gibi ulan bu travesti cıktı korku sardı içimi hemen kalktım yataktan parayı verdm yarı cıplak sekılde soga attm kendimi :D o olayın üstünde 3-4 yıl geçti unutamadım sizinde böyle utamadınız anılarınız varmı

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hass...

Ben de ilk tecrübemde çok gerildim. Daha doğrusu gerildiğimi hatun söyledi zaten :D

Girdik genel ev de odaya. Oda o kadar güzel ki. Herşey var. Çok güzel avize, süper ayarlanmış ışık. Çikolata ve kolanın olduğu bir sepet. Kocaman yatak...Prno açık TV... 4/4 lük öyle diyim. (Almanyada genel evdeyim haaa)

Kadın soyundu. :) Ben aslında rahatım gibi hissettim o an. Ama cinsellikle alakam yok :) odaya falan bakıyorum böyle :))

Sonuçta biraz benimki kalktı ama boşalamadım :) Vakit dolduğunda kadın biraz gergin olduğumu söyledi ve daha çok gelmen lazım dedi :) Gülsemmiiii ağlasammııı? :D :D ama güldüm ben :)

0|0
    0|0
    • sen iyi yere düşmüşün usta ya benım gibi olsaydın ilk tecrübem travesti cıktı alman kadınları iyi hizmet eder :D

• o değil ben rovanş alamadım hala :) Türkiyeye döndüm burda da gitmek istemedim biryere.

• gitme usta boşver helalınden yap ben cok pişman oldm acıkcası

Kızlar Ne Diyor 4

• hahah :D iyi kurtarmışsn g*tü :D

0|0
    0|0
    • sorma :D arkadaş arkadaşa bunu yaparmı

• ahahahhaha :D:D:D

0|0
    0|0
    • götü zor kurtardık acıkcası :D

• yok umarım olmaz :)

0|0