Arkadaşlar ciddi anlamda kafaya taktım bir yardım edin fikir verin ne olur.. Soru detayda?

Arkadaşlar ciddi olarak soruyorum hepinize ben ilişki esnasında yoruluyorum yani hızlı bir şekilde ilişkiye girerken birden kalbim göğsüm ağrıyor nefesim kesiliyor ilişkiyi partnerimi tam bir memnuniyet derecesine getiremeden boşalmak zorunda kalıyorum ve boşaldıktan sonra da nefes nefese ve aşırı yorgun oluyorum sanki vücudumda ki bütün organlar çok hızlı çalışıyor ve damarlarım yüksek basıncda çalışıyor kötü oluyorum. Bunun sebebi ne olabilir doktora gitmelimiyim neyim eksikte hızlı olamıyorum?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kalbinde sorun olabilir uzmana gozukmende fayda var.

0|0
    0|0
    • Ufurum diye tabir edilen bir rahatsızlık var ana doktor normal yaşama engel değil dedi

En İyi Erkek Görüşü

• Kalpte sorun olabilir kardiyolojiye muayene ol, boşlama bence sorun ciddi

0|0
    0|0
    • Bencede eskiden yani 10 yıl önce ufurum tespit ettiler geçen ayda sağ tarafda hafif çıktı ama doktor sorun oluşturmaz dedi

• Doğru düşünüyorsun ama ben cinsellikten önce kalp krizinden korkarım bir sorun varsa önlem alınmalı krizin şakası olmaz gecmiş olsun yeğen

• Doğru abi kalkıpda kalp krizi geçirmek var işin ucunda ister yatakta istersen yolda mühim olan yaşam zaten. Sağolasın görüşlerin için

Kızlar Ne Diyor 2

• Ön sevişme yap... hizlanmana gerek yok... hazirla pisir sonra ye..😉😉

0|0
    0|0
    • Uzun bir ön sevismemis oluyor zaten ama sorun çoğunlukla kalpte galiba hızlı olma isteği benden değil karşı taraftan gelen bir istek hızlan diyor ister istemez hızlanıyorum ama sonuçları ağır oluyor

• Zaten beden tam olarak bunu yasiyor normal

0|0
    0|0
    • Normal değil bu normal olsa ben öyle olmam ilişki bitiminde sanki savasmisim gibi oluyor kalbim hiç böyle hızlı atmadı benim vücudun doğal dengesinin dışında bir şey olduğu açık bence

Erkekler Ne Diyor 1

• Fazla becerme. Ii

0|0
    0|0
Yükleniyor...