Kızken masturbasyon fikri olan var mı?

daha önce dokunmaya çekiniyordum o şekilde. ancak içimde bir istek de var. buradaki paylaşımlara baktığımda genel görüş, dokunmakla zarar gelmez.
hafif dokununca irkiliyorum ama nasıl devam edicem bilmiyorum tedirgin olmaktan.
teşekkürler.

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinanik ust bolgesinde oksayarak yapabilirsiniz icine sokmadikca sorun yok. ya da yastiga surtunme yolu ilere yapabilirsiniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İçine bişey sokmadan da mastürbasyon yapabilirsin. . sürtünme yoluyla orgazm olabiliesin. Klitorisine çamaşırını üzerinden elini surt bak nasıl orgazm oluyorsun. .

1|0
    0|0
    • artık herşey internette bunları burada sormak yerine yazıp araştırsa daha mantıklı olmaz mı

• @alahattincin evet bence de.. bir de içgüdüsel bir olay bu..

• internette her anlatılanı yapmıyorum. burada en azından insanlar kendi tecrübelerini paylaşıyorlar ki daha samimi bir fikrimiz olsun.
      teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Yapma en güzeli kendini alıştırma buda gunah aslında ileride pisman olma beklentilerin artacak daha fazla seytana uyacaksin hic yapmadın bence baslama birak nasip olacak helalin namusunla yasa tatmin olamazsin bir sure sonra aliskanlik olacak ve daha fazlasina yonelecelsin buda sende mutsuzluk olacak unutma bu gibi durumlar haram gunah kalbin düğümlenir günahkar olursun al abdestini kıl 2 rekat namazini iste her zaman hayırlısını emin ol cok daha mutlu olacaksın

0|0
    1|0
    • daha fazla şeytana uyup birinin kollarına atlayacak değilim ki şuanda erkek arkadaşım olduğu halde onunla bunları konuşmuyorum konuşmam da. İnsanın kendi kendine yetebilmesi gerekir.

• halay çekerek dene

1|0
    0|0
  • Duvara kerkin

0|0
    1|0
  • Dokunmaktan ziyade saygili bir partner bulup dokunmasina izin verebilirsin seks korkulasi degil cekicidir.

1|0
    4|0
  • Yalarum titreşimli diş dırçaları var ondan kullana bilirsin 😊

0|0
    1|0
  • anana sor o anlatsın tatlım...

0|0
    1|0
  • sabah sabah bırlıkte yapalım ılkını

0|0
    1|0
  • Yardimci olayim :)

0|0
    1|0
  • Yapma daha iyi sonra bağımlılık haline geliyor.
    Hiç yapmasaydım bende.

0|0
    0|0
  • Yapma

0|0
    0|0
  • Yardimci olabilirim istersen

0|0
    0|0
  • Anlatmamı ister msin?

0|0
    0|0
  • orta parmağını yala sokk :)

0|0
    0|0
  • Sen azmissin iyce

0|0
    0|0
  • Yalat.

0|0
    0|0
  • ben orada olsaydım sana dille yapardım irkilmezdin

0|0
    0|0
  • Evlensek mi? :O :(

0|0
    0|0
  • Yani bakireysen gitmez zar klitorisi okşa

0|0
    0|0
  • Allah Allah insan kendi vücudundan çekinir mi ya, nasıl bir düşünce bu? Yaşın kaç ki?

İlla bilmek istiyorsan girişin üst tarafında mercimek büyüklüğünde bir çıkıntı var, parmağının uç kısmını ıslat onunla oyna daireler çiz, zevk alacaksın, kızsan kızlığına zararı da olmaz

0|0
    0|0
  • evlenirken diktirirsin bunu sorun etme gel patlatalım zarı

0|1
    3|1
  • ilk dokunuşu at sonra elini hafif hafif gezdir. sonra okşamaya başlarsın zaten

1|0
    0|0
    • olay da orada kopuyo zaten şimdi bişi olacak oldu mu olmadı mı derken duruyorum. nerde ne olacak bilmiyorum ki. kimi insan hafif içerde diyo kimisi girişte diyo. ben nereye dikkat edicem?

• parmağını 3 4 cm içeriye sokmamaya dikkat et. yoksa kızlık zarını patlatabilirsin. sen gene de içeriye sokmamaya dikkat et.

• Günah yapma günah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir şey olmaz rahat ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...