Kizlarin erkek kadin dogumcuya gitmesi sizce dogrumu?

bugun gittimde aklima geldi soriyim dedim.. catala falan cikiyosun sonucta. ben bayana gittim bu arada annem hastanede herkesi bayan doktor var mı diye sorguya cekti :D

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yıl olmuş 2016 hâlâ tartışma konusuna bak. Doktor bu sonuçta sana şehvetle bakacak değil ya şu düşünce yapısı ne zaman değişecek bu ülkede acaba

1|0
    0|0
    • boyle dusunen cok insan var merak ettim sadece :)

• sacma iste.. adam sana ne yapicak.. adam zaten bikmistr artik oralari gormektn :D

• Haha :) emin olun bir çok doktorun aklından onunla alakalı birşey geçmiyodur bile

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu konuda hassas olması lazım yetkililerinde. Tabi tıpta utanma yoktur zırvalığını diyecekler ama 😄 Erkek uzman isteyen kadın yoktur sanırım onun için hepsi kadın olsa daha mantıklı burdan tıp fakültelerine sesleniyorum erkek yetiştirmeyin olm

0|0
    0|0
    • ben doktor iyiyse isterim.. bakma annem bayan diye tutturdu :)

• Annenle "yeni nesil nereye gidiyor" muhabbeti yapmak isterdim 😄 nedir bu batılılaşma bu ne amerikacılık avrupalılık gibisinden

• ben burada dertliyim.. kimn gordugu gorecegi umrumda degildi valla :D annem zaten panik bir insan bendn heycanliydi :D

• Eğer alanında iyi bir doktorsa erkekte olabilir sorun değil

1|0
    0|0
  • millet uzaya patates soğan ekmeye başladı biz hala türban günah mı oruçluyken su içmek orucu bozar mı lardayız. Yazık

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi bilcegi is

0|0
    0|0
  • Tıpta ayıp yoktur.

0|0
    0|0
  • tabiki bayan doktor olsa iyi olur ama işini en iyi yapan kimse ona gitmek lazım doktor erkek diye ne eşimin ne de bir başkasının sağlığını tehlikeye attırmam

0|0
    0|0
  • Ben kadin olsam asla gitmem. Erkek kadin dogumcu mu olur ya sacmalik

0|0
    0|0
  • bence değil, ben eşimi kıskanırdım

0|0
    0|0
  • annen seni düşünmüş ama sağlık söz konusu olunca erkek bayan diye bakmıyorsun

0|0
    0|0
  • bu tamamen kişinin iç dünyası ve yaşam görüşü ile alakalı

0|0
    0|0
  • hahaha

0|0
    0|0
  • Ben kiskanirim yanlış bir düşünce ama Sonucta saglik

0|0
    0|0
    • cogu erkek esini kiskanir ama yanlis bnce.. oraya bakilirken disari cikmak yerine sende yaninda durabilirsin :)

• Ben gitme taraftarı değilim arkadaş belki adam benim kari ma aşık olucak birde guzelse o yüzden bayan olsun mumkunse :)

• Ya tipi okurum doğum doktoru olurum kendi çocuğumu kendim dogurttururum :)

• ;-) anladm srn

0|0
    0|0
  • mecbur kalırsan

0|0
    0|0
  • abim kadin doktoruydu her gun gor kadindan tiksindim deyip bolum degistirdi :) nasil rahat hissedecekseniz sonucta cekinebilir utanabilir insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kadın doktor var ise erkek doktoru tercih etmem bu konuda. Ancak o an erkek doktor vardir sadece doktorun mudahale etmesi gerekiyorsa acil birsey varsa yahut alanında çok iyiyse olabilir.

2|0
    0|0
  • ne alakası var, erkek ya da bayan doktorun cinsiyeti önemli değil o an orda oluş nedenin önemli normal bak olaya. bende "rahat" bir insan değilimdir ama bu konu başka konu, öyle düşünülmemeli. valla benimde benzer bir durumum cıktı cıkmıstı annem hastanede çalışıyo zaten en iyi doktoru ayarlamaya calısmıstı ve erkekti hiçte sorun omadı. çünkü prefesyoneller yani.

0|0
    0|0
  • İyi etmiş oncelik kadin doktor olsun ama hastanede kadin doktor yoksa gitmekte sakinca gormuyorum erkek doktora. Adam senin gbi kac tanesini senelerce muayene etmis sonucta...

0|0
    0|0
  • Tipta ayip olmaz ama ben gitmem 😂

0|0
    0|0
  • soruyu hiç anlayamadım doktoru cinsiyetine göre mi seçmeliyiz? ben randevu almadan önce bitirdiği okula yazdığı makalelere bakan bir insanım hiç cinsiyetine göre seçmek aklıma gelmemişti.

1|0
    0|0
    • sormak istedigim bir kizin erkege gorunmesi sizce dogrumu.. sonucta cinsel organini gosteriyosun.. bence dogru yanlis bise yok alaninda iyiyse erkege gidilmesinde.. ama bazilari her ne olursa olsun gunah yanlis die dusunuyo.

• Yanlis ki babanin ayarlamasi lazim bu isleri -_-

0|0
    0|0
  • Tabiki de doğru niye doğru oLnasin

0|0
    0|0
  • Neden dogru olmasin o doktor sonucta yemez meak etme..
    Biz esitlik dedikçe siz gerilik diyosunuz ya çok ilgincsiniz gercekten

0|0
    0|0
  • doktora mahrem yoktur kardeşim

0|0
    0|0
  • bunda yanlış bişey yok... yobazlığın lüzumuda yok hergün görüyorlar artık o gözle bakmıyorlardır

0|0
    0|0
    • yani adam bikmistir gormekten :D

• e böyle saçma bir soruyu neden sordun o zaman?

• merak.. herkesin dusuncesi bir degil.. sacma demek yanlis oluyo biraz.. o kadar sacma bir soruysa gormezden gelebilirdin cevap vermek yerine.

• Tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...