Kızlar, Hamile miyim acaba?

Arkadaşlar ben henüz 5 aylık evliyim doğal olarak çocuğa da hazır değilim ve ne yazık ki eşim yurt dışında beni de yanına aldırmak için uğraşıyor şimdi bundan 3 ay önce eşim yanımdaydı ve birlikte olduk korunmasız fakat çocuk istemediğimiz için geri çekilme yöntemi uyguladık 3 aydır aslında kahverengi adet geliyo yani süresi miktarı herşey normal rengi dışında ama karnımın alt kısmında bir şişlik var tamam göbekli bir insanım ama cinsel bölgeden karnıma çıkan yer böylr dümdüz geliyo şimdi neden doktora gitmiyorsun diyeceksiniz malesef gidemiyorum kaynanam kaynatam ile yaşıyorum ve çok utanıyorum ve biraz geri kafalı insanlar hemen hamile kalmış falan derler geçen kaynanamla konuşurken de eşinin yanına gidince şöyle 1-2 yıl geçsin öyle çocuk yapın dedi bende bişey diyemedim sizce ben hamile miyim şimdi? Eğer hamile isem 10 haftalık olacak çünkü ve aldıramicam. Bulantı iştahsızlık ya da fazla iştah gibi şeyler hissetmiyorum yani öyle belirtier yok. Hamile değilsem bu şişliğin sebebi ne kist olabilir mi?

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• İlla doktora gidiyorum deme. Çık git burdan kim ne kadar emin olaiblir

0|0
    0|0
    • Doğuda yaşıyorum hemen duyulur ki ayrıca ben gizli iş hiç yapamam en kötü özelliğim bu 😔

Kızlar Ne Diyor 1

• Gebelik testi kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...