Arkadaş mı sevgili mi

Arkadaşlar beni çok seven bi sevgilim var bir dediğimi iki etmez. Hep yanımda olur ve gerçekten gözlerimin içine bakar. Hissettirir. Bundan 1 buçuk ay önce arkadaşlarıyla içmeye gitmişler ve benim hakkımda eve attım diye bahsetmiş. O gün gidip prezervatif almışlar hatta ama çöpe attığına yemin etti büyük bi yemin ne kadar doğru söylüyo bilmiyorum. Bu olayı bana daha yeni yakın arkadaşlarım anlattı. En yakın arkadaşım öğrenir öğrenmez anlattı zaten. Sevgilimin en yakın arkadaşıyla arası bozulunca hepsi ona karşı bir oldular verdikleri sırları bir bir anlattılar bana. Sözde hala sevgiliyiz, peşimden koşuyo yaptığı hatanın farkında yalvarıyo agladı hep yanımda bi yandanda en yakın arkadaşlarım ona güvenemem gerektiğini söyluyo. Arkadaşlarımda 4 yıldır yanımda olan insanlar. Sevgilimse 4 aylık. Yarın okulda herkes yüzleşicek ve olanlardan gerçekten korkuyorum. Ygs sınavına giricem 17 gün kaldı ve kafamın bunlarla meşgul olması canımı sıkıyo. Tavsiyeleriniz var mı? Ne yapıcağımı bilemiyorum.. İçim onun bana hala sevgisinin devam ettiğini ve isteyerek yapmadığını söylüyor.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ergen erkekler için cinsellik sanki yapılmazsa erkek olduğunu kanıtlayamamış gibi bir önyargıdan dolayı sürekli abartılır yahut yalan söylenilir.. muhtemelen erkek arkadaşın seni seviyordur ancak bu tip yalanları söylemek zorunda hissetmiştir kendini.. git konuş de ki sen böyle diyerek beni hem zor duruma düşürdün hem de şu an kendin zor durumdasın.. böyle şeyler söylemektense aramızdaki ilişkileri başkasına açmaman daha doğru olurdu falan de.. örnek vermek gerekirse ben sana bundan sonra nasıl güveneceğim de cinsellik yaşamış olsaydık herkes bundan haberdar olacakmış demek ki de, eh böyle bir durumda ben seninle cinsellik yaşayacak olsaydım bile artık yaşamayacağım de.. düşün ve bundan sonra sevgililerine duyulacak saygıyı azaltacak hiçbir şey yapma bu sana çok şey kaybettirir de ve ondan sonra ayrılacaksan ayrıl devam edeceksen de et.. ama onunla cinsellik yaşama yeterince olgun değil, ağzı epey gevşek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence hepsinden kurtul geç olmadan kendine yeni bi sayfa aç ;)

0|0
    0|0
  • içkinin vermiş olduğu şeyde olabilir. İnsan içinde kafası bir dünya olur, sallar sallar durur. Ama 4 aylık bir ilişkide çok yeni, dikkatli olmakta yarar var.

0|0
    0|0
  • Seven adam kızı yok şöyle yok böyle yaptım diye anlatmaz. Bizzat konusu açıldığında gerilir ve konuyu kapatır. Onlarınkide pek arkadaşlık değilmiş. Çok insana küstüm sır vermedim. Bildiklerim bende kaldı. Sen arkadaşlarınada dikkat et yine de. Herşeyi geçtim sınavına odaklan. O herşeyden daha önemli.

0|0
    0|0
  • dost

0|0
    0|0
  • Duygularınla hareket ediyorsun hala arkadaşların doğruyu söylüyor eve attım falan onlar nasıl cümleler öyle öyle biriyle hala konuşmayı mı deniyorsun devame dersen hata yaparsın ilerde de pişman olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 4 aylık sevgilin ve senle birlikte olduğunu söylüyo arkadaslarına güvenini yiitirmiş ve bundan sonra aynı seyı yapıp yapmıcağını da bilemezsin. o yuzden mutlaka arkadaslarını dınlemelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...