Kızlık zarı sorunu. ?

Evliliğin 3. Gecesi. Bir türlü olamadı malesef.. kimleri kinadim sa şu an ben yaşıyorum. Sanki bir duvar var. Tüm gücümle deniyorum ama gitmiyor. Kizcagiza da üZülüyorum. Nasıl aşacağız bunu?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarı çok geride olanlarda bu tür sorunlar yaşanıyormuş. Bir arkadaşımın başına gelmişti. Jinekoloğa gitti. Ufak bir operasyonla kızlık zarı açıldı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olabildiğince sevecen ve nazik davranmalısın bu durumda anlaşılan eşinin korkuları var ve bu korkuyla kendisini kasıyor şu an bütün sorumluluk sende bu sorunu aşıp aşmamak tamamen senin elşnde artık ön sevişmeyi olabildiğince uzun tutup onun gevşemesini sağlamalısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlığı yoktur belki

0|1
    1|0
  • Sende iş yok demek ki

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı cok geridedir doktora gozukmesjnde fayda var. Fazla zorlama canı cok yanar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aferım.. yaklaşımın güzel.. hıcbır sey dert edınmeyın doktora gıdın.. bu utanılası sıkılası bırsey degıl bır ufak sağlık sorunu.. daha zorlamak sadece tamırı dahada guc seyler yaratacaktır.. koskoca bır omrunuz olacak , hekıme gıdın!

1|0
    0|0
  • Esnektir hocam esnek

0|0
    0|0
  • Gitmiyor dediğine göre tam giriş olmuyor sanırım, eşin istemsiz olarak kendini kasıyor ve giriş olmuyor eşini rahatlatman lazım sözlü olarak konuyu tam anlasam yardımcı olurum

1|1
    0|0
  • gitmiyor derken? en ıyısı hekıme danısmak

0|1
    0|0
  • Kız kendini çok kasiyo sanırım ondan girmez

0|0
    0|0
  • Kayganlastırıcı jel kullanın

0|1
    0|0
  • Kaveden adam topla beraber deneyin ddjfhllvglgdd

0|0
    2|0
  • kasmış kendini rahatlat onu sonra gir anladın mı?

0|0
    0|0
  • Penisin büyük geliyor olabilir. Parmağını sok yavaşça girecektir. Sonrada penisini sokabilirsin

1|0
    0|1
  • Doğru delik olduğuna emin misin

0|1
    0|0
  • Belki dogustan kizlik yoktur uzme kendini okadar

0|1
    1|0
Yükleniyor...