Sitede jinekologlar vardı?

Lütfen bakar mısınız önemli bir konu?
Bildiğiniz varsa etiketleyin bir şey sormam gerekli?

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• sorunuz nedir?

1|0
    0|0
    • netgaste.blogspot.com/.../...den-olurvajinada.html

Linki okur musun benim durumumdan bahsediyo 😕 Dün bir ağrı vardı bugün şişlik oldu ve sert bir şey yazıyı okuyunca anlarsın. Sıcak suyla geçer yazıyo yazıda evde tedavi. Altta görüşteki bir kız da yaptım gerçekten hemen işe yarıyo demiş baya sevinmiş falan. Sorun şu sıcak suyu enfeksiyon iltihap durumlarında tehlikeli biliyorum. Ama şişlik geçer belki diye de denemek istiyorum. Karar veremedim yapayım mı bunu soracaktım?

• buyuk ıhtımalle bartholın absesı olusmus. eger kızarıklık vs varsa bu da enfeksıyon demektır.. tabıkı gorunmenız sart.. bartholın bezının cerrahi olarak bosaltılması gerekebılır, gec kalmayın. ıyı akşamlar.

• İşte o ihtimal beni bitiriyo zaten teşekkür ederim iyi akşamlar

Erkekler Ne Diyor 17

• Etiketleme masıl oluyor söylersen etiketleyim sorunuzu sorun

1|0
    0|0
    • @desinti mesela @ yap nickini yaz

• Şişlik kendiliğinden inerse tabikide sorun hallolmuş olur. Bu durumda da hekime gitmene gerek kalmaz. Sıcak su konusunda anlattığın kadarıyla Senin vakanda henüz enfekte olmamış bir durum olduğu için sıcak su uygulaması herhangi bir olumsuz duruma yol açmayacaktır endişen olmasın. Sağlıklı günler diliyorum.

• Çok teşekkürler😊

• Hamilelikle ilgili ise sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ben Jinekolog deilim ama az çok yardımcı olmaya çalışırim

1|0
    0|0
    • Tamam birine daha anlattım link atıyım oku o zaman olur mu? 😞
      netgaste. blogspot. com/.../... den-olurvajinada. html

burada benim durumumdan bahsediyo dün bir ağrı vardı bugün şişlik oldu ve sert bir şey. Sıcak suyla geçer yazıyo yazıda evde tedavi. Altta görüşteki bir kız da yaptım gerçekten hemen işe yarıyo demiş baya sevinmiş falan. Sorun şu sıcak suyu enfeksiyon iltihap durumlarında tehlikeli biliyorum. Ama şişlik geçer belki diye de denemek istiyorum. Karar veremedim bunu soracaktım bilgin var mı

• Peki teşekkür ederim 😞

• Geçmiş olsun rica ederim faydali olamadık ama elimden gelen bu

• Hepisi cumaya gitti

0|0
    1|0
    • Allah kabul etsin sen de cumaya salı günleri git bundan sonra tamam mı

• Yanlış anladın cuma günü gittiler ama hala geri dönmediler

• Biliyosan falan etiketle bir şey sormam lazım

• Sen gizliden çık herkes uzman jinekolog olur.

1|0
    0|0
  • Vardır gelirler birazdan

0|0
    1|0
  • @gokhan389 Senin ilgi alanın

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı olarakmı etiketlesinler? :)

0|0
    0|0
  • buyur sor

0|0
    0|0
    • Sen de mi doktorsun. Bikaç kişiye sordum
      netgaste.blogspot.com/.../...den-olurvajinada.html
      Linki okur musun benim durumumdan bahsediyo 😕 Dün bir ağrı vardı bugün şişlik oldu ve sert bir şey yazıyı okuyunca anlarsın. Sıcak suyla geçer yazıyo yazıda evde tedavi. Altta görüşteki bir kız da yaptım gerçekten hemen işe yarıyo demiş baya sevinmiş falan. Sorun şu sıcak suyu enfeksiyon iltihap durumlarında tehlikeli biliyorum. Ama şişlik geçer belki diye de denemek istiyorum. Karar veremedim yapayım mı bunu soracaktım?

• bana yazar mısın

• Yazdım işte burdan yardımcı olabileceksen söyle lütfen. özelden yazamam

• Olmazmı hepsı gelır sımdı ıgne atsan yere dusmez. Bir okadar vardır.

0|0
    0|0
    • Olduğunu biliyorum ki soruyorum? Bunu söylemek için görüş bildirmene gerek yoktu

• buyur AEH Te hekimim sor bakalım hayali bir soru olmasın kızım

0|0
    0|0
    • Aeh ne 😕 ya hayali değil niye böyle bir şey yapayım valla ağlicam

• ee hadii işlerim var

• Yazıyorum işte söyle yöntemi o zaman? Ailemden çekinmiyorum annem biliyo doktordan muayene olduğu için gitmeye çekiniyorum genel bir doktor korkum da var nasıl geçecek bilmiyorum

• Urulog varsa da ben alayim lütfen :)

0|0
    0|0
    • Of bir dalga geçmeyin derdim olmasa yazmam

• Sen sor ben bir arastirayim istersen sifali bitkiler mezunuyum yardimim dokunur belki

• Link atıyım oku o zaman olur mu 😞

burada benim durumumdan bahsediyo dün bir ağrı vardı bugün şişlik oldu sert bir şey. Sıcak suyla geçer yazıyo. Altta görüşteki bir kız da yaptım gerçekten hemen işe yarıyo demiş baya sevinmiş falan. Sorun şu sıcak suyu enfeksiyon iltihap durumlarında tehlikeli biliyorum. Ama şişlik geçer belki diye de deneyeceğim sanırım. Karar veremedim bunu soracaktım

• jınekolog degılım ıyı anlarım sorabılırsın sorunu

0|0
    0|0
  • Sağlıkçıyım üç yıl jinekologla çalıştım

0|0
    0|0
    • netgaste. blogspot. com/.../... den-olurvajinada. html

Linki okur musun benim durumumdan bahsediyo 😕 Dün bir ağrı vardı bugün şişlik oldu ve sert bir şey yazıyı okuyunca anlarsın. Sıcak suyla geçer yazıyo yazıda evde tedavi. Altta görüşteki bir kız da yaptım gerçekten hemen işe yarıyo demiş baya sevinmiş falan. Sorun şu sıcak suyu enfeksiyon iltihap durumlarında tehlikeli biliyorum. Ama şişlik geçer belki diye de denemek istiyorum. Karar veremedim yapayım mı sıcak su bunu soracaktım?

Daha sonra annemle ve arkadaşımla konuştum ikisi de arada olduğunu sonra kendiliğinden geçtiğini söyledi?

• Muayene farklı bir yer olan biten orda kalır kimse yadırgamaz. Suda on dk otur yumuşar o

• İnşallah öyle olur ve gerek kalmaz 😊 çok yardımcı oldun teşekkürler

• ben cevaplayabilirim

0|0
    0|0
    • netgaste.blogspot.com/.../...den-olurvajinada.html

Daha sonra annemle ve arkadaşımla konuştum ikisi de arada olduğunu sonra geçtiğini söyledi?

• inşallah faydası dokunur geçmiş olsun

• Sağol 😊

• Sor canım sor burada çiçek uzmanı olduk

0|0
    1|0
  • Herkes jinekolog tatlım çekinme sor!

0|0
    1|0
    • Herkese değil bilene sormak istedim de baya fikir aldım. 😄

• çekinme herkesin az da olsa bilgisi var anlamında dedim :) Sabah akşam vajinada gezindiğimiz için.

• 😄😄 Evet neyse ki hallettim

Kızlar Ne Diyor 2

• Sor güzelim... olmadim jinekolog ama az kaldi...☺☺

0|0
    0|0
    • Soralım doktor hanım 😊 şimdi netgaste.blogspot.com.tr/.../...-olurvajinada.html
      Bu linkte benim durumumdan bahsediyo bir şişlik ve sertlik olmuştu soruyu sorduğum gün fakat şimdi acısı geçti ve küçülmeye başladı çok şükür geçiyo sanırım 😊 sıcak suyla evde tedavi deneyeyim mi diyecektim

• Tahmin ettigim gibi herhalde... bir siil ya da bir sivilce olabilir... birak kendi halinde gider... sicak tedavi etme... sadece bebeklere sürülen pişik kreminden sür bir kac güne iyce gecer sakin oynama... tamam... mikrop toplamasin.. gecmiş olsun

• Teşekkür ederiim

• Sapıklar var annem

0|0
    0|0
    • Yok ya. Cidden sıkıntı yapmasam sormazdım burada da baya fikir aldım iyi oldu

Yükleniyor...