Kızlık zarının bozulduğu anlaşılıyor mu?

arkadaşlar bu konu çok kez soruldu ama bunu merak ediyorum şu an bir kızım kızlık zarım yerinde fakat kızlık zarı bozulanlar evli olanlar vs hisediyormu bozulduğunu oturduklarında falan baktıklarında görüküyormu gerçekten açık olduğu..Merak ıste ne yapayım :D

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarının dışarıdan görünüp görünmeyeceğini soruyorsan görülebilir. Sadece kişinin kendi zarını görebilmesi için aynaya ihtiyacı vardır. Direkt olarak göremez. Bakire olmayanların zarı hissetme sorusundan anladığım bu zar yırtıldıktan sonra herhangi bir zaman diliminde yerinde olup olmadığını hissedebiliyorlarmı ise hayır. sen nasıl zarın varlığını hissetmiyorsan yokluğunuda hissetmeyeceksin diyebilirim. Bakire olmayanlar zar olmadığında içeriyi görebilirlermi dersen yine ayna yardımıyla bir yere kadar içerisini görebilirsin. Kulak yada burun deliğinin tamamını değilde bir kısmını görebileceğin gibi.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Rüzgar esince cereyan yapar, hissedersin... :))

Şaka lan şaka. Hissetmezsin tabi ki.

2|2
    1|0
  • kızlık zarını oturunca vs diil vajina dudaklarını iki yana açtığında görülebilir vajina girişinden yaklaşık 3 cm içeridedir bu duvar. evlendiğinde eğer zarın esnek diilse az veya cok yırtılmadan dolayı kan gelir. bakire olmayan birinde bu kan gelmez bu şekilde anlşılır

0|0
    0|0
    • hımm sadece oylemı anlasılıyor tsk

• aynen öyle vajina dudaklarını iki yana ayırıp bakındığında, doktor kontrolünde, ilişki sırasında

• Bakınca anlaşılan kızlık zarını ilk defa duyuyorum. Bozulması şayet esnek değilse kan gelmesi ile anlaşılır.Varlığını psikolojik olan hissedersin.İlk ilişkilerden sonra biraz ağrı çekebilirsin ama buna zamanla alışırsın ve zevk alırsın. Ayrıca yerinde mi diye karşı cinse kızlık zarını kontrol ettirmezsin herhalde...

0|0
    0|0
  • dalga gecyorlar

dikkat

1|0
    1|0
  • dışardan bakmayla asla görünmez. bazı erkekler gördüklerini iddia ederler ama komik bi iddiadır

0|1
    1|0
  • sen onun var olduğunu hissediyor musun? Olmzdiğinida hissetmezsin heralde

0|1
    1|0
  • evet anlaşılıyor

dikkat etmelisin içine yavaş sok

yoksa çok şiddetli bir patlaması sesi çıkar

0|0
    0|0
  • tırnağını kesmen daha çok farkedilir emin ol.

ne kadar seks cahiliyiz ya :D

0|0
    0|0
  • bi bakıp çıkacaktım...

0|0
    0|0
  • ben bakınca anlıyorum :)

0|0
    3|1
  • evet alınıda bozuk diye yazıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• his olarak öyle bi şey hissedemezsin yahu

0|0
    1|0
  • aynadan bakarsan anlarsın:)

0|0
    0|0
  • cırrrtt diye ses çıkıyo yırtılırken :D

0|0
    0|0
  • erkekler kendilerinde olmayan birseyle ilgili nasıl "asla gözükmez" diyebiliyor anlamıyorum. Aynayla baktığında saat 3 ve 7 yönünde çarpraz bi yırtık varsa bakire değilsindir. Akrebin 3te yelkovanin 7de olduğunu düşün. Çarpraz olacak.

0|1
    0|0
    • oha inanmıyorum sana :D bide kordinat verseydin bari :D hahahahha

• hahaha hihihi hohoho :D cok guldum

• doktorlar nasıl anlıyor sanıyorsunuz? parmak mı sokuyor kıza?

• kızlık zarı bozulduğu anlaşılır bakınca

0|1
    3|1
Yükleniyor...