Acil bir konu ve korku?

Malum yıllardan beri mast yaparim hafta da bir falan bir kaç gün önce çok tehlikeli bir şey fark ettim.
Ve buda beni acayip korkutmaya başlattı şu an bile ağlamaklı oluyorum.. Çün kü yapmamam gereken bir şey yaptım ve cezanladırılıyorum sanki..

Konuya gelirsek..

Alt kısım da 4 tane kist belirdi bir anda.. Bunun kanser olması ve ileride genişleyip yayılması beni korkutuyor..

Ben kadere inanırım..
Bunun kendiliğinden geçeceğinine inanmak istiyorum ama ortada bir gerçek var.. Bir bilim var..
Doktara gidip ne diyeceğim hadi gidip anlattım nasıl bir tedavi süreci olacak..
Kendime çok kızıyorum..
Neden ben demek istemiyorum..

Bu tarz bir durumda karşılaşan varsa akıl almak isterim..

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Urolojiye gorunmende fayda var kotu birşey yoktur umarim eğer ki varsa da erken tedavi çok iyi birşey. Kanseri atlatmis biriyim ben o yuzden erken tedavi önemli... utanma git çünkü bu konuda ayio falan yok sonuçta saglik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle kistler testislerde ise mutlaka ürolağa görünmelisin. Bu konuda erken tanı ve teşhis çok önemli. Belkide korkulacak bir şey değil. Yağ bezeleridir. Vakit kaybetmeden üroloğa muayane olmalısın. Derdi veren rabbim inşallah dermanınıda verir.

0|0
    0|0
  • kardeşim öncelikle geçmiş olsun, mast. dan dolayımı olduğunu sanıyorsun bunun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...