Bazı erkekler neden erken boşalarak partnerini cinnetin eşeğine getirerek sınırları zorlar acaba?

Haksızmıyım ama biz zavallı kadıncağızlara bu yapılmamalı ama doruk Noktası varken neden baştan pes edersiniz ki?

0|0
3|74

En İyi Erkek Görüşü

• bazısı heyecandan bazısı sabırsızlıktan bazısıda ıcgudusel hayvanlıktan.. zamanla hem kendısını hemde kadını tanıyacaktır.. ılk kez sevısen bırınden mukemmellık beklemek bıraz safça olmazmıydı.. erkek bılecekkı o sofraya bır daha oturmak ıstıyorsa ve aynı lezzetlı yemegı ıstıyorsa masadakı dıger kışı ıle bırlıkte sofradan kalkmalı.. bırı hep erkenden kalkarsa zamanla dıgerı o sofraya oturmaktan kaçacaktır.. erkek kaybedebılırım korkusuyla gırmelı yatağa.. yarın nasılsa yıne var boşa gerek yok yorulmaya dememeli.. hal böyle olursa adı sevısmek olur.. dıger turlusu sadece duzmektır!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 73

• Erken boşalma erkeklerin kontrol edebildikleri bir durum değildir. Burada kasıt yoktur. Belkide anlamanız gereken ereksiyon durumunun sandığınız gibi basit bir süreç olmaması. Öyle her zaman düğmeye basılınca yanan ışık gibi bir ereksiyon sürecimizin olmadığını bilmeniz gerekli. Bu konuda partnerinize yardımcı olmalı gurur kırıcı incitici davranışlardan kaçınmalı beraberce bu sorunu halletmelisiniz. Yok ben uğraşamam diyorsanız. Partenirizi çokta üzmeden hemen ayrılın. Onu anlicak birini mutlak süretle bulacaktır.

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki sorumsuzca mast yaparak erken boşalmaya alışmak sorun.. Bir ürologa gitseler ve tedavi olsalar mesele kalmaz.

1|0
    0|0
  • Önsevişmeyi uzun tutmak ve erkeğin partnerini tanımaya çalışarak, onun arzu ve isteklerine daha fazla özen göstermesi, bu konuda olumlu bir gelişmeye yol açabilir sanırım :)

1|0
    0|0
  • Ben bunu ilk seferde biraz erken yaşıyorum fakat 2 ve 3 bildiğin ay'a roket olup fırlamak kadar güzel oluyor :)

0|1
    0|0
  • ah bu erkeklerin elinde olsa saatlerce yaparda elden bişey gelmiyo birinci cabuk olur ikincide kadın için olur kural bu

1|1
    1|0
  • Bu bir erkek için bir tercih değil. İstese de yapamaz. Zamanla kendini geliştirecek. Ya kendini geliştirmiş birini bul ya da erkeğine kendini geliştirmesi in yardım et.

1|0
    0|0
  • Bunu hiç bir erkek bilerek yapmaz.. bazısı maalesef kadına temas ettiğinde bile boşalabiliyor.

1|0
    0|0
  • Erkeğin önce boşalmasını erken boşalma olarak yorumlamaktan vazgeçin artık. Erkeğini boşalt sonra tekrar azdır. Bak onun ikincisinde sen dahada mutlu olacaksın. Cinnet noktasına gelmene gerek yok.

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar bir ilişki yaşadım o yüzden bilmiyorum ama sık sık duyduğum şey bu.. o yüzden fazlasıyla korkuyorum kadınımı mutlu edememekten.. napıcam onuda bildiğim yok... ama onu zevkten çıldırtmak için herşeyi yapabilirim bundan eminim :)

0|0
    0|0
  • öyle öyle doğru partneri bulun

0|0
    1|1
  • sonrasında oralla boşaltmıyormu

2|0
    0|0
  • bu duruma katılıyorumama bazı zamanlarım oluyorkı dayanamıyor tutamıyorum kendımı. tabıkı 2 ve 3 uncude bı sekılde affetırmeyıde bılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Türkiye de erkeklerin % 90 ı cinselliği mast yaparak tanıdığı için vücut bu şekilde alışıyor normale dönmesi biraz zaman alıyor

0|0
    0|0
  • 2 sebepten olur bu.

Birincisi kadını hiç düşünmüyodur hemen finale oynar.

İkincisi ise tecrübesizdir düzenli seks hayatı yoktur. Düzenli ilişkiye başlayan kişide erken boşalma konusu kendi kendine hallolur zaten.

1|0
    0|0
  • Öyle bir sıkıntım yok çok şükür.

0|0
    0|0
  • Erkeğin kendisinden çok partnerini düşünse ve o kadındaki şehveti patlamayı bir yaşasa zaten öyle bir terbiyesizlik yapmaz bir daha.

0|0
    1|0
  • Ahmet Kaya'dan doruklara sevdalandık şarkısını armağan ediyorum (çok ince iğneleme içerir)

1|0
    0|0
  • Bunun psikolojik olduğunu söylemeye gerek var mi

1|0
    0|0
  • istem dışı ilk sevişme erken gelebilir ama bu bir sorun değildir 2. ye başlanır. 2. daha uzun sürer

0|0
    0|0
  • Teknik bilmiyorlar işte 4 tekniği m var evvelallah kız boşalmadan gitmem😅

0|0
    0|0
  • ayy acıdım ya hekim olarak squirt tekniği öğreteyim sanada 3 orgazmı bir anda yaşa mutlu gez birhafta

0|0
    1|0
  • insan..
    Hayatlarımizdır yansimalarımız...
    Herkesin aynada kendi yansıması vardır...
    Tercih ve secimlerin de...
    Hem bedeller, hem de ödülleri vardır.

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    1|0
  • Partner değiş.

0|0
    1|0
  • Bazı erkekleri ayırt etmek gerekli demek ki

0|0
    1|0
  • ben önce kadını oralle tatmin edip işi sağlama alırım yoksa daha da istersiniz

0|1
    1|0
  • İşte bazıları böyle düşüncesiz...

0|0
    1|0
  • Yazık bence de

0|0
    1|0
  • O kişiden kişiye değişir benimde çok hoşuma gider önce bayanin boşalması daha zevkli aslında bunun tadına varmadan bilemez

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet sinir

0|1
    0|0
  • Aynen!

0|0
    0|0
Yükleniyor...