Geciktirici kullanıyor musunuz?

Geciktirici kullanıyor musunuz?
Öneriniz ne olur?

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

Şahsen keyfi/deneme olarak bir kaç ürün kullandım, memnun da kaldım tavsiye edebilirim.

1- Stag 9000: Bu ürün Almanya Menşei'li ve en memnun kaldığım ürün bu oldu. Sprey ve fiyatı uygun.

İncelemek istersen: www.eczanesaglik.org/stag-9000-delay-spray-erken-bosalma-kesin-cozum-geciktirici-sprey

2- Eros Krem: Bu ürünü yurt dışında erotik film çeken (sen anlamışsındır) kişilerin kullandığını öğrendiğim an araştırıp kullanmıştım, memnun edici ve uyuşma konusunda da hissiz bırakacak kadar sert etkisi yok.

İncelemek istersen: www.eczanesaglik.org/eros-geciktirici-krem-erken-bosalmaya-dogal-cozum

3- V-Gold Kalem Geciktirici: Kalem parfüm gibi ve tamamen Türk malı olduğu için bana tavsiye ettiler ve ben kullandım. Yabana atılabilecek bir ürün olmadığını anladığım için tavsiye edebilirim.

İncelemek istersen: www.ecza.web.tr/v-gold-geciktirici-kalem-sprey

Teşekkürler...

Dipnot: Bu ürünleri şahsen kullandım, kullandığım için de tavsiye ediyorum. (Bazı gereksiz sesler "Reklam mı yapıyorsun?" gibi şeyler söyleyip canımı sıkmazlar ise sevinirim. Youtube ve Facebook'un linkini koyunca da o siteler benim olmuyor ;)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• delay shark gayet güzel

1|1
    0|0
  • kullandım ama faydası olmayınca bıraktım şimdi ihtiyacım yok :D

0|1
    0|0
  • Evet pikachu

0|0
    0|0
  • Varsa erken bosaltici kullanmak isterim

0|0
    0|0
  • Hayır ama düşüncede bitiyor olay... hatuna fazla adapte olma...

0|0
    0|0
  • Epimedyumlu macunlar var Lokman Hekim tipi yerlerde...
    Son aldığım acayip işe yarıyor doğrusu...
    Sprey falan hiç tavsiye etmem...

0|0
    0|0
  • Viga 50000

0|0
    0|0
  • Ok rötar yeterli

0|1
    0|0
Yükleniyor...