Bu kadınların oldukça güçlü bir silahı?

Kadın göğsü, bir miktar yağ dokusunun birkaç tane kas ile vücuda tuturulmasından ibaret olan
basit bir yapıya sahiptir.
Bu yönüyle bakıldığında göğüs için bir parça et demek en doğal tarif olur. İşin aslı bu olduğuna göre erkekler niçin kafalarını bu et parçalarının arasına gömmek için dayanılmaz bir istek duyar? Bir erkek göğüs gördüğü zaman ilk olarak göz bebekleri büyümeye başlıyor. Büyüyen göz bebeklerinden geçerek optik sinirleri uyaran göğüs imajı, beyinde yer alan ilkel güdülerin ve çocukluk dönemine ait bilinçaltı kayıtlarının bulunduğu noktaya ulaştığında göğüsler bir et parçasından bir imgeye dönüşmeye başlıyor.
Ve beyin çocukluk yıllarındaki göğüs imajını harekete geçiriyor. Çocukluk yıllarındaki göğüs genellikle doyum ve memnuniyet hissi ile paralel olarak algılanıyor. Bu hisler adrenalin ve testosteron gibi hormonal salgıların harekete geçmesini sağlıyor. Kalp atışı hızlanıyor, kan basıncı yükseliyor. Bu hareketlilik sinir sistemini de harekete geçiriyor ve kan yavaş yavaş penise doğru hareket etmeye başlıyor. Bu kışkırtıcı etki oldukça güçlü.

Erkek olarak sorum şu memeleri gördüğümde kalp atışı hızlanıp kalbim vucudum ağrımaya başlıyor ne yapmalıyım sakinleştirebilecek yöntem bilen varmıdır?
(Yani korkuyorum her meme gördüğümde böyle olacak ise hayatta kalmam mümkün değil.)

Güncellemeler:
Her gördüğümde kalp krizi geçireceksem hayatta kalamam Daha 18 yaşındayım daha uzun süre yaşamak istiyorum.
Ne yapabilirim meme görünce sakinleşebilmek için?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlarda göğüsleriyle ilgilenmesini ister erkeklerin en azından ben öyle tahrik ediyo😛

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne yazmış la okudunuz mu

0|1
    0|0
  • Göre göre alışırsın :)

0|1
    0|0
  • Kiz arkadas edin ya da evlen zinada yapmis olmazsin doya doya onun gogusuyle hasretini giderirsin

0|1
    0|0
    • Kız arkadaş mı gülmekten öleceğim şimdi genelde soramadan kaçıyorlar benden
      Evlen diyorsun da daha 18 yaşımdayım evlenmeye daha 10 yılım var

• Niye çevrende çokmu açık bayan var?

0|1
    0|0
    • Hayır ama okul iş güzel bayan çok

• Hımmnn bakma diycem ama bakarsınız nefis sonuçta ama bakarkende günaha girdiğini bilmen gerekiyor

• günah dediğin doğru da

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...