Sadece 2 seçeneğiniz olsa?

tam hayallerinizdeki gibi dünya güzeli, kafa dengi, hoş sohbet bol muhabbet ama bakire olmayan bir kızı mı seçerdiniz? yoksa hayalinizdeki kızla ilgisi olmayan hiç tipiniz olmayan ( çirkin demiyorum) size eğlenceli gelmeyen orta halli ama bakire bir kız mı?

• Hayalimdeki gibi olanı
    76% (13)64% (27)68% (40)Oy Ver
  • Bakire olanı
    24% (4)36% (15)32% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|26

En İyi Kız Görüşü

• cinsel hayatın benligimizin tamamını degilde hayatta yasanan bir ayrıntı oldugunu umarım ileride bu insanlar anlar zira bakire evlenirsiniz sizi evliliğinizde aldatır ya da bakire olmayan birisiyle evlenirsiniz sizi o kadar sever ki bas tacı yapar tersi de olabilir turlu turlu cesit cesit insan var once kız milletini bakire ve bakire olmayanlar olarak ayırmayın boyle yaptıgınız surece olusan tabular yapay kızlık zarlarının ımalatı kızlık zarı dikimi gibi sizi aldatıcı yonlere kayablir insanın yuregi guzel olmus varsın vajina girişindeki anatomik hiçbirişlevi olmayan zar olmasın. namus iki bacak arasında degildir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bekaret bacak arasında değil akıldadır bence dolayısıyla tam hayallerimdeki gibi dünya güzeli, kafa dengi, hoş sohbet bol muhabbet temiz kalp anlayışlı ama bakire olmayan bir kız (bakire de olabilir ama dediğim gibi asıl bekaret ruhta olmalı beden dediğin nedir ki? insanın ruhu temiz olsun)

5|0
    0|0
    • bakire omayan bir kızı ruhu nasıl temiz olur o günahla (bakire olmayan bir kız dürtülerini dizginleyemeyen bir kızdır peki nasıl güvenecen ona bi da yapmayacağı ne malum peki senden önce kaç kişiyle birlikte olmuş 50 kişiyle olur 1 kişi der nerden bilecen(kız milleti evlenmek için her türlü yalan söyler ben adım gibi biliyorum

• herkesin düşüncesine saygı duy bence illa bakire olsun derken oral anal her türlü pisliği yapmış sahtekar insanlarla evleniyosunuz haberiniz yok bizzat kendi arkadaşım evlendi bakire mi bakire ama ne bakire :D en azından bakire olmayanlar adam gibi ilişkiye girmiş milletin şeyini yalalay bakire birinden daha fazla iğrenilir

• mustafa5615 bakire bi kız namusludur, bakire olmayan namussuzdur demek yanlış olur, benim dediğim ruhun bekareti önemli olan kızın ruhu kız dürüst mü güvenilir mi temiz kalpli mi anlayışlı mı? evlendiğimiz zaman eve geldiğim zaman o pozitif enerjiyi alabilecek miyim? çocuklarıma iyi bi ana bana da iyi bi hayat arkadaşı olacak mı? önemli olan budur, kızlık zarı sadece bedensel bişidir o kadar önemli olsaydı en ufak bi ilişkide yok olmazdı

• A seçeneğinin aması da var. bir daha yapmazsa

0|0
    1|0
    • b yapabilir yani :)

• demek istediğin aldatmaması ama bakire birinin seni asla aldatmayacağı anlamına gelmez o yüzden öyle söyledim.

• benim için anlaşabildiğim kız önemlidir. yüz güzelliğinin ve ya bakire olub olmamasının önemi yok

• bana gelen benim gibi olsun ben bakirim

3|0
    3|0
  • sabahlara kadar A şıkkı. sevgiliyle oturup karşılıklı içerkenken sabaha kadar edilen muhabbeti hiç birşeye değişmem valla. bakireymiş değilmiş boş işler

1|0
    1|0
  • seçmek derken ne için seçeceğiz bunu evlilik için mi?

0|0
    1|0
  • Soruya karşılık soru yapalım, peki senin sadece iki seçeneğin olsa ilkini mi olmak isterdin yoksa ikincisini mi?

0|0
    1|0
  • O kadar zorlama, ikisinide almak durumunda bırakma :)

0|0
    0|0
  • Bakirelik konusuna artık eskisi kadar takılmıyorum. Beni bir kızda en etkileyen şey neşeli olmasıdır.

1|0
    0|0
  • a şıkkı büyük ihtimalle, çünkü bende bakir değilim

1|0
    2|0
  • İlla bakire olsun diye bir düşüncem yok benim...dostlarım beni bilir

1|0
    0|0
  • Bekaret takıntım yok. Bekaret kafadadır benim için. O sebeple hayallerimdeki gibi olsun.

1|0
    2|1
  • C - ikiside ,)

0|0
    0|0
  • her ikisi,ve ikisi arasındaki her türlü insan ÖZEL hayatımdan geçmiştir..

(özel hayat dedim yatak demedim dikkat edin)

1|0
    0|0
  • ben bakire olanı istiyorum abi

2|0
    4|0
  • Benim için namuslu olması önemli. Bakirelik sadece kızlık zarı değildir. Zina işlememiş bir eş isterim. (Ben bakir'im bakire isterim.d )

0|0
    0|0
  • önce a ya giderim olmazsa b ye giderim :D

1|0
    0|0
  • b şıkkı...

0|0
    0|0
  • A tabiki.

1|0
    0|0
  • Erkeğin gururuna göre değişir. İlk şıkkı seçerim.

0|0
    0|0
  • hayal gübü herşeydir.

0|0
    0|0
  • A şıkkını tercih ederim

0|0
    0|0
  • hayalimdeki gibi olsun

0|0
    0|0
  • a şıkkı. Herkes hata yapabilir,önemli olan hatasını anlaması.

0|0
    1|1
  • ben bakire alırım başkasının artığı gibi başkasıyla olmuş birini istemem onun çükünün benim alacam kızın içine girip çıkması bile beni iğrendirir(sonuçta bende 21 yaşına kadar kimseyle yapmadıysam vede yapmicam bi zahmet oda öyle olsun )

1|0
    3|0
  • Bakire olanı secerm evleneceksem

0|0
    2|0
  • tabiki bakire olanı

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakire kız çirkin değil ama zevksiz alt zümrede göstermek bakirede olsa cekici gelmez kimseye zaten, ama eşit şartlarda desen bakirelerin acık ara önde gideceğini hepimiz biliyoruz.

1|0
    0|0
    • elbette. ben sadece beğeni ve bekaret arasında kalsalar erkeklerin neyi seçeceklerini merak ettim. zevksiz allt zümrede yada çirkin göstermedim bakire olanı da. size göre güzel olmayan size eğlenceli gelmeyen anlamındaydı. aynı bakire kız başka birinin büyük aşkı olabilir yani :)

• hayallerden vazgeçmemeli

0|0
    0|0
  • ortaya karışık söylerdim

1|0
    0|0
  • bakıre olmayanların en buyuk yalanıdır bu : bakıre degılım ama cok guzelım ve eglencelıyım. Anca kendılerını kandırırlar dünyada senden daha guzel eglencelı ve namuslu bır suru kız var. Bu soru hep soruluyor ayda bır enaz ve neden bakıre olan kız orta hallı ve sıkıcı gosterılırken obur kız dunyalar guzelı gosterılıyor

0|0
    1|0
    • burda amac milletin bekaret denilen kızlık zarına ne kadar onem verdigini olcmek

• çıngen.s

• bbby

Yükleniyor...