Herkes bir baksın bir yardım edin mesele bakirelik

bugün kız arkadaşımın ilki olmadımı öğrendim ve beynimden vurulmuşa döndüm yatmadık daha önce bugün eve geldiğinde söyledi ve yataktan kalktım duyar duymaz ve kendimi kandırılmış gibi hisediyorum sormadım benim hatam ama onuda seviyorum sizce kızlık ne kadar önemli kafam allak bullak

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• bence kimseye laf söylemek düşmez ben de dahil. bu konularda başkalarının ne düşündüğünü boşver sen ne düşünüyorsun önemli olan o. dersin ki benim için bu mesele önemli illa bakire olacak sana kimsenin geri kafalı demeye hakkı yok senin hayatın. yok arkadaş ben seviyorum bende böle şeyler yaşadım önemli olan benden sonrası dersen aşağıda abuk subuk konuşanlar ailen herkes dahil yine sana kimse bişey diyemez. kimsenin bunu bilmesi bile gerekmez. önemli olan başka insanlardan etkilenmeden millet ne der ne düşünür demeden istediklerinin arkasında durmak..

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bakir'e bakire gerek

0|4
    0|0
  • Sen kabullenirsen ve kimseye söylemezsen sorun olmaz.

1|0
    0|0
    • kabullenmeye calısıyorum ama yok

• yatmadım ilişkiye girecektik geri kalktım yataktan

• Bak demekki sende bakir değilsin.O zaman karşındakinin de bekaretini sorgulama hakkın yoktur. Bu saatten sonra eğer kızı seviyorsan kabullenir unutur ve hayatınıza devam edersiniz bir dahada mevzusunu kimse açmaz.Sevmiyorsan açıkça kızla konuş ve ayrılın.

• Sen daha önce biriyle yatmadın mı, yapmadıysan kendin gibi birini istemen normal o zaman ayrılman daha doğru olur sindiremezsin çünkü. Ama yaptıysan da yargılamaya hakkın yok. Belki sevdi güvendi bişeyler yaşadı hata yaptı bitti. Sen de aynılarını yapmışsındır mutlaka.

0|1
    0|0
  • Sen su ana kadar kimseyle iliskiye.girmediysen beraberliginize devam etmeye gerek yok derim. Ama iliskiye girdiysen seviyorsan devam et. Ama surekli bakire olmadigini onun yuzune vuracaksan ne kendini üz nede onu. Kaldirila bilecek birsey olmadigini dusunuyorum. Herkez ektigini bicer ;-)

1|1
    0|0
  • olaya cinsellik olarak bakma. genellikle aşık olduğumuz erkeklerle beraber oluyoruz. unutulmama sebebide cinsellik değil o kişiye karşı duyulan aşk. hem bunu sana söylemeyebilirdi de. dürüst davranmış. ha gelip sürekli yalnız dikkatini çekiyorum "sürekli" ilkler unutulmaz derse zaten seninle onu unutmak için beraber oluyordur. kızı seviyorsan bekaretini değil sana olan sevgisini göz önüne al.

0|1
    0|0
  • neler yasamissin panpa ):

0|2
    0|1
  • Bizim dememize göre hareket etme bence derin mesele bu.. bunu onunla uzun uzun konuşarak çözebilirsin..

0|1
    0|0
  • Biriyle birlikte olmuşsan daha önce ; bunu sorun etmeye hakkın olmadığı kanaatindeyim .

Eğer olmadıysan da iyi düşün derim.

0|0
    0|0
  • seviyorsan bırak salla gitsin

0|0
    0|0
  • kızla hıc yatmadıysan bırak gıtsın,kendıne gôre birını bulursun onu daha cok seversın hayat uzun

0|0
    0|0
  • sen ondan önce kimsele yatmadınmı?

0|2
    0|0
  • sıkıyosa bırak ya da ilki olmadığına düşünerek kudur işte sen de o da senin ilkin değil sonuçta evlenmeden geçmişini sorgulamadan senle yatan birinin bakire olmasını bekliyosan da malsın xD

1|3
    1|0
  • sen bakir misin bi onu söyle

0|1
    0|0
    • erkekde bakirelik vvarmıda

• bakire değil bakir dedim

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunu buraya yazmışsan kafanda bitirmişsin ama gönlüne karşı gelemiyorsun...

Ayrıca ilki olmadığın gibi kaçıncı olduğun da şüpheli...

0|1
    0|0
  • Bence sen ondan ayrıl, bu düşünceyle evlenince ondan nefret edersin uzaklaşırsın.

0|0
    0|0
  • hic onemi olmamasi lazim. nitekim seninde ilk seks deneyimin o kiz degildi. ayrica onun ilki olsaydin ve ayrilsaydiniz ne olacakti. sevmis yasamis buna yapilacak birsey yok. sevgisinden ve sevginden eminsen onemi yok mutlu olmaya devammmm

0|0
    0|0
  • sen yapmazsan senin yerine başkası yapacak dostum. kız arkadaşın mutlaka kendisini tatmin edecek birini bulacaktır. baksana bozmuşlar bile ...

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım vajinadaki bekarete takılma bu kadar beyindeki bekarete bak. Biz erkekler kimseyle yatmıyormuşuz gibi kadında bekaret arıyoruz şahsi görüşüm saçmalıktır. Önemli olan aradaki aşk sevgi ve senden sonraki sadakattır

0|0
    0|0
  • dostum eğer bakirsen bakire olmayan bir kızı almak dinen doğru değil he dindar değilsen şahsi görüşüm de aynı doğrultuda sen bakir kız bakire değilse eğer başkasının altına giren kızdan düzgün eş olmaz

0|0
    0|0
  • "Hakkı olmayanın hak araması" seninki

0|1
    0|0
  • bu ne arkadaş, hangi devirde yaşıyoruz? hala aynı konular...

0|0
    0|0
  • ben olsam anında postalarım

0|0
    0|0
  • ıkı cesıt kız vardır evlat. evlenılecek ve eglenılecek olan bılıyorsun degıl mı...

0|1
    0|0
  • ilki değilsin de kaçıncısın bunu sor birde

1|0
    0|0
  • hem daha önce kızla yatmışsın,

hem şimdiki ile yatma aşamasına gelmişsin

sonra bakire iste

3|1
    0|0
  • sineye çekerim diyorsan hiçbir önemi yok. bugüne kadar kaç kişi ile yaptıysa o yaptıkları kimlere anlattıysa ve onlar kimlere anlatacaksa o kadar sır ortağınız olacak. sokakta el ele yürürken karşıdan gelen birinin sinsice gülüşünün altında bir neden aramayacaksan hiç bir sorun yok demektir.

0|0
    0|0
  • Şunu söyle sen, sen biriyle yattın mı?

2|0
    0|0
    • yattımmm da hacımm bi kız hiç bi zman ilkini unutamaz diyo

• bunda bu kafa varken zaten bakire de alsa aldatilir

kusura bakmsin da sonrada filan esini öldürdü diye okuruk her günkü gibi

• Hea aynen :D :D bu tip herifler yüzünden ülke geri kalıyo ona üzülüyom ben esas. :(

Kadına verilen değer 0..

Yükleniyor...