Kapat

Sevgilim adet sancısı çekiyor, ağrıdan kolay bir şekilde nasıl kurtulur bildiğiniz bir yöntem var mı?

Sevgilim adet sancısı çekiyor ağrıdan kolay bir şekilde nasıl kurtulur bildiğiniz bir yöntem var mı?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Sarıl ona aşırı iyi geliyor.

1|1
    0|0
    • Evet bunu hep istiyor zaten normalde de çok duygusal ve tutkulu hasta iken daha duygusal oluyor benimde hoşuma gidiyor açıkcası :)

• O zaman ne mutlu size bol bol sarılın sarılmak mutluluk veriyor

• Evet teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum onun tedavisi yok ya bol bol karnını sev sarıl yanında ol ne derse desin haklısın de yap sonucu sende farkediceksin. Hı bide bol bol sev :))

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• kas gevşetici ay da ağrı kesici kullansın, bitki çayı olarak papatya çayı, ayağına sıcak su torbası, kasıklarına da ılık su torbası koyabilir.

0|2
    0|1
  • Majezik 1 saate bisiyi kalmsz.

0|2
    0|0
  • Cataflam ağrı kesici iyidir yarim saat icinde agriyi alir sicak su torbasi koysun iyi gelir surekli agrili geciyorsa regl donemleri duzenli spora ya da dansa baslasin iyi gelir

0|1
    0|0
  • İlk önce majezik alsın, duşa girip sıcak su ile karnına masaj yapsın, çıkınca da sıcak su torbasını karnında tutsun. Çok rahatlatır.

0|1
    0|0
  • Soğanın kabuklarını pişir suyunu içir

0|1
    0|0
  • Mast yapsin

0|0
    1|1
    • Sıfır ama diyelim ki mast yapınca rahatlıyor ben bunu kendime hakaret olarak sayarım o d a zaten öyle bir şey yapmaz bunu bende söyledim ama yapmak istemediğini söyledi o da benimle aynı fikirde

• her durumda mast olmaz yani

• Ağrı kesici alıyorum ben

0|0
    0|0
  • adet bittiği zaman kurttulur

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici içsin

0|0
    0|0
  • Majezik içsin söyle o zilliye 😁😁

0|0
    2|0
    • Yaa espride olsa demeyin öyle

• pardon şimdi çaktım mevzuyu :) nasip kısmet işi bunlar belli olmaz bu işler :) bende onunla tanıdığım v

• onu tanıdığım için bende kendimi şanslı adlediyorum :)

• Vah vah ilaç icsin dolorex veya majezik

0|1
    0|0
  • majezik ve sıcak su torbası

0|1
    0|0
  • Parol kullansn da 35 yasına gelmissin sevgilinde en az 30 dur bilmiyo mu nasl gecicegini sen bile ogrenmissndr artk

0|0
    0|0
    • Kanamayı durduruyormuş ağrı kesici sakıncalı değilmi onun için bilmediğimden değil

• kanı em

0|0
    5|1
    • Yok artık pis kan o be çok kötü ötekini desen neyse pis zehirli kan o iğrençsin

• şaka yaptım :D

• Şakacı seni yaramaz kız 😄

• Sıcak seyler icsin uyusun gecer

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uyku ilacı içsin

0|1
    0|0
  • Hoşlandığım kız @Karlin öyle diyorsa öledir bence dinlemelisin

0|1
    0|0