Sevgilim adet sancısı çekiyor, ağrıdan kolay bir şekilde nasıl kurtulur bildiğiniz bir yöntem var mı?

Sevgilim adet sancısı çekiyor ağrıdan kolay bir şekilde nasıl kurtulur bildiğiniz bir yöntem var mı?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Sarıl ona aşırı iyi geliyor.

1|1
    0|0
    • Evet bunu hep istiyor zaten normalde de çok duygusal ve tutkulu hasta iken daha duygusal oluyor benimde hoşuma gidiyor açıkcası :)

• O zaman ne mutlu size bol bol sarılın sarılmak mutluluk veriyor

• Evet teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum onun tedavisi yok ya bol bol karnını sev sarıl yanında ol ne derse desin haklısın de yap sonucu sende farkediceksin. Hı bide bol bol sev :))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kas gevşetici ay da ağrı kesici kullansın, bitki çayı olarak papatya çayı, ayağına sıcak su torbası, kasıklarına da ılık su torbası koyabilir.

0|2
    0|1
  • Majezik 1 saate bisiyi kalmsz.

0|2
    0|0
  • Cataflam ağrı kesici iyidir yarim saat icinde agriyi alir sicak su torbasi koysun iyi gelir surekli agrili geciyorsa regl donemleri duzenli spora ya da dansa baslasin iyi gelir

0|1
    0|0
  • İlk önce majezik alsın, duşa girip sıcak su ile karnına masaj yapsın, çıkınca da sıcak su torbasını karnında tutsun. Çok rahatlatır.

0|1
    0|0
  • Soğanın kabuklarını pişir suyunu içir

0|1
    0|0
  • Mast yapsin

0|0
    1|1
    • Sıfır ama diyelim ki mast yapınca rahatlıyor ben bunu kendime hakaret olarak sayarım o d a zaten öyle bir şey yapmaz bunu bende söyledim ama yapmak istemediğini söyledi o da benimle aynı fikirde

• her durumda mast olmaz yani

• Ağrı kesici alıyorum ben

0|0
    0|0
  • adet bittiği zaman kurttulur

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici içsin

0|0
    0|0
  • Majezik içsin söyle o zilliye 😁😁

0|0
    2|0
    • Yaa espride olsa demeyin öyle

• pardon şimdi çaktım mevzuyu :) nasip kısmet işi bunlar belli olmaz bu işler :) bende onunla tanıdığım v

• onu tanıdığım için bende kendimi şanslı adlediyorum :)

• Vah vah ilaç icsin dolorex veya majezik

0|1
    0|0
  • majezik ve sıcak su torbası

0|1
    0|0
  • Parol kullansn da 35 yasına gelmissin sevgilinde en az 30 dur bilmiyo mu nasl gecicegini sen bile ogrenmissndr artk

0|0
    0|0
    • Kanamayı durduruyormuş ağrı kesici sakıncalı değilmi onun için bilmediğimden değil

• kanı em

0|0
    5|1
    • Yok artık pis kan o be çok kötü ötekini desen neyse pis zehirli kan o iğrençsin

• şaka yaptım :D

• Şakacı seni yaramaz kız 😄

• Sıcak seyler icsin uyusun gecer

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uyku ilacı içsin

0|1
    0|0
  • Hoşlandığım kız @Karlin öyle diyorsa öledir bence dinlemelisin

0|1
    0|0