''Oha lan çok yakışıklı'' dediğimiz erkeklerin büyük kısmı gay oluyor, neden bu böyle? Derdiniz ne sizin?

Ağzımız açık kalarak bakıyoruz resmen, erkek sanıyoruz, sonra konuşmaya başlayınca anlıyoruz ki ''gay''...1 değil 2 değil sokakta/yolda/okulda çok yakışıklı birilerini görüyoruz,daha onun şoku üzerimizdeyken pat diye gay olduğunu öğreniyoruz.Yazık değil mi bize?Tam bir hayal kırıklığı yani.Gidip hormon tedavisi olsalar,erkeklik yönleri ağır bassa olmuyor mu?

:((

0|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi hadi üzülme bu kadar. Ben gay değilim mesela. Siteden de bir kaç tane benim gibi heteroseksüel, yakışıklı, cillop gibi eleman tanıyorum olmadı açıktan isim de veririm. (adını yazdırmak isteyen arkadaşlar bana özel mesajla ulaşın hesap no vericem 50 yatırıyorsunuz) Bu konudan şikayetçi olan kızlar olarak bir dernek kurun başkanı sen ol, sonra ben KS yiğitlerini alayım geleyim buluşuruz. Seçip seçip beğenişiriz. Yalnız o derneğe belli kriterlere haiz hatun kişiler girsin, sonra gay taklidi yapmak zor olur kaçmak için. :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• ben de çok yakışıklıyım ne yani o sana denk gelmiş ha bir de bu gay mı lezbiyen mi ne namussuz bir şey ya gitsinler trenin önüne atlasınlar daha iyi nasıl insan evladı bunlar bunların insanlıkla alakası yok ya da bunların özgürlük falan altında bir hakları yok tüh be yazıklar olsun böyle p...ç ler nasıl insan evladı ki elleri kurusun bunların tutup hepsinin üzerine laylon damıtacaksın yavaş yavaş acı çeke çeke öldüreceksin reziller bunlar zaten bir erkek oturup konuşmasından belli olur nonoş olduğunu anlarsınız eğer anlamıyorsanız bu kızların godoşluğundan gelir küpe takma, düşük bel, kalem makyaj , yav bu erkeklik değil kız oğlanlık bunlar saray oğlanları Allah akıl fikir versin

1|0
    0|0
  • Öyle diyenler genlde Erkekten anlamayanlardır da ondan.

1|1
    0|0
  • siz gidip küpeli parlak pantolonlu makyajli sürmeli kırıtan kıvırtan erkeklere yakişikli diyorsaniz sorun sizde

3|0
    0|0
  • çok yakışıklı erkekler kendilerine hayran kalıyorlar kendileri gibi yakışıklı erkek arıyorlar sırf kendilerini çok beğendikleri için ''gay'' oluyorlar

2|0
    0|0
  • Bende tam bir kıza evet bu o desem kaşar çıkıyor bizim ki ne peki? Bu normal. Ben içime atıyorum sende içine at. Zaten başka yapılabilecek birşey yok.

1|0
    0|0
  • vala daha çok sana denk gelmiş

1|0
    0|0
  • "Oha lan çok gay" deyin birde bakalım belki birşeyler olabilir.

2|0
    0|0
  • cok güzel dedigimiz kızlarda hayat kadını yada lez neden len:)

1|0
    0|0
  • Yakışıklıyım ama gay degilim :-D bence sana denk geliyor .

1|0
    0|0
  • insan hayatta her şeyi tatmalı lafını yanlış anlıyolar.

1|0
    0|0
  • Sen Lezbiyenleri görmedin sanırım..

1|0
    0|0
    • Hiç farketmiyorum,nasıl anlaşılıyorlar?Siz onları nasıl anlıyorsunuz peki?

• Gay'leri anlamaktan daha zor ve imkansız.. erkeklerden uzak durmaları, feminist duygular ws.ws. bunlar belirtileri..

• Öyle mi oluyormuş..

Allah allah..

1|0
    0|0
  • sende kapaortaya değilde biraz kişiliğe bakarak adam seçsen

1|0
    0|0
  • Cirkin olsun adam olsun yetmiyormu.

1|0
    0|0
  • siz kızlarda bir alemsiniz nereden bulursunuz öylelelerini

psikolojik işte

1|0
    0|0
  • kızlardan usanmış demek ki :DD

1|0
    0|0
  • bende tam o soruyu soracaktım.oha lan çok güzel dediğimiz kızlar hep lez oluyor.yazık değilmi bize:D

1|0
    0|0
  • Allahtan yakışıklı falan değilim :D

1|0
    0|0
  • ben değilim. ama genede bön bön bakıyolar. Hatta biri yanımdan geçerken ohhs diye bi ses çıkardı.

1|0
    0|0
  • evet yazık size :///

1|0
    0|0
  • Yoo, benim için de öyle diyorlar ama gay değilim :)

1|0
    0|0
  • bende gayim ve güzel bir yüzüm var xD yani:-)

0|1
    0|0
  • Bıngıl bıngıl her yanı oynayan güzel dilberler neden lezo oluyor ajep.

0|0
    0|0
  • yakışıklı takıntısı neden peki ama senin çevrede çok herhalde onların takıldıkları yerdesiniz galiba ondan sık denk geliyor size

0|0
    0|0
  • sizin o biskolata erkeklerinizin hepsi gaymiş

0|0
    0|0
  • evet genelde gay oluyorlar kendimden biliyorum :)

0|0
    0|0
  • kadınların dırdırındandır heralde :D

not: gay değilim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• "ohalan" diyen kızlar da sonradan rüzgar oluyor anasını satım.

4|1
    0|0
    • Haklısın sen de.Ne diyeyim ki.

Belli olmamak için üslubumu değiştiriyorum sadece:))

• Aha, şimdi meraktan çatlıcam kimsin ki? :(:((

• Pistlik yapmasan olmaz demi.

:))

Tamam tamam,verdim + nı yine de. :))

• işte oyle erkeklerden biri daha

link

1|0
    0|0
  • Bence yakışıklı olduklarının farkındalar ayna karşısında çok vakit geçiriyorlar ve kendileri erkek oldukları için ilgileri erkeklere kayıyor ya da ben saçmalıyorum.Evet bence saçmalıyorum.

1|1
    0|0
  • Oha yakışıklı dedigm Mehmet Günsür ve Orlando Bloom sadece.. Onlarda dedgnden degller..Digerlerde umrumda degill..

1|0
    0|0
  • hiç öyle bişi yaşamadım.

1|0
    0|0
  • Bana kaderimin bir oyunumu bu aldı filintaları verdi kıroları...

1|1
    0|0
  • Oha lan demem genelde ben.

1|0
    0|0
  • Agzina kurekle vurulasi kizlardansin

1|0
    0|0
    • Yoksa sevgilin gay mi?

Korkma seninki dikkatimizi çekmez.

• sakin olabileydin keske

• hor görmeyin farlılığı

• off off sorma :)

1|0
    0|0
  • aynen oyle ya kızlara genc yasta doyup cınsıyet farklılıgımı rıyorlar acaba ..

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana. Eski sevgilimdede biraz sezdim öyle şey :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...