İlk kez mast yaptım kendime inanamıyorum. Yapmak sağlık açısından kötü müdür?

Hayatımda ilk kez mast yaptım ve yaptıktan snra çok utandım kendimden.
Tekrar yapmayı bir istiyo bir istemiyo gibiyim.
Sağlık açısından kötü bişey midir?

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• Niye zararlı olsun ki canım. Bak keyfine. İnsana zevk veren şey zararlı değildir. Utanılacak birşey de yok. Sokağa çıkıpta yok mu beni düzen dememişsin. Cinsel ihtiyacını tek başına kendin yapmışın. Biz her gün yapıyoruz defalarca hemde :)

0|0
    0|0
    • evliyim eşimle zaten yapıyorum o gün eşim yoktu evde bir anda gelişti çok utandım gerçekten

• Yok yahu demedin de ben konuşalım diye bana ulaşırmısın dedim ama sanırım görmedin :)

• evet

Erkekler Ne Diyor 28

• Abartmadığın sürece ve fazla derine girip zarını cart diye yırtmadığın sürece sorun yok. Zarı yırtarsan müstakbel kocan ananı beller. Fazla abartırsan çok enerji kaybedersin ve gelişme cağın sekteye uğrar.

0|0
    0|0
  • Yeni bir keşif kezban için.

0|0
    1|0
  • Her hangi bir sakıncası yoktur sağlık açısından abartılmadığı sürece. Aramıza hoşgeldin. Utanma sonrasında oluyor zamanla onuda aşıp yeni heyecanlar aramaya başlıyorsun sonra bir bakıyorsun o eski masum hallerin kalmamış. Klitorisi fazla zorlama ama ilede vajinal orgazm yaşamada zorluk çekmene neden olabilir.

0|0
    0|0
  • yaş aralıgın doğruysa ve mast. yapman garip geldi :) bu yaşta 3 cocuklu hemcinslerin var geç kalmışsın :)

0|0
    0|0
  • ölçüyü kaçırırsan sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından iyidir ama sınırlı bilirsen

0|0
    0|0
  • Cinsellik her insanin ihtiyacidir. Utanilacak bir durum yok..

0|0
    0|0
    • kendi kendime yapınca ve ik kez yapınca utandım bidaha yapacağımı sanmıyorum zaten

• sağlık açısından bir zararı yok ama masttan kastın klitoral mast ise sürekli yaparsan ileride gerçek sekste vajinal ya da anal orgazm olman zorlaşır.

0|0
    0|0
  • Utanılacak bisey yok, insanlığın doğal bir evresi.

0|0
    0|0
  • Yoo niye kötü olsun. Günde bikaç kez falan yaparsan zararlı da...

0|0
    0|0
  • İhtiyaç meselesi katılamaz bundan

0|0
    0|0
  • Asıl yapmazsan zararlı.

0|0
    0|0
    • nasıl yani niye zararlı

• İçindeki istek ve cinsel gerginili almak için, hepsinden önemlisi kendi bedenini ve ruhundaki doruklara çıkan patikaları bilmek için masturbasyon yapmak önemli. Kadın cinselliği erkeğe göre karmaşık, çünkü tensel ve ruhsal dolambaçları var. Hal böyle olunca ve her kadın farklı olunca, sen kendi yollarını bilmezsen erkeğin de zorlanır. Çocuğun olur, sana zararı olmaz ve ilişkide ne aradığı bilmene yardımcı olur, kendini ve erkeğini yönlendirmeni sağlar. Kendini yersiz kaygılardan arındır. Bunun fiziki hiçbir zararı olamaz.

• bu kadar faydası olduğunu bilmiyodum mast.

• yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • hayır kötü değil de sadece yorgun olursun o kadar

0|0
    0|0
  • Olur bazen takılma. Eşin varken neden yaptın? Yani evlsin sonucta

0|0
    0|0
    • bir an boş bulundum bende anlamıyorum zaten bu yüzden utanıyorum hayatımda ilk kez yaptım

• doğru tabi

• Sorun yapma canım bunları zevkini cıkarmaya bak. Zevk aldıysan özellikle devam. Ama birazcık pişmanlık var sende? Neden anlamadım

• bakıremısın

0|0
    0|0
    • hayır evliyim

• o zamanlar bunun bakireliği bozduğunu düşünüyodum bide hiç yapmak aklıma gelmedi açıkçası. buda aniden oldu

• o zaman bırakamasın yapma

• Neden kötü olsun ki. Sonuçta her insanda sevişmeste var ınsanın fıtratında var bu istek

0|0
    0|0
  • Çok sulandın mi

0|0
    0|0
  • zevk aldın mı

0|0
    0|0
  • 15'inden yeni gün almış tüylenmiş şeftali aday adayı

0|0
    0|0
  • kesınlıkle degıldır yapabılırsın

0|0
    0|0
  • sağlık açısından faydalıdır

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından yararı var zararı yok sadece sağlık değil ruhsal olarak ta faydası var.

0|0
    0|0
    • ruhsal olarak nasıl bir faydası olabilirki

• iyiymiş

• Yo sorun değil yaş kaç?

0|0
    0|0
    • 28 yaşındayım

• yapmadım

• Hımm hayırlı olsun :) nasıl peki hoşuna gitti mi?

• degıl

0|0
    0|0
  • Bu yaşa kadar ilk kez yaptıysan sende ciddi cinsel soğukluk ve ya bilinçaltında çok olumsuz düşüncelerden var demektir.. mast sonrası pişmanlık ta bunu gösteriyor. Malesef bubsekilde cinsel ilişkiden zevk alamazsın

0|0
    0|0
  • Bu yaşta ve ilk kez hm?

0|0
    0|0
    • evet

• 28 yaşındayım

• Öyleyse çok su gelmiştir ya dimi

• Yaş kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yillardir yapiyorum.. tam tersi cinsel acidan doymani sagliyor..

0|0
    0|0
  • Evet cok kotu pipi cikar orandan

0|1
    1|0
Yükleniyor...