Kızlar, Kızlar yardım?

Eşimin vajinasında çok kaşıntı var 3 günden beri uyutmuyor. yıkıyor temizliyor ama yine devam ediyor. internetten baktık buz torbası koyun diyor veya 2 kaşık elma sirkesini ılık suyla karıştırıp temizleyin diyor ama geçmiyor. Doktora gidemedik çarşamba günü gidebileceğiz iş sebebiyle bir tavsiyesi olan var mı.

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• gynomax fitil alıp hemen başlayabilir dışına travacort krem sürebilir temiz ve kuru tutacak mantar olmuş ama doktorda baksın

0|0
    0|0
    • gittinizimi doktora

• gittik mantar dedi bir hap verdi 2 tanede krem kültür testi yaptı 1 ay sonra bir daha gideceğiz

• sağolun ilgi ve alakanız için

Kızlar Ne Diyor 1

• bilemedimki şimdi gitsin doktora

0|0
    0|0
    • 4 aylık bir bebeğimiz var bende anca çarşamba iş yerinde izin alabiliyorum hastahane çok uzak bize yaklaşık 15 km tek başına bebekle bu soğukta gitmeyim yazık hastalandırırsak kötü olur dedi akşamlarıda araba yok gidemiyoruz. ama çok rahatsız ederse bu akşam bir yolunu bulup gitmemiz lazım ben sizden bir öneri gelirmi diye sorayım dedim.

• anladım sürekli mi oluyo ki bu bazen ben dede 1-2 kere olur geecer

• 3 gündür sürekli var temizliyor yarım saat 1 saat kesiliyor yine başlıyor burada eczaneye sordum mantardır doktora git öyle ilaç vereyim dedi

Yükleniyor...