Cinsiyet değiştirmek istiyorum, dinimizce geri dönüşü olmayan bir günah mıdır?

Müslümanım, inançlıyım, namaz kılar dua ederim. Ama bir sorunum var , cinsiyet değiştirmek istiyorum. Düzelmek için çaba sarfetmekten yoruldum. Erkeksi bir doğam yok, hormon bozukluğum yok cinsiyetle alakalı. Ama değiştirmezsem daha fazla yaşayamayacağım bu dünyada. İntihar aklıma gelse de etmiyorum. çünkü geri dönüşü yok. Cinsiyet değiştirmek de ger dönüşü olmayan bir günah mıdır? Okadar bozuk ki ruhum, tımarhane ve hapishanenin bile yaşamımdan daha rahat olcağına inanıyorum. Yardımcı olur musunuz?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Müslümansın inançlısın, namaz kılıyor dua ediyosun ne güzel. Ama hangi özel sebepler seni Allah'ın yaratmış olduğu fıtratı değiştirmek demek olan cinsiyet değişimine sürükleyebiliyor arkadaşım. Kaldı ki erkeksi bir doğan da olmadığını söylemişsin. Arkadaşım en kısa sürede bir psikoloğa görün. İnan bu hiç normal bir istek değil. Dertleşmek istersen mesaj atabilirsin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Cevabı yanlış yerde arıyorsun kız kardeş. Psikoloğa gideceksin paraya kıyıp iyi bir tane bulacaksın. Ayrıca olayı kafanda bitireceksin ki sen aksi yönde bitirmeye uğraşıyorsun. Yani ben erkeğim deyip kestirip atmaya çalışıyorsun önce bir muayene ol hormonlara baktır psiko destek al ve dünyaya neden bayan bedenin de geldiğini bir düşün sakın inandığın o Allah böyle münasip görmüş olmasın? Ayrıca cinsiyet ameliyatının da dönüşü yoktur. Hem zaten erkeğe dönüşmüş halin eciş bücüş bir şey olur. Sakallarını saçlarından yaparlar ki o da moğol bıyığı gibi seyrek olur. Söz de penisini baldır kasından yaparlar ki o da kıpkırmızı şekilsiz faranjit olmuş insan damağı gibi olur. Hani kız böyle bir yaratıkla beraber olmak ister.

1|0
    0|0
  • Cinsiyet değiştirmek demek Allahın sana vermiş olduğu o vücudu beğenmeyip değiştirmek, ve senin kadınlık sorumluluklarını reddedip Allaha karşı gelmek (sen beni böyle yarattın ama ben istemiyorum senin yarattığın gibi olmayı) demekle aynı şeydir. Haşa böyle şeyleri düşünmek bile "müslümanım namaz kılıyorum" diyen birine yakışmaz.

1|0
    0|0
    • Bence de en iyisi ruh halimi düzeltmek

• neden sağlıklı bir insaken bıcak altına yatasın

1|0
    0|0
  • Neden erkek olmak istiyorsun hormon bozukluğu yoksa?

1|0
    0|0
  • Erkeksi doğan yoksa erkek niye olacaksın.

1|0
    0|0
  • dinimizde geri dönüşü olmayan tek günah Allaha ortak koşmak tır, tövbe edip desr aldıktan sonra Allah tüm günahları affeder, ama büyük günahtır

1|0
    0|0
  • sanırım dinimizde yeri yok ama bir din adamına sormakta fayda var derim

1|0
    0|0
  • neden değiştirmek istiysun kadınlıktan memnun değil misin

1|0
    0|0
  • Seni degerlendirmek lazim hormonal bir sikintimi

1|0
    0|0
  • bı ılıskıye gır ıstemessı n bak

0|0
    1|0
  • tabi ki de günah allahın işine karışmak demek tır sen erkek olmaya mı karar vardın?

0|0
    0|0
  • inançlı bir müslüman olduğunu söylüyorsun peki lut kavmini biliyormusun. Allahta seni böyle sınıyor. kadınlara ilgin olmayabilir evlenmezsin cinsel hayatın olmaz. ama cinsiyet değiştirince eline ne geçecek? bir erkeklemi birlikte olacaksın (inançlı bir müslümanım dediğin için bunu söyledim) bu direk eşcinsel ilişkiye girecek ki lut kavmi diyorum tekrar.

1|0
    0|0
  • Allahin verdigini degistirmeye kalkarsan tabi olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz olamayız ünan bana. Psikiyatri'ye gitmelisin mutlaka. Dr sana yardımcı olucaktır

1|0
    0|0
  • Önce ruhsal tedavi görün

1|0
    0|0
  • Bu şirk koşmak allah seni böyle yaratmis nasıl onun yarattigina aykiri gelebilirsin sen kimsin ki sen haşa allah c. c den daha mı iyi biliyorsun

1|1
    0|0
Yükleniyor...