Arkadaslar cinsel iliskiden sonra?

Cinsel iliskiden sonra bende mantar olusuyor niye aceba? Gerci hemen hap kullaniyorum geciyo ama olmasin ya

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mantar genital bölgenin çok terlemesi ve tuvalet sonrası bu bölgenin yeterince temizlenmemesinden kaynaklanır. ya da partnerinde mantar varsa ve korunmuyorsan sana da bulaşır.
    Kişisel temizliğe dikkat. Kremleri var, ama bir de vajina ağzına sokulan fitil tarzı tabletler var.
    Biraz can sıkıcı ama kesin çözüm.

0|0
    0|0
    • Ben flucan kullaniyorum bir gunde geciyor ve

• Evet o ilacı duydum. Bayağı da etkili, tavsiye ediyorum da... Ve 'den sonrakileri merak ettik cümle yarım kalmış gibi.

Erkekler Ne Diyor 9

• pislikle alakası olmayabilir, herhalde birlikte olduğu kişinin ne durumda olduğundan haberdardır. Banyo yaparken sabun, şampuan kullanıyorsanız, vajinal floranın ph dengesini bozarsınız bu da mantara yol açabilir. Sadece su ya da sırf genital temizlik için üretilmiş temizleyicileri kullanın, saygılar.

0|0
    0|0
  • hangi ilacı kullanıyorsun

0|0
    0|0
  • Pislikten

0|0
    0|1
  • Sence neden?

Partnerinde var ve tedavi olmuyor, kişisel hijyenine de hiç dikkat etmiyor.

0|0
    0|0
  • Temiz tut

0|0
    0|0
    • Tutuyorum zaten aceba kullandigimiz yag kayganlastirici veya spreyden olabilirmi

• Kayganlastirici veya geciktiriciden olabilirmi?

• Ben hiç kullanmadım çok ıslaklık oluyor tek prezervatif kullandım onuda 3 senedir takmıyorum

• mıkroptandır

0|0
    0|0
  • partnerin çok pis biri

0|0
    0|0
  • Hap değil fitili var onun

0|0
    0|0
    • Hap 1 gunde geciriyor

• Blmiyorum denemedm korkarm oyle seyden

• Hap ne kullaniyosun