Gebelik testi yaptım...

selam. ben dün gebelik testi yaptım. testi yaptığımda tek çizgi çıkmıştı. testi atmayı unutmuşum 24 saat sonra teste tekrar baktığımda belirgin çizginin yanında bir de çok silik çizgi çıktı. acaba hamilelik olabilir mi ? bu arada doğum kontrol hapı kullanıyorum ama bu ay şüphelendim yinede... oysa hapıda hiç aksatmamıştım. link

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederim. daha önceki hamileliğimde 1 saat sonra silik çizgi çıkmıştı o yüzden şüphelendim. o da bunun gibi belirsizdi. sonrasında kan testi yaptırdım ve hamile olduğum netleşti. tekrardan teşekkürler iyi akşamlar.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır çok beklediği için olmuştur. Bir tane daha alıp denesen yine çizgi oluşmadığını görürsün.

1|0
    0|0
  • git hastaneye adam gibi test yaptır

0|0
    1|1
  • Hiç bir doğum kontrol yöntemi kesin sonuç vermez. Hepsinin bir arada kullanıldığı, sınır tanımayan adam şuan bu soruya yanıt veriyor. Git test yaptır.

0|0
    0|1
  • Bunlar kesin sonuç vermiyo, kan testi yaptır

0|0
    0|0
  • Bu bozuk Bence :D Yada ıdrarın cok kuvvetli :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yok eğer gebe olsaydın anında sonuç verirdi öyle 24 saat sonra bisey olması etki etmez. ben hala oğlumun varlığını anladığım testi saklıyorum. :) orda çizgiler çok belli oluyo 6 yıllık test hala çizgiler sapasağlam :D

1|0
    0|0
  • hamile değilsin sayılmaz o hafif kırmızılık ble yok ilk 10 dk önemli

1|0
    0|0
  • hımm hemen doktora git istemiyosun anlaşılan ama üzülme Allah tan bir rahmet bu

0|0
    0|0
  • canım öyle bir ihtimal var mıbenimde daha sonradan 2. çizgi çıktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...