Ankara'da kızlık muayenesi yapan özel hastahane var mı?

Adetliydim. bisiklet selesinin ucu düşerken oraya girdi. acıdı ve adetli olduğum için kan geldi mi bilmiyorum. muayene olacam.önerdiğiniz ve bu muayeneyi yapan hastane var mı

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• ahhaha bisikletinkini alacağına yokluktan ölen birininkini alsaydınya sevaba girerdin :D :D

1|1
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ah canım aynı durumdayız ben de kendim bozdum masturbasyonda ama hiç doktora gitmedim şuana kadar ve inan bende çok yiyip bitirdim kendim yeri geldi dayanmyp psikiyatriyede gittim ama iyilestim takintimdan kurtuldum i aynı şekilde bende kapaliyim napcam bilmiyorum. Ayrıca ben de ankaraliyim

0|0
    0|0
    • Doktora gidecek misin. kaç yaşındasın

• Ama bundan anlamam ki ben yinede hanı ne bilim girince giriyor sonuçta işte aslında yinede bir muayene olmak lazm offf ya. :(

• Ben direk ameliyat olmayı dusunuyorum aslında eğer bozulduysada

Erkekler Ne Diyor 12

• Şu bısıkletlerden ne cektınız be kanks

2|5
    0|0
  • Özel muayenehaneye gitmen daha iyi olur. Tabi ki var yapan yerler.

0|0
    0|0
  • Aşağıda bir arkadaş birşeyler sokuyor zedeler falan demiş öyle bir durum yok sen dr a ben kızım dersen öyle bir şey olmuyor ve dışarıdan bakılıyor ve kendinden eminsen ailene de bahsedebilirsin seni muayeneye annen götürebilir

0|1
    0|0
    • Peki bisiklet selesinin Oray'a geçmesi bozar mı. doktora gitmek istemiyorum ya muayenede bozulursa

• Tamam teşekkür ederim:)

• Rica ederim :)

• bu durumu eşin olacak kişiye anlat. bence kızlığın bozulmamıştır. veya gerdeğe girmeden iki gün önce kızlık zarı dikiyorlsr. zaten o muayenede durumun anlaşılır. ankardada adresleri var int öğrenebilrsin

0|0
    0|0
    • Ya eşim olacak kişi bu durumu önce kabullenip sonradan hep başıma kakarsa

• direk kızlık zarı olarak gitme olayı anlat bakarlar

1|0
    0|0
    • Direk kzılık zarı için ama. başka ne diyecem

• ee tamam sorun ne bunu her hastanede baktırabilirsin

• Annemle konuştum. bu o kadar kolay bozulan bir şey değil dedi yani doktora gitmicem

• bahk muhayenne yaparken kızlık zarın bozulmadıysa bile zedelenir zarar görür yaptırma boşver takma kafana sen ruhunun namusunu koru beden zaten korur kendını

0|0
    0|0
    • Niye zedelensin ki muayenede

• Annem gitmeye gerek yok o o kadar kolay bozulan bir şey değil ben yaşadım bilen benim bu olayı dedi

• Anneler herseyin dogrusunu bilir anneni dinle

• puhahahaha bu hikaye çok klişe ama yaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Ankara da her hastane bunu yapar sadece jinekoloğa gitmen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Hastanelerin çoğu bu muayeneyi yapıyor ki?
    Ben de Ankara dayım, tanıdık doktor arkadaşlar var.

0|0
    0|0
  • nasıl aldın o seleyi içine bide bakir olduğun halde :D

0|0
    0|0
  • İllaki doktor mu olması gerek?

0|0
    0|0
  • gıt yaparlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2