Bu ne? Nedr neden olur korkmali miyim?

Vajianmdan bugun esimle birlikteligimizden sonra 5 aydir evliyiz surekli yapiyoruz ama ilkkez bugun oral yapti ve oyle sevistik ardindan tuvalete gittim kilodumda beyaz sumukumsu bir top gibi birsey vardi beyaz sonra bir saat sonra falan bu sirada netten p*rno baktik pozisyon amacli gene tuvalete gittim bu sefer vajinami sildim ve ayni yapiskan beyaz sumukumsu seyden 2 cm boyunda vardi bu nedr nedn olur ilkkez goruyorum

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Boşalmışsın. Kadının zevk sıvısı değişiyor. Beyaz sıvı gibi olur, şeffaf olur ve yumurta akı gibi olur, hepsi normal. Endişelenme.

1|0
    0|1
    • Gercekten mi

• G noktasi ne

• Kadından kadına değişiklik gösteren, vajina içindeki en hassas nokta. Senin en çok tahrik olacağın bölge. Araştırıp keşfedebilirsin

Erkekler Ne Diyor 12

• Eşini uyuttun dur bakayım bir sorayım mı dedin burada merak etme bişey değil normal akıntı.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederm aynen oyle oldu ya ona da soyleyemedim yeni evliyiz ya utandm. s

• Çok bişey değil sıkıntı yok rahatına bak Tanrı seks hayatınızı da evlilik hayatınızı da bozmasın.

• Amin tesekkurler

• Midem kalktı be has...

0|0
    1|0
  • mantar akıntısı olabilir bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

0|0
    0|0
  • Renk beyazda sorun yok sulanmadann kaynaklı

0|0
    0|0
  • sağlıklı kukun varmış.. kendin özgü sıvısı işte dert etme...

0|0
    0|0
  • bayanlar boşaldığı zaman böyle olur.

0|0
    0|0
    • O zman ben ilkkez mi bosaldim 5 ay da hep boyle mi olcak

• Evet :)

• Merhaba iyi pazarlar

• İçine tukurmuş ığğğğğğ

0|0
    0|0
  • mantar olabilir

0|0
    0|0
  • Tebrikler :)

0|0
    0|0
  • küçük joe yapmış yapacağını

0|0
    0|0
  • Sanırım ilk kez orgazm olmuşsun. Bu sıvı gayet normal çünkü. Bu zamana kadar sadece ıslanmışsın o kadar. Elin seni daha fazla keşfedecek ve sende kendi vucudundan zevk almayı bir an önce öğrenmen lazım. Bunun bazı yolları mevcut tabii

0|0
    0|0
    • Nasil?

• Yani hemen hemen oyle denebilir zaten erken geliyor esim roterli bile kullansak prez. Pek ise yaramiyor 2 dk daha uzun surse ben gelicem ama olmuyo

• O sana birkaç öneride bulunmam laızm
      Hem eşin hemde senin için. Bunu kısa sürede halledersin 😊😊
      Tabii istersen

• Icine bosaldiysa disari atilandir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her kizda olur ki korkma ben bakireyim ve bende de oluyor ic temizlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...