Sorun nerede oluşuyor?

sakin ruh yapısına sahip özgüveni olan ve kadın ruhundan çok iyi anlayan biriyim. gayet düzgün bir aile yaşantım var ve inançlarıma saygılıyım. düzgünde bir kariyerim var. 2 defa kız arkadaşım oldu ve 2sindede çok büyük problemler vardı ama nedenini bilmediğim bir şekilde 2 kez aynı sorunu yaşadım. ben gerçekten aşka susadım. ama bir türlü istediğimi bulamıyorum. nerede yanlış yapıyorum sizce (birinin çalma hastalığı vardı biriside bakire değildi kimseyi kınamayalım başımıza ne geleceği belli olmaz.)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Rabb'im istediğin gibi birini karşına çıkartır inş,doğru birisin ama karşına çıkanlar seni haketmemiş demekki,zamana bırak düzelir herşey..

0|1
    0|0
    • allah razı olsun inş dediğiniz gibi olur. ama bazen nefes almakta bile zorlanıyorum.

• evet evleneceğin insan değişmez kaderi mutlaktır çünkü her ne kadar aslında kendimiz seçmiş gibi görünsede öyle değil anne babamızı seçemediğimiz gibi eşimizide seçermiyoruz herşey rabbimin takdiri altında onun yazdıklarını sadece oynuyoruz. inş duanızda unutmayın.

• tabiki kader herşey evlilik kaderdir

Kızlar Ne Diyor 1

• demek ki sahip oldukların yeterli değil ya da şansımn yk

0|0
    0|0
    • galiba şansım yok. nedense olmuyor bir türlü. beraber olmak isteyen oldu ben hep seçici davrandım. seçtiklerimse kötü çıktı akışına mı bıraksam

• akışına bırak hersey nasip hayatta

Erkekler Ne Diyor 1

• odak noktanı değiştir. Düşündüğünü kendine çekersin. KOrkuların oluşur bu konuda ve yeni kapılarıda kapatır. Biraz daha olumlu bakmaya çalış etrafına belkide önyargıların seni o tür ortamlara sürüklüyodur.. Rahat olmayı denemellisin.

0|0
    0|0
    • haklısın dostum benim korkumda bu yüzüm güldüğünde içimde fırtınalar kopuyor ve açıkçası korkuyorum dediğini deneyeceğim. çok sağol.

• ya olsada gönül pır pır etmedikten sonra anlamı yokki dostum.. kısmet herşey inş iyi olur.

• tamam anladım ben seniii hisler olmadan olmaz ama bak bazende öyle kişiler karşına çıkarki istediğin kadar tecrüben olsun elin ayağına dolanır konuşamazsın bile yanında ...

çok aşırıda seçici olma tabii etkileneceksin orası ayrı ama vaktinin çoğu çalıştığın iş yerinde geçiyor onun için bayan olmazsa olmaz..

Yükleniyor...