Onu hiç aldatmyacağım diyen, kendine güvenen var mı?

arkadaşlar istisnasız abartmadan yazıyorum hatta yemin bile edebilirim..tüm evli bayan arkadaşlarım eşlerini aldatıyor..kimi aşk arıyor..kimi seks için aldatıyor..tüm kadınları kastetmiyorum ama bir tanede kocasına sadık görmedim...ve bu kadınları ben evlenmeden önce tanıyordum..hanım hanımcık...ellerine erkek eli değmemiş utangaç kızlardı...çoğuda zaten ilk çıkdıklarıyla evlendi...bir kaç arkadaşıma neden yapıyorsunuz diye sorduğumda..bakireyken erkek nedir bilmediklerini ama bunun tadına bakdıkdan sonra diğer erkeklerin performansını merak ettiklerini söylediler...

ben evliliğe sıcak bakmıyorum...madem aşk bitiyor..madem bakirelik bakirlik gittikden sonra diğer performanslar merak ediliyor..insanların evlenmemesi gerekmezmi...madem aldatılacağız.niye evlenelim...soruyorum siz ne olursa olsun eşinizi aldatmadan ömür boyu ona sadık kalabilecekmisiniz...kendine güvenenleri görmek istiyorum..

Güncellemeler:
aldatmayan kişilerde vardır toplumda bence onlar..

ya asosyaldir..

ya sekse düşkün değildir...

ya eşine çok aşıkdır..

ya sanırım çirkindir kendine güveni yokdur.

yada dinine çok bağlıdır...

bunlar yoksa ilk fırsatı değerlendirecekdir...

0|0
12|35

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba fermilla.

Aldatmaycağına emin olan insan evlenmeli, bakire olmak çok afedersiniz, bel altı ile alakalı birşey olmadığına inanıyorum, çünkü insanların bekaretliği kalbindedir, önemli olan budur gerisi yalan, kim nerde ne yapar onun özgürlüğüdür,

Fakat, evlilik büyük bir sorumluluk ve bir nevi yemin olduğu gibi birbirlerine iyi bir kalbin cesareti veren iki kişi olması lazım, Bunu yapan arkadaşlarının kalbi hariç hiç bir yeri bozuk değil, asıl bu utanılacak olan olay, yaptıkları için değil, birini o duruma getirip güven verip ve kandırdığı için

Topluma üzülüyorum ya, bazı kuralları insanların hele kızların aklına öğle sokuyorlar ki, sonuçları bu oluyor, evlenmeden önce belki yaşadığı 3-4 deneyim olsaydı arkadaşlarının bir cinsel ilişki sonrası aradıkları yeni bir perfonmans değil, sabit bir kalp olurdu belkide, Bu olay her cinsiyet için geçerli ve tabiki geniş düşünmek lazım,

Cinsellik ayıp değildir, bir çok kişi ile olmakta, asıl ayıbı sizin yazdıklarınızı okuyup anlayana ne mutlu bunun ülkesi yok, mantığı yok, diğer tarafta dahi yeri yok :(

Bunları bilmeme rağmen adatmacağımı bilmiyorum, bunu bilirken aldatırsam intihar edeceğimi iyi biliyorum, beni aldatan aldatsın ben andatılmayı severim canı sağolsun, canı sağolsun, Ben iyi bir insanım, o kendini aldatır, iyi günlerç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Her ne kadar insanın olduğu her yerde hata da mevcutsa bile, benim bu konuda kendime güvenim sonsuz. Belki de asla diyebileceğim tek konu budur. Kesinlikle aldatmam.

0|0
    0|0
    • gerçekdenmi...evlensen aldatmazmısın

• peki sana inanıyorum

• Beni tanısan şüphen bile olmazdı. :))

• Allah ıslah etsin bu gibi kadın/erkekleri...

Performansına s.kayım, insanlığına s.çayım, ruhunu geviş getireyim onların ben.

Kusura bakma en hassas olduğum konullardan biridir bu yüzden ağır konuşabilirm ve böyle şeyleri duydukça birçok şeye inancım kayboluyor :(

4|0
    0|0
    • yok içinden geleni yaz..ama ben toplumsal gerçekleri açıkladım..genelde böyle..aldatmayan yokmu tabiki var...

• ben kendmden emnm tağam mı asadfs

• yine kendmden emnm :D :D

• Doğası gereği erkek ,eş seçiminde çok fazla seçici davranmaz .Bu hayvanlar da da böyledir. Sürekli olarak sperm üretildiği için hayatı boyunca sayısız kadını hamile bırakabilir. Kadınlarda ise durum bu şekilde değildir. Ayda bir yumurtlama dönemine girerler ve 9 ayda bir doğururlar . Yani hayatları boyunca istisnalar dışın da erkeklerle kıyaslanamayacak kadar az çocuk sahibi olma imkanları vardır. Bu yüzden daha seçici davranırlar.

Erkekler bu yüzden duygusal anlamda birşey hissetmedikleri bayanlarla ilişkiye girebilirler . Ancak bayanlar da durum böyle değildir.Duygusal olarak birşeyler hissetme ihtiyacı duyarlar.

Aldatmam diyene çok fazla inanmıyorum ben erkekler içinde.

Bu benim fikrimdir.

Şimdiler de durum neden böyle oluyor derseniz onun da izahını uzun uzadıya bakşa bir konu olursa orada yapabilirim. Birçok neden buna etken olabilir.

0|0
    0|0
  • O kadar güzel bir soru ki, açıklamalarında çok önemli ayrıntılar gizlenmiş. Tebrikler ve teşekkürler. Öncelikle verilebilecek en yüksek puan benden sana.

Burada bir yerlerimizi yırtıyoruz evlenmeden önce merak ettiğiniz her şeyi tadın, görün, öğrenin ve en sonunda sizce her şeyiyle bana yeter diyebileceğiniz biri ile evlenin, mutlu olun diyoruz.

İşte tüm cinselliği, aşkı, sevgiyi evliliğe saklayan insanların hazin sonu.

0|0
    0|0
    • evet..işde bende bunu kastediyorum...yani bir erkekde bir kızda bişeyler yaşamamışsa evlendikden sonra daha bir meraklı oluyor...

• Aslında bu aldatma olayı, kadınlar arasında daha çok yaygın. Üstelik kırsal kesimde kente oranla daha fazla, ancak kadınlar bu konularda çok ketum davranırlar. Erkekler ise her aldatma olayını skor olarak gördükleri için paylaşmayı severler.

Bunların yaşanmaması için gerek erkek gerekse kadın, evlenmeden önce her konuda bilgi ve deneyim sahibi olmalılar, daha sonrasında beyni ile bedeni ile tamamen kendisini verebileceği biri ile evlenmeli diye düşünüyorum

• Herşey mümkündür ama , kadın diğer erkeklerin performansını merak ettiği için aldatmaz ... Böyle birirleride vardır elbet ama bu Herkes aldatıyor genellemesinde çok yanlış olur.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum sana fermcim evli kadınlarda en az evli erkekler kadar gözü dışarda ve onlar bu işleri yaptıkları zaman erkekler gibi eline yüzüne bulaştırmıyorlar. Yani çok yakınlarında çevrelerinde olan insanlar biliyor sadece o kadar. Kimsede erkeklere genç yaşlarda senin bu bahsettiğin konudan bahsedip ablalık etmediği için ''kadınlar melektir'' diye öğretildiği için kendilerine erkeklerde safım hiç konduramazlar... En güzeli sevgili kalmak galiba söylediğin gibi. O şartlardada aldatılmak mümkün ama evliyken olduğu kadar acıtmaz sanırım.

0|0
    0|0
  • burcum karışık duygular içersindeyim biliyosun tövbeliydim 3 .5 yıldır tövbemi tutum ama artık dayanac ak gücüm kalmadı arkadaşlarım biriyle tanışttırdı 1 gecellik birliktelik yaşadık ama evli olsam hayta eşimi aldatmam günaha girmem ya da sevgiliyle imam nikah yapsak yine aynı şekilde bekar olup mutlu olmadan yaşamak çok zor bende çok uzun süre dayandım bir erkek olrak genç bir erkek olarak

0|0
    0|0
  • Ben diyorum kadın şeytandır die herkes kızıyor bana.Hadi erkek milleti için bizler için derler altadır bizim yapıcagımızı biliolar ama kadın sinsidir yapar abi her türlü.Kendi şahsıma konuşuyum gerçekten sevdigim biri ise yapmam ama hani durum neyi gösterir bilemessin şimdi asarım keserimle olmaz bu işler.

0|0
    0|0
  • hep derim yine diyorum aldatmam diyen yalan söyler yani erkek için böyle kadınlar biraz daha sadı bizlere göre

0|0
    0|0
  • Nasıl bir arkadaş çevren varmış ya. Öyle arkadaşlarım olacağına hiç olmasın daha iyi. Adamı yoldan çıkarır maazallah.

Haram haram. Vebali çok büyük bunun.

0|0
    0|0
  • ben sadakatime kefilim...ins oyle biride dek gelir

0|0
    0|0
  • Hiçkimse heralde ben kesin aldatırım demez.Ama herkez ben kesinlikle aldatmam der özellikle bayanlar ama dediğin gibi erkek olsun bayan olsun illaki insanın içinde merak oluyor ve bu merak bazılarını başka yollara sürüklüyor. Ben de merak edenlerdenim ama bugüne kadar aldatmadım...Aldatırmıyım...Bilmiyorum...:))

0|0
    0|0
    • işde büyük konuşmamak gerek...çünki gerçekden aldatmak kaçınılmaz.

• evli erkeklerin coguda aldatiyo biliyom cok sahit oldum

1|0
    0|0
  • ben hayatımı sadece hayatımın kadınına adayacağımı düşünerek 3 kız arkadaşım olması ve hepsiylede enaz 2 yıl uzun beraber yaşadığımı düşünerek hiç elimi sürmedim. inş. bundan sonrada yapmadan evleneceğim insana kavuşacağım. (tabi daha aday yok :))

0|0
    0|0
  • ağır itamlar bunlar...hayatın karanlık yüzünden bakar olmuşsun...

0|0
    0|0
    • erkelerin göremediklerini anlattım...

• kadınlar sadece erkeklerin göremediklerini zannederler...akıllı bir insan hal ve hareketlerden neler olup bittiğini anlar...;)

• ben evet kalırım yalandan gelip seviyorum senı diyenlere nasıl sadık oldumsa gene olurum ama ben gelecekte evlenecemi çok sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ben bu soruları arayıp buluyorum ve beni çok üzüyor hepte umutla yorumları okuyorum hüsran :(

0|0
    0|0
  • amaçlarım ,hayallerim, geleceğim yani seçimimle evleneceğim,ben onun o da benim parçam olacak ,aldatırsam aldatılan da ben olurum.

0|0
    0|0
  • aldatmam, sekse düşkünüm de, sevdiğim kişiye de bağlanırım. empati yaparım sık sık, ben aldatılan olsam diye... çirkin değilim, kendime güvenim var... asosyal de değilim.. inaçlıyım fakat bunun inaçla ilgisi yok, sadakat ayrı bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Şu saatten sonra bulacağım kişiyi kraliçem yapmaya hazırım tabi önce kral olmak lazım. Aldatmak bozar beni. Öyle bir şeye ihtimal vermiyorum.

0|0
    0|0
  • aldatma tabiatın içinde var olan değişiklik tabi biraz heyecan verircidir haklısın bu zamanda çok aslnda kadınlar daha çok aldatıyor bana göre

0|0
    0|0
  • şahsen ben çıktıklarımın sayısını tutamıyorum ne yalan söylüyüm onlarca yüzlerce hatta binlerce hatta ve hatta sayılar bile saymaya yetmez;))

0|0
    0|0
    • vah vahh:)

• üzülme ne olur acılarım bana zaten yeter;)) videolara talim facebook msn k.s talim üstüne talim

• Şunu da unutmamak lazım ki ne bir erkek ne de bir kadın bu işi tek başlarına yapmıyor. Yani bir erkek kadınla kadın da erkekle yapıyor... Yani %50-%50 olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • herkes ayni degil bence. tabi istisnalar var ama bence sosyal cevre

cok onemli bu konuda. bilincli olan insan evlendikten sonra kariyerini cocuklarini dusunmeli

0|0
    0|0
  • cidden ben de artık evlilikten korkuyorum çünkü bende baya bi evli insanlarla beraber olduğum için benimde başıma geleceğini biliyorum ama benim olduğum insanlar hep mutsuz du lar kocaları pek ilgilenmiyor lardı

0|0
    0|0
  • Allah başıma vermesin biz altı senedir çıkıyoruz öyle bişe olmadı daha çok şükür inş evlenincede olmaz

0|0
    0|0
    • odamı seni aldatmadı..eminmisin

• neyden emin olabilirsin ki ama bakire belkide bişeler yapmıştım düşüncesiyle dolaşırsam bugun ayrılırım Allah bilir tabi ama bir açığını yakalarsam ölmeyi diler heralde

• adamabi bende yorumunu beğendim :)

• NEEEEEeeeeeYYyyyyy!

link

0|0
    0|0
  • wayy bee

demek dusunduklerım dogruymus:)

0|0
    0|0
  • ya da elindekinin degerini biliyordur ve serefli bir insandir.

0|0
    0|0
  • ben kalamam

imkansız

ve evliliğe karşığım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• insanın başına ne gelirse ya merakdan ya.. derler..

performansı merak eden evli hatun.. tuttum ben bunu..

performans ödevini yapmaya çalışıyodur..

0|0
    0|0
  • vay vaayyy inan gözlerimi iyice açtım öyle okudum

yok değil vardır böyle yaşamlar ama ne bilim toğaf geldi

ks zaten kızları aldatır biliyodu az çok şimdi tam kafalarına oturttun

0|0
    0|0
    • herkesin kafasını karışdırdım dimi...:) ama istisnalar vardır..genelleme yapmayım doğru olmaz.

• böcüüüm naber... :)

üzüldüm soruu okuyunca yaf :(

• kimse aldatılacak kadar kötü değildir ve kimse aldatılmayı haketmez :(

• 3 senedir evliyiz cok iyi gidiyo allah bozmasin ins.ben onun beni sevmedgni dusunp cok uzuluyodum ama ani ameliyat olcami soleynce doktor gozlerinden yaslar akiverdi :(( daha bi cok sevdim daha bi cok asik oldum o adama <33 allah beni esimden oglumdan ayirmasin ins gerisi hic umrumda degil. o arkdslrna dicek lafim yok be yavrum

0|0
    0|0
    • Tatlım bazıları hislerini açık edemez ki, enişte de böyle galiba , sevmese zaten yanında olmazdı bence <3

• heppppp sölüyorum... bizim erkeklere müstahak

akıllı bıdıklar gezip gezip gezip, sonra analarına açılmamış çiçek sipariş ediyorlar..

eee dünyada bir şey görmemiş kızcağızda ilk fırsatını bulduğunda boynuzluyo bunları ;)

1|0
    0|0
  • Ahlak sahibi bir insan,evliliği bırak bekarken bile yapamaz,kendisini kirlenmiş gibi hisseder nikahsız kimseyle birlikte olmaz,olamaz bence...

Ben yaparmıyım,asla yapmam. Yapanlardanda (kadın erkek farketmez) tiksiniyorum,midem bulanıyor.. Bence seven insan sevdiğini aldatamaz..!

Afedersiniz ama evlendiği insanda erkek,başkalarının performansını merak etmek ne demek ya,tiksindim :S

0|0
    0|0
    • dine bağlı olna daha sadık olabiliyor.

• Evet buna katılıyorum,kişinin Allah korkusu varsa yapamaz,çünkü bunun en büyük günahlardan olduğunu ve bedelini ödeyeceğini bilir,eşinin kul hakkını ödeyemeyeceğini bilir ve yapamaz..

Ama seven insan sevdiğinden başkasıyla birlikte olamaz zaten,erkekleri bilememde bir kadın sevemediği biriyle yatamaz,ben yapamam yani bilemiyorum..

Benim sevdiğim kişi benim olsun,ben son nefesime kadar ona sadık yaşarım,başkasıyla birlikte olmayı geç bunu hayal bile edemem.!

• evet böyle durumlar olabiliyo ama Allah akıl fikir versin ne diyelim böyle vakalardan sonra insanlrın evliliğe bakış açısı değişiyo en korkutuğm şeydir bu benim inş ben böyle olmycm kocama sadık olcağıma inanıyorum

0|1
    0|0
  • çok severken aldatamam ki sevgim bitrse zaten aldatmak yerne ayrılırım

0|0
    0|0
    • işde sevgi bitince aldatmalar kaçınılmaz..çoğu çocuk var diye ayrılamıyorda.

• bi laf vardır bekara karı boşamak kolaydır diye :) bilmem duydun mu :)

• vala çok haklısın ama şöyle bişyede var kadın söyle bişey diyor nasılsa erkek birgün mutlaka beni aldatr diyip kendide aldatıyor bu örneklerde çok

0|0
    0|0
    • evet zaten herkes kocasının kendini aldatma ihtimalinide düşünüyor ve kendiside yapınca garip gelmiyor.

• ewet çünkü bunu yapan herzaman genel olarak erkek başlatmıştır .yada o potansiyeli karısına vermiştir ki o duruma geliniyo önceden erkek ypsa aaaa diyoduk şimdi kadın yapınca aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diyoruz :)

• aynen öyle..:)

• sana tavsiyem bu zihniyette olan arkadaşlarınla artık görüşme...

0|0
    0|0
  • Dinime bağlıyım fermilla.

0|0
    0|0
    • biliyorum..:) sen yapmazsın zaten eminim.

• Olum aklımdan bile geçmedi lan haketmesine rağmen :D

anam bende göz yok erkeğe bakamıyom ben :D

• Allah korusun ya...

0|1
    0|0
  • yuhh ya evliyken aldatmak cesaret ister

0|0
    0|0
    • diyorum ya istisnasız tüm evli arkadaşlarımın sevgilisi var

• evlilikten soğudum kadınlar yapıyosa erkekler hayli hayli yapar

• Vallahi evlendikten sonra da önce de olmaz. Bence bununbakitelikle alakası yok. Tamamen kişilik meselesi.

Yükleniyor...