Evlilik programlarına çıkan hiç evlenmeyip talip arayanların..

bakire mi değil mi acaba sorusu hiç aklınıza düşüyor mu .. burda kızların yürek koplatan performanslarını gördükçe hep merak ediyorum .. wauf kıza bak bebek gibi çokta güzel acaba bakire mi ki diyorum ... oraya cıkanlar herşeyi göze alarak mı çıkıyor bakire olsada olur olmasa da olur diyenler mi ?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Beyaz abimiz işi süper özetlemiş bi göz atın derim... link

Bekaret işine gelincede 2 saat içinde dikim yapılıyor gençler...Sadece istanbulda günde 1000 dikim işlemi yapılıyor siz neden bahsediyorsunuz...Hatta yakında bilimadamının biri çıkar kendi zarını kendin dik diye alet icat eder...Böylece herkesi kalibreye getirir..

Geçici dikim 3 günlük 600 TL - Kalıcı dikim ömürlük 2500 TL

Tarifede budur...ve işlemler özel hastane veya klinikte gizli olarak yapılmakta..Operasyon sonrası kişi rahatlıkla işine dönebilmektedir...

Dikimle beraber vajina girişide daraltıldığı için hekim haricinde hiç kimse dikildiğini anlayamaz..

Para her kapıyı açar demişler...

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Oradakiler, para karşılığı öyleymiş gibi davranan profesyonel elemanlardır.

Amaç, kırsal kesimde gerçekten o durumda olan ancak o programlara çıkma cesareti olmayan kezban kardeşleri harekete geçirebilmek ve reytingi artırmaktır.

Bir de orada bakirelik konusunun önem arz edeceğini düşünmüyorum. Keşke hiç bir durumda sorgulanmasa.

2|0
    0|1
  • Bende hayret ediyorum. Yirmili yaşlarda birde taş gibi hatunlar bunlar nerede yaşıyorda tutup oraya çıkıyor koca bulmak için. Elini sallasa ellisi dersin ya o tiplerden. Çoğu cast mıdır yoksa gerçekmi bir türlü aklım ermiyor. Hadi bide o tarafını geçtim. Bunların eşi dostu arkadaşı yokmu? orda abuk sabuk şeylerde konuşuluyo millet dalga geçmiyor mu bunlarla? Aklım fikrim ermiyor...

1|0
    0|0
    • elalem ne der diye düşünmeyenler mutlu oluyor .. bizim admız cıkar alan satan olmaz düşüncesıyle cıkamayız :D

• Tamam elalem ne der düşüncesi saçma ama bu kadarıda fazla. Yok ya yok gerçekten saçma :)

• link Yani ;)

0|0
    0|0
  • Her görüşten talip vardır.

0|0
    0|0
  • elbet bakire olanlarida vardir aralarinda..

olmayanida vardir..

ama sonuc olarak artik ona kim deger veriyorki? ne kadar insan ona deger veriyor?

degersiz oldugu icinde farketmiyor..

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi o programları her gördüğümde düşünüyorum

1|0
    0|0
    • yalnız değilmişim bu konuda

• Mesela ben cesaret edip çıkamam yani ben bakirim evleneceğim kızında bakire olması lazım zihniyetinde biriyim

• Yasal p**evenklik yapıyorlar diyebilirim :))

1|0
    0|0
    • hadi ya hepsi oyun hepsi kumpas mı :)

• yarı yarıya..ya bir baksana ne güzel kızlar yakışıklı erkekler geliyor onlar şimdi soslay hayatta evlenemeyecek insanlarmı.. :))

• ben bakire olmasını isterim tabiikide.daha önce çıktığım kız bakire olmadığını söylemişti bende ayrılmıştım..kesinlikle ilkini bende yaşamalı..2. el almak istemiyorum :)

0|1
    2|0
  • ben o programların gerçekçi olduğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
    • evlenenler çıkıyor nasıbın nereden cıkacagı bellı olamayabılıyor elektrık kavramının varlıgına ınandırıyorlar bızi

• yok be. bebek gibi kızlara talip mi yok. =) tamamen düzmece

• müşteri kızıştırmak için çıkıyor bence bebekler diyordum kimseyi beğenmeyen sevginin locadan biriyle anlaştıgını ve hafızenın biriyle nişanlandıgını gordukten sonra fikrim değişti.. talip gelenler bakire misin değil misin diye soruyorlarmıdır acaba ?:)

• Bence oraya cikanlarin bir kismi para aliyor ayrica kimsenin bekareti beni ilgilendirmiyor sen neden merak ediyorsun ki

0|0
    0|0
    • düşüncelerıme gem vuramadım

• 181boy 74kg bygday ten siyah sav kahve gozluyum sen?

• Konusalim istersen

• Vardır kesin aralarında bakire olmayanlar

dikkat ettiysen bazıları kaşar özellikle bir tanesi varki

face resimleri görsen direk bu yaftayı yapıştırırsın :D

0|0
    1|0
    • haha kimki o ? :)

• ismini tam hatırlamıyorum ama bakayım bi çirkef bir kızdı en son

kavga felan çıkarmıştı kamera arkasından salya sümük ağlayarak bağırıyordu

• eet haklısın kız reklamını yapıyo

• nefes alsın yeter diyerek çıkıyo !

0|0
    0|0
    • onlar daha mı mutlu ki sonra ziyarete geliyorlar eşimi çok seviyorum çok mutluyuz diyerek geliyorlar :D

• YA YOK AĞIR İŞSİZLİK YAA ONLARIKNKİSİ :)

• onlar bakire olsa ne olur hergün talip geliyor

0|0
    0|0
  • o program başlıbaşına bi saçmalık zaten.

0|0
    0|0
  • çogunun basından kısada olsa evlilik gecmiş zataen

0|0
    0|0
  • bakire kızın oraya çıkacağını zannetmiyorum.zaten çoğu 22 yaşındayım 2 evlilik yatpım filan diyor.:)

0|0
    0|0
  • konu ekrana gelmiyo ama muhakkak kulisde konuşuyorlardır

0|0
    0|0
  • Sozum 2. El almam bakire isterim diyenlere hayatınızda 1 kere bile yaptıysaniz siz de 2.el siniz ve bakire aramaya hakkınız yok. Hepimiz eşitiz. Olay zar mi bu mu derdiniz?

2|0
    0|0
    • haklısın erkekler her naneyi yiyip bakıre kız aramaları mantıksız

• "Yurek koplatmak" falan...

0|0
    0|0
    • pardon çift dikiş yapmışım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• eet esra erol locadaki naz benm oysam *-*

0|0
    0|0
  • kimsenin bacak arasını düşünecek kadar vaktim yok bence sizde düşünmeyin bunları

1|1
    0|0
  • Bakirelerse orada işleri ne, milletölüyor el değümemiş kız diye, kapılırlardı. Ben pek bakire olduklarını sanmıyorum hiç evlenmemiş olanların.

1|0
    0|1
Yükleniyor...